✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do niebieskich, którzy aktualnie są, albo byli kiedyś w związku z dziewczyną, która należy do tzw. topu. Chodzi mi tutaj o laski 8-9/10, w ich najlepszym wieku (maksymalnie 25 lat).

Jakie to uczucie?

Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy wymagania kobiet są tak ogromne i faceci „zabijają” się o atencję nawet tych mniej atrakcyjnych dziewczyn.
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do niebieskich, którzy aktualnie są, ...

źródło: 1578867878221

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki i Mirabelki z #rzeszow jakie miejsce / #hotel polecilibyście do #ons ? XD
Idę na randkę z miłą panią Tinderówka i tak sobie pomyślałem, że dobrze byłoby mieć jakiś plan w razie jakby zrobiła się atmosfera to tenteges ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak wiem pewnie nic nie będzie, ale przezorny zawsze ubezpieczony czy jakoś tak to szło xD
Mieszkam jeszcze z rodzicami
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: ale o czym chcesz jej mówić? To ty masz problem. Nawet gdybyś ją zapytał czy jest z tobą dla kasy, to i tak ci prawdy nie powie, a jeszcze się obrazi. To pytanie nic nie da. Opowiadanie o byłych też nie jest najlepszym pomysłem, bo możesz ją zniechęcić, będzie się bała,że zaraz znajdziesz inną, albo ,że masz syfa. skoro jesteś atrakcyjny to się podobasz i nie rozkminiaj. Gdybyś był
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: tanie, bo nikt tego nie używa. Same martwe konta. A wiecie czemu konta są martwe? Bo usunięcie konta tej gównianej apki zajmuje ponad miesiąc (mówią, że usuwają po 30 dniach, ale zalogowanie resetuje. U mnie nie usunęli po 40 dniach, mimo, że sie nie logowałem). A, zapomniałem dodać, że przez te 30 dni ciągle dostajesz maile w stylu "wróć, ktoś się polubił", a żeby dać unsuba mailom trzeba się
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: zrobiłem tam kiedyś konto laski takiej 6/10 max i po 2 godzinach to miałem ponad 300 lików i chyba z 40 wiadomości. Tam chyba jeszcze gorzej niż na tinderze według mnie
  • Odpowiedz
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #badoo

Drogie laski, czy bardzo wam zależy, żeby facet nie mieszkał z mamą? Na to chyba często zwracacie uwagę, przynajmniej jest taki stereotyp. A dla mnie to normalka, mam ogromny, trzypiętrowy dom w którym jest masa miejsca i nie zamierzam się z niego wyprowadzać. Urzęduję na swoim piętrze i mama nie narusza mej prywatności. Poza tym mam z
qeti - #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #badoo

Drogie laski, czy bardz...

źródło: Nowy Obraz — mapa bitowa

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generalnie mieszkanie z rodzicami w wieku +25 nie zwiastuje niczego dobrego


@thorgoth: Dlaczego miałabym się wyprowadzić z dużego domu z ogrodem, gdzie mam ciszę i spokój, dzielę się wydatkami z ojcem i mam z kim pogadać, do mieszkania albo pokoju w bloku, gdzie miałabym nie wiadomo jakich sąsiadów (pracuję zdalnie, a do tego cierpię na nadwrażliwość słuchową, więc to bardzo ważna kwestia), a dodatkowo mieszkałabym sama i musiałabym płacić za
  • Odpowiedz
@qeti tyle lat edukacji i nie potrafi się jakkolwiek wysłowić. Pomijam interpunkcję czy też ortografię. Można sobie bez nich na tyle radzić by druga osoba mogła cię zrozumieć.

Tutaj można tylko zgadywać o co jej chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz