Wpis z mikrobloga

Jak szukacie szarych myszek takich 6/10 to spoko opcja.


@4mmc-enjoyer: kiedys miales bzykrandki to moze jedna normalna widziałem tam xD takie prawdziwe normalne to idzie znalezc na ig, ale maja prywatne konta i tylko 50-100 obserwujacych a jak napiszesz do nich to mało co zawału nie dostają xD
  • Odpowiedz
takie prawdziwe normalne to idzie znalezc na ig, ale maja prywatne konta i tylko 50-100 obserwujacych a jak napiszesz do nich to mało co zawału nie dostają xD


@razdwatrzy55: Naprawdę piszesz na ig do nieznanych sobie kobiet, które mają prywatne konta?
  • Odpowiedz
@javelin: co jest w złego w zapytaniu, gdzie dany punkt widokowy jest XD?
czym to follow4follow różni się od matcha na tinderze XD?

to jakbyś spytał naprawdę zagadujesz na ulicy do nieznanych kobiet, które nawet nie widziały, że idziesz z naprzeciwka
  • Odpowiedz
co jest w złego w zapytaniu, gdzie dany punkt widokowy jest XD?

czym to follow4follow różni się od matcha na tinderze XD?


to jakbyś spytał naprawdę zagadujesz na ulicy do nieznanych kobiet, które nawet nie widziały, że idziesz z naprzeciwka


@razdwatrzy55: w sumie ciekawy sposób, jak znajdujesz lokalne foczki? Bo Instagram chyba nie ma wyszukiwarki po miejscu zamieszkania, tak żeby daleko nie jeździć.

Milfy jakieś tam wyrwałeś?
  • Odpowiedz
No fajne, miałem tydzień i po 4 parach które mi nie odpowiadały i 200 profilach pod rząd z jednym zdjęciem/co wyglądały jakby były chore, usunąłem to gówno
  • Odpowiedz
w sumie ciekawy sposób, jak znajdujesz lokalne foczki? Bo Instagram chyba nie ma wyszukiwarki po miejscu zamieszkania, tak żeby daleko nie jeździć.


Milfy jakieś tam wyrwałeś?


@adamsowaanon: celuje w laski 21-25
da się wyszukać konkretne miejscowosci, ale no łatwiej po profilach, które są przypisane danym miejscowoscia
  • Odpowiedz
@Timolol: w 5 sekund jestem w stanie ogarnąć czy laska jest singielka więc? Ale czasem mi się nie chce i tego nie sprawdzam bo np nie ma chłopa na zdjęciach ale jest na story, albo się okazuje, że babka nie ma zdjęć z chłopem tylko chłop ją oznaczył na 10 zdjęciach xD
  • Odpowiedz