Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja się nie dziwie tej presji na #zwiazki. Obserwując normików widać, że posiadanie dziewczyny (nawet przeciętnej) daje social proof i w oczach innych twoja wartość rośnie. Ludzie bardziej docenią przeciętnego gościa z laską, którzy sobie chillują na ławce, niż ładniejszego gościa ale który siedzi sam i skanuje otoczenie albo bawi się telefonem. W dzisiejszych czasach ogólnie posiadanie dziewczyny to luksus, stąd przekonanie że jak kogoś masz = masz wartość. Seks można mieć łatwo (divy, pijane karyny, najgorszy sort z badoo, itd) ale związek? O to się trzeba postarać. Dam wam teraz taki przykład z życia jak to działa ale na social mediach typu instagram:
- Laska -> jak chce podnieść swoją wartość i atencje to wstawia zdjęcia bez chłopa nawet będąc w związku
- Chłopy -> jak tylko znajdą kogoś to strasznie się chwalą tą dziewczyną, do tego stopnia że albo dają zdjęcia razem albo tylko jego laski

#przemyslenia #przegryw #instagram #socialmedia #relacje #blackpill #redpill #tfwnogf #samotnosc #tinder #badoo #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja się nie dziwie tej presji na #zwiazki. Obs...

źródło: dsU6LG9Nv2rx6z0scm-lhEEyi1hbXIqW1rhhWv8fs0_Lac-is_hyXwC44YuqfKKBsnjoyQ7tAyhcSXdkOfDbi0nv0Qm5ruYrCyYt87B9nWx0Ig5i2JAjK7B-8jVT

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@kabotyno: Gdyby to miało znaczenie, to byś się z takim umówiła, mimo lekkich niedostatków urody, natomiast Ty prędzej umówisz się z przystojnym patusem. I tak się żyje pomału na tej wsi. Więc nie #!$%@? mi, że charakter się liczy, bo spokojnie można #!$%@?ć go do kosza. Tylko wzrost i morda (pożądanie) oraz pieniądze i status (pożądanie do pieniąszków) się liczą,
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): > posiadanie dziewczyny (nawet przeciętnej) daje social proof i w oczach innych twoja wartość rośnie

czy ja wiem :D znam osobę która jest w związku i znam osobę która jest wolna :D obaj mnie nie obchodzą tak samo :D

Ludzie bardziej docenią przeciętnego gościa z laską, którzy sobie chillują na ławce, niż ładniejszego gościa ale który siedzi sam i skanuje otoczenie albo bawi się telefonem.


haha :D to,
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: brawo rozszyfrowałes kobiety ;-) fajny charakter bez frustracji i nienawiści i do tego normalny wygląd z jakimiś niedostatkami urody bo każdy ma jakieś wady to opis 80% normikow którzy żyją w szczęśliwych związkach. Patusow by nie starczyło dla wszystkich lasek...
  • Odpowiedz