Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Patobus: no to jedna szkoła w rzeszowie ma a1010 i solbusa st11 jak w wordzie, jedna ma sora chyba c9,5 i chyba trzecia jeszcze jest z autobusami ale nie wiem co mają
  • Odpowiedz
Państwowe: Polska Grupa Zbrojeniowa chce sprzedać udziały w Autosanie <<< znalezisko
Spółki wchodzącej w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej opublikowały informację o rokowaniach ws. zbycia udziałów w Autosanie. Inwestor byłby zobowiązany do utrzymania marki oraz kontynuowania produkcji w sanockich zakładach. W styczniu nastąpiła też zmiana prezesa Autosanu. Od 2016 roku to 4 prezes.

#polska #gospodarka #ekonomia #finanse #autosan #autobusy
BaronAlvon_PuciPusia - Państwowe: Polska Grupa Zbrojeniowa chce sprzedać udziały w Au...

źródło: comment_161346777296Kt5gmwF7FjwIAps2KNm2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od 1 lutego wchodzi długo oczekiwane przez Polaków luzowanie obostrzeń.

W końcu będzie można naciskać guziki w autobusie lub tramwaju z czystym sumieniem, bez obaw o udział ludobójstwie. Do tej pory każdorazowe wciśnięcie przycisku wiązało się z eksterminacją określonej ilości staruszków. Zwłaszcza podczas upałów latem, gdy jak wiadomo było znacznie więcej zakażeń niż obecnie, dlatego kierowca otwierał wtedy obowiązkowo wszystkie drzwi klimatyzowanego pojazdu, na każdym przystanku.

Po 11 miesiącach przyciski w komunikacji miejskiej
mrfavor - Od 1 lutego wchodzi długo oczekiwane przez Polaków luzowanie obostrzeń. 

...

źródło: comment_1612035387rFW5pwGX0Xr4EoTdZYkqJm.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrfavor: czekamy jeszcze na w-------e "stref wydzielonych z użytkowania", przynajmniej w tych autobusach, gdzie kierowcy oddzieleni są od reszty pojazdy wielkimi, stalowymi drzwiami. Chyba że oddzielona taśmą strefa pełni kluczową rolę w ochronie kierowcy przed zakażeniem, to wtedy nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Katowice Mickiewicza 1, godz 4:45
Znowu przyszło mi dojeżdżać do pracy z Katowic. Tym razem aż z Muchowca do Bytomia xD Jak nie znoszę jeździć autobusem, to połączenie 910/1(poranny)+870/16(wyjazdowy 7) włazi jak dobre chińskie żarcie xD (ʘʘ)

#pkm #katowice #metroztm #ztm #kzkgop #transport #autobusy #pracbaza #p30pro #p30
Lagu - Katowice Mickiewicza 1, godz 4:45
Znowu przyszło mi dojeżdżać do pracy z Kato...

źródło: comment_1611892540qvgQHQMaPDCyMSGTscTfDh.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach