Kobiety chyba naprawdę źle parkują.
Podjeżdżam wczoraj pod dom, widze że ulubione miejsca są wolne to obracam autko i szykuję dupcię do parkowania, przodem do wyjazdu. Wrzucam wsteczny i w lusterku widzę trzech żulików co to się zatrzymali, gapią na mnie i się cieszą. Parkuję, zaciągam ręczny i wysiadam i słyszę "aaa to jak pani ładnie parkuje. My tu z kolegą Rysiem myśleliśmy, że babeczka to będzie trochę śmieszków przy parkowaniu, a
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Midaete: takie gadanie, ze zle.
Pamietam, jak u mnie w pracy koledzy sobie pili herbate w kuchni i ogladali (oczywiscie odpowiednio komentujac), jak ktos na dole parkowal mocno nieudolnie.
Teksty, ze baby to beznadziejne, ze nie powinny miec prawka byly najlagodniejszymi.

Coz, kierowca auta po dluzszym czasie okazal sie ich kolega z zespolu, ktory tego dnia przyjechal innym pojazdem :P

Ale ot, stereotyp.
  • Odpowiedz
Mirki jakie nowe #auto możecie polecić w okolicach 100 tys.?
Oglądałem już Golfa, Leona, Elantrę, Imprezę, Avensisa, Focusa, Mazdę 3, Volvo V40 i jak na razie faworytem jest Seat Leon.
Autka szukam z automatem.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Pozdrawiam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BuzieWidze: ktora wersja?! C4, C5, C6(one chyba nie mialy 2.8 ale nie dam sobie reki uciac) - jezeli chodzi o C5 to baaardzo dobre autko. Zwawy silnik - 193KM.
Lubi GAZ ale ponizej 13 litrow/100km nie zejdziesz.
Mi sie tylko Recarosy w tym podobaja, bo zwykle kubly to takie dziwne.
Wielowahacz z przodu to najwieksza bolączka.
Patrz czy nie ma „nivo” z tylu bo byly wersje z poduchami. Bardzo wygodne
  • Odpowiedz
@Joze: tak jak napisał mirek wyżej, oddając auto na złom, waga auta w 90% musi się zgadzać z wagą wpisaną w dokumentach, jeśli wszystko ok, dają Ci kwitek, robią dziurę tablicach. Z tymi rzeczami idziesz do wydziału i kończysz żywot auta
  • Odpowiedz
#auto Witam Zamierzam kupic moje 1sze auto, myślę nad zakupem "Seat Leon 1" z silnikiem 1.6 lub 1.9 zbytnio nie znam sie na samochodach więc chciałbym dowiedzieć sie trochę o nim, między innymi czy często sie psuję itp. Chciałbym sie dowiedzieć ile moge dac za to auto w bardzo dobrym stanie który ma okolo 170tys przebiegu
#seat #samochody #motoryzacja #pytaniedoeksperta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabieram się za kupno auta i dostałem ciekawą ofertę na Volvo v40. Na autach się nie znam nic, słyszałem że Volvo są zajebiste tylko jak ci się popsuje cokolwiek to kulke swędzą bardzo. Czy ktoś mógł by mnie oświecić czy warto kupować takie auto jeśli się chce mieć taką bryczkę coby się nie psuła jak porąbana a ewentualnie jej naprawa nie ograbiła mnie z godności?
#auto #kupujeauto #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W-------m się j----a w dupę myjka ukradła mi 2 zł pojechałem w-------y na drugą to mi z-----l 1 zł i nie mogłem opłukać auta ja p------e co za złodzieje!!! #myjnia #auto
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, szukam autka, którym będę dojeżdżać do pracy (20km w jedną stronę). Czasem nad jakąś wodę i tyle. Kwota do około 4tys. Zastanawiam się nad Oplem Astrą II. Jakieś inne propozycje?
#motoryzacja #auto
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nokash: czyli konkretów brak? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja wiem, że naprawa i serwisowanie #subaru kosztuje więcej, niż Fiata Uno, ale chciałbym konkretne opinie użytkowników i osób, które znają temat.
  • Odpowiedz
Dałem imbecylowi samochód. Walną w tył innego przy około 20km/h. Do wymiany zderzak ,reflektory i maska się nie otwiera. Mogło stać się coś z silnikiem i innymi elementami przy tej prędkości? Tamten samochód ma rozbity zderzak i wgniecioną klapę bagażnika.

#pytanie #auto #naprawa #samochod #wypadek #kolizja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdybyś chociaż jakieś zdjęcie wrzucił, to można by coś zgadywać, bo tak z opisu to wiesz...

Gdyby walnął przy 20km/h to całkiem sporo by się mogło stać, ale skoro twierdzi że walnął przy 20, to pewnie walnął przy 10 i wtedy uszkodzenia będą takie jak mówisz.

Maska pewnie się zakleszczyła od wygięcie przedniego pasa.
Do sprawdzenia jest szczelność chłodnic i przewodów (klimy i wody).
Przy silniku do sprawdzenia stan poduszek gumowych.
  • Odpowiedz
Hej chciałem zapytać o waszą opinię. Czy jest sens kupować niedrogie (max 5k), wysłużone auto w celu weekendowych wyjazdów, ewentualnie jazdy za granicę na wakacje?

Założenie jest takie żeby celować w jakis starszy (ok 2003-2005) kompakt (okolice Punto lub Corsy) bez ciśnienia na super stan (ślady rdzy mnie nie straszą) byle tylko nie było składakiem i w razie wypadku, żeby strefa zgniotu nie kończyła się na bagażniku ( ͡° ͜ʖ

Czy jest sens kupować takie auto?

  • Nie - droga eksploatacja 16.7% (4)
  • Nie - brak bezpieczeństwa 25.0% (6)
  • Tak 45.8% (11)
  • Nie da się odpowiedzieć 12.5% (3)

Oddanych głosów: 24

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powaznyczlowiek: Powiem tak - ja jestem zdania, że czy wydasz na auto 5-7k, czy 30k, to i tak i tak będzie trzeba do niego wkładać kasę. Ale da się jeździć takim autem bez większych ekscesów - w czasie studiów i tuż po nich jeździłem Nissanem kupionym za 2k i zrobiłem nim 40k km łącznie z trasami po 400km i to przy cebulowym, studenckim budżecie na naprawy. Potem jeździłem Pasztetem B5
  • Odpowiedz
Jeśli mielibyście wybrać najbardziej sensowne auto używane, które spełniłoby te kryteria co co byście polecili?
- powyżej 200KM
- automat
- najlepiej liftback, ewentualnie sedan (cztero drzwiowe)
- do 30 tys zł

#motoryzacja #auto
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach