Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do niebieskich, którzy aktualnie są, albo byli kiedyś w związku z dziewczyną, która należy do tzw. topu. Chodzi mi tutaj o laski 8-9/10, w ich najlepszym wieku (maksymalnie 25 lat).
Jakie to uczucie?
Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy wymagania kobiet są tak ogromne i faceci „zabijają” się o atencję nawet tych mniej atrakcyjnych dziewczyn.
Pytanie do niebieskich, którzy aktualnie są, albo byli kiedyś w związku z dziewczyną, która należy do tzw. topu. Chodzi mi tutaj o laski 8-9/10, w ich najlepszym wieku (maksymalnie 25 lat).
Jakie to uczucie?
Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy wymagania kobiet są tak ogromne i faceci „zabijają” się o atencję nawet tych mniej atrakcyjnych dziewczyn.
źródło: 1578867878221
PobierzWyobrażam sobie, że pokazanie się z taką laską w miejscu publicznym musi być czymś szczególnym dla mężczyzny.
@mirko_anonim: Nie dla takich ludzi, bo dla nich bycie atrakcyjnym jest codziennością.
@mirko_anonim: trzeba mieć zajebiście silną psychikę żeby wytrzymać falę spermiarstwa która taka kobieta dostaje każdego dnia włącznie z tym że robią to twoi "koledzy"
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki i Mirabelki z #rzeszow jakie miejsce / #hotel polecilibyście do #ons ? XD
Idę na randkę z miłą panią Tinderówka i tak sobie pomyślałem, że dobrze byłoby mieć jakiś plan w razie jakby zrobiła się atmosfera to tenteges ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak wiem pewnie nic nie będzie, ale przezorny zawsze ubezpieczony czy jakoś tak to szło xD
Mieszkam jeszcze z rodzicami
Mirki i Mirabelki z #rzeszow jakie miejsce / #hotel polecilibyście do #ons ? XD
Idę na randkę z miłą panią Tinderówka i tak sobie pomyślałem, że dobrze byłoby mieć jakiś plan w razie jakby zrobiła się atmosfera to tenteges ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak wiem pewnie nic nie będzie, ale przezorny zawsze ubezpieczony czy jakoś tak to szło xD
Mieszkam jeszcze z rodzicami
@mirko_anonim: jak będzie chętna to i do siebie Cię weźmie ;d
- 11
Anonim (nie OP):
@WaveCreator: ona pewnie też z rodzicami, bo po wpisie opa wnioskuje, że mają z 15 lat.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
@WaveCreator: ona pewnie też z rodzicami, bo po wpisie opa wnioskuje, że mają z 15 lat.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: ale o czym chcesz jej mówić? To ty masz problem. Nawet gdybyś ją zapytał czy jest z tobą dla kasy, to i tak ci prawdy nie powie, a jeszcze się obrazi. To pytanie nic nie da. Opowiadanie o byłych też nie jest najlepszym pomysłem, bo możesz ją zniechęcić, będzie się bała,że zaraz znajdziesz inną, albo ,że masz syfa. skoro jesteś atrakcyjny to się podobasz i nie rozkminiaj. Gdybyś był
- 2
Gdzie się teraz chodzi w piątkowe i sobotnie wieczory poznać kogoś na piwku? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Nie chodzi mi bynajmniej o zatłoczony klub z za głośną muzyką, a coś bardziej na luzie.
#warszawa #tinder #randkujzwykopem #badoo
Nie chodzi mi bynajmniej o zatłoczony klub z za głośną muzyką, a coś bardziej na luzie.
#warszawa #tinder #randkujzwykopem #badoo
- 0
źródło: Nowy Obraz — mapa bitowa
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@D00msday: śmierdzi fejkiem na kilometr
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wez_idz_sobie: tanie, bo nikt tego nie używa. Same martwe konta. A wiecie czemu konta są martwe? Bo usunięcie konta tej gównianej apki zajmuje ponad miesiąc (mówią, że usuwają po 30 dniach, ale zalogowanie resetuje. U mnie nie usunęli po 40 dniach, mimo, że sie nie logowałem). A, zapomniałem dodać, że przez te 30 dni ciągle dostajesz maile w stylu "wróć, ktoś się polubił", a żeby dać unsuba mailom trzeba się
@wez_idz_sobie: zrobiłem tam kiedyś konto laski takiej 6/10 max i po 2 godzinach to miałem ponad 300 lików i chyba z 40 wiadomości. Tam chyba jeszcze gorzej niż na tinderze według mnie
@sztywny_misza prawie czwarta w nocy, a ja oglądam jakiegoś tańczącego chłopa w kuchni
- 6
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #badoo
Drogie laski, czy bardzo wam zależy, żeby facet nie mieszkał z mamą? Na to chyba często zwracacie uwagę, przynajmniej jest taki stereotyp. A dla mnie to normalka, mam ogromny, trzypiętrowy dom w którym jest masa miejsca i nie zamierzam się z niego wyprowadzać. Urzęduję na swoim piętrze i mama nie narusza mej prywatności. Poza tym mam z
Drogie laski, czy bardzo wam zależy, żeby facet nie mieszkał z mamą? Na to chyba często zwracacie uwagę, przynajmniej jest taki stereotyp. A dla mnie to normalka, mam ogromny, trzypiętrowy dom w którym jest masa miejsca i nie zamierzam się z niego wyprowadzać. Urzęduję na swoim piętrze i mama nie narusza mej prywatności. Poza tym mam z
źródło: Nowy Obraz — mapa bitowa
Pobierzgeneralnie mieszkanie z rodzicami w wieku +25 nie zwiastuje niczego dobrego
@thorgoth: Dlaczego miałabym się wyprowadzić z dużego domu z ogrodem, gdzie mam ciszę i spokój, dzielę się wydatkami z ojcem i mam z kim pogadać, do mieszkania albo pokoju w bloku, gdzie miałabym nie wiadomo jakich sąsiadów (pracuję zdalnie, a do tego cierpię na nadwrażliwość słuchową, więc to bardzo ważna kwestia), a dodatkowo mieszkałabym sama i musiałabym płacić za
@thorgoth: Nie rozumiem tego porównania. I nie rozumiem Twojego podejścia - moja obecna sytuacja oznacza, że coś może być ze mną nie tak, ale gdyby w miejsce ojca wsadzić współlokatora spoza rodziny, to już wszystko byłoby w porządku? xD
- 5
#tinder #badoo #podrywajzwykopem mogłbym dalej skriny robić, ale mi się nie chce. Dla mnie największym problemem Tindera są urwane rozmowy. Gadamy, gadamy i cisza - laska nie odpowiada. Kurde, nie wiem, jak poćwiczyć swoją gadką szmatkę? O czym gadacie tam z dziewczynami?
źródło: Nowy Obraz — mapa bitowa — kopia
PobierzJak jedziecie z tinderówom samochodem to też włączacie ogrzewanie na maksa żeby się rozebrała czy to działa tylko w filmach?
#pytanie #podrywajzwykopem #tinder #badoo #randkujzwykopem
#pytanie #podrywajzwykopem #tinder #badoo #randkujzwykopem
jak wyżej
- Testowałem, działa 26.1% (30)
- Testowałem, nie działa 23.5% (27)
- Nie testowałem 50.4% (58)
@serek_heterogenizowany: nie mam prawa jazdy ani auta
konto usunięte via Wykop
- 7
@serek_heterogenizowany: testowałem, po prostu pocę się jak świnia i śmierdzę. Nie warto
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@JuanPablitoSegundo_2137: zajebista mina, nie dziwię sie, że jest uzywana na każdym zdjęciu. Tylko głupi by nie skorzystał
@JuanPablitoSegundo_2137 jezu chlopie to serio Ty? To się nie dziw, masz z-----e zdjecia, cholernie brzydko na nich wygladasz, bez obrazy ale wygladasz jakbys był niepelnosprawny z taką miną
4
5 TYPÓW MĘŻCZYZN CAŁKOWICIE NIEATRAKCYJNYCH DLA KOBIET

5 TYPÓW MĘŻCZYZN CAŁKOWICIE NIEATRAKCYJNYCH DLA KOBIET
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@snorli12: @michal1498 wystarczyło dać atencję przez 15 minut i każda twoja
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 3
@mirko_anonim: z takim podejściem z pewnością nie znajdziesz, ale to nie kwestia mordy czy wzrostu xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@qeti tyle lat edukacji i nie potrafi się jakkolwiek wysłowić. Pomijam interpunkcję czy też ortografię. Można sobie bez nich na tyle radzić by druga osoba mogła cię zrozumieć.
Tutaj można tylko zgadywać o co jej chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tutaj można tylko zgadywać o co jej chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@qeti: Cześć, też masz problemy żołądkowo-jelitowe?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dawid-hopek: 28 to ona miała 10 lat temu
@dawid-hopek: dałbym przynajmniej dziesięć lat więcej patrząc na fotkę






























Atrakcyjne laski pierwsze piszą do spoconych programistów i są przez nich olewane.
#tinder #badoo #programowanie #programista15k #pracait #it
@Saddam_Husajn: Tak było w 2015