Kobiety chyba naprawdę źle parkują.
Podjeżdżam wczoraj pod dom, widze że ulubione miejsca są wolne to obracam autko i szykuję dupcię do parkowania, przodem do wyjazdu. Wrzucam wsteczny i w lusterku widzę trzech żulików co to się zatrzymali, gapią na mnie i się cieszą. Parkuję, zaciągam ręczny i wysiadam i słyszę "aaa to jak pani ładnie parkuje. My tu z kolegą Rysiem myśleliśmy, że babeczka to będzie trochę śmieszków przy parkowaniu, a
Podjeżdżam wczoraj pod dom, widze że ulubione miejsca są wolne to obracam autko i szykuję dupcię do parkowania, przodem do wyjazdu. Wrzucam wsteczny i w lusterku widzę trzech żulików co to się zatrzymali, gapią na mnie i się cieszą. Parkuję, zaciągam ręczny i wysiadam i słyszę "aaa to jak pani ładnie parkuje. My tu z kolegą Rysiem myśleliśmy, że babeczka to będzie trochę śmieszków przy parkowaniu, a


































#motoryzacja
@toffik21: optymista ( ͡° ͜ʖ ͡°)