Wpis z mikrobloga

Ciężko słuchać już tego Waszego pie*dolenia na tym tagu na temat lasek, o których macie zapewne jakiekolwiek pojęcie tylko z wykopu xD Wystarczy mieć jakiś szacunek do siebie, a nie płaszczyć się przed różową i gwarantuję Wam, że w jej oczach też zyskacie szacunek. Podam Wam mój przykład - typowy Mireczek, żaden chad, bez umiejętności społecznych, czasem wręcz mam wrazenie, że mam jakiegoś Aspergera xD Dałbym sobie może z 4-5/10. Spotykałem się przez pół roku z różową. Jak było z płaceniem na randkach? Raz płaciłem ją, raz ona, nie miała z tym żadnego problemu. Mało tego, na święta zrobiliśmy sobie prezenty (tak, może w to nie uwierzycie drogie wykopki, ale ona mi też zrobiła prezent), łącznie wydała na mnie pewnie ponad 100 zł na te święta. Poza tym też dostałem od niej prezenty na urodziny. Co do zapraszania na randki to pewnie też nie dacie wiary, ale częściej to ona mnie zapraszała na jakieś randki, wyciągała gdzieś niż ja ją. Podsumowując moja rada ode mnie - trzymać laskę na dystans, żeby jej pokazać, że nie jesteś na jej każde zawołanie. I od razu uprzedzę - różowa nie była ani brzydka, ani ulana. Owszem, nie była to jakaś modelka, ale myślę, że spokojnie można by było dać jej te 5-6/10. Tak że użalajcie się dalej nad sobą na wypoku, całe zło tego świata zrzućcie na laski, sami nie zauważajcie w sobie żadnego problemu, a wszystkie dziewczyny wrzucajcie do jednego worka xD Świat nie jest taki czarno-biały jak tu to przedstawiacie. Wyjdźcie z tych swoich piwnic to może sami się przekonacie. I nie, nie jestem jakimś białorycerzem, który broni różowych, bo wiem, że nie są idealne, mają wiele wad zwłaszcza w dzisiejszych czasach tinderów, instagramów i innych gówien, ale to jak tu po nich jedziecie w każdym poście, przy każdej nadarzającej się okazji, często całkowicie bezpodstawnie, przy tym nie reprezentując sobą totalnie nic jest lekko zabawne.

#tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #badoo #przegryw #logikaniebieskichpaskow
  • 60
@itsoverforme32445: bo jakiś tydzień temu zerwałem z nią kontakt uznając, że nie ma to sensu. Po prostu czułem, że to nie to.

@Miguelos: spoko koleś, nie chcesz to nie wierz, mnie to nie obchodzi, ważne, że ja wiem jak jest. Żyj dalej we własnym świecie jak reszta wykopków xD Domyśl się jak bardzo obchodzi mnie zdanie tego tagu.
Wystarczy mieć jakiś szacunek do siebie, a nie płaszczyć się przed różową i gwarantuję Wam, że w jej oczach też zyskacie szacunek.


@Ervinos: Ale wiesz że tego w co wierzysz się nie wybiera? Nie możesz sobie ot tak zmienić "szacunku do siebie".

Podam Wam mój przykład - typowy Mireczek, żaden chad, bez umiejętności społecznych, czasem wręcz mam wrazenie, że mam jakiegoś Aspergera


To zrób test AQ czy cuś, np tu.
"Bro, po prostu wystarczy szacunek do siebie i pewność siebie bro, no serio, u mnie zadziałało" - świetne rady dla przegrywa, który ma na maksa zaniżoną samoocenę brakiem zainteresowania ze strony płci przeciwnej. A z czego wynika ten brak zainteresowania? No oczywiście, że z niewyjściowego wyglądu (na który często nie ma się wpływu) i potencjalnego wyśmiewania i gnębienia w dzieciństwie, oraz coraz to bardziej rosnących wymagań i oczekiwań p0lek. Skąd taka osoba