zastanawiam się, jak muszą się czuć ludzie, którzy w 2019 roku kupili Maca Pro za grube siano, a teraz nie dostaną nowego systemu, gdy widzą iPhone-a 11 z iOS 27 xD #apple
APPLE TO G*WNO. Pisałem już ostatnio, że nie polubiłem się z apple music, bo ma wiele rozwiązań bardzo bezsensownych. Jednak, że wleciały mi 2 miesiące za darmo to próbuje się przekonać i z każdym dniem twierdzę, że to najgorszy serwis tego typu. Mam kilka playlist po kilkadziesiąt utworów - czasami wrzucałem hurtem całe składanki po 40 utworów by potem je przesłuchać. No i wczoraj chciałem sobie puścić jeden z utworów, ale jedyne
#iptv Korzystał ktoś w DE iptv? Tu potrafią sie d-----c za torrenty, ziomek dostał ostatnio karę 1500 euro, a jak to z iptv wygląda? Chciałem jakiegoś dla testu na miesiąc kupić nielegalnego ( ͡°͜ʖ͡°)
W przypadku wyroku z Amtsgericht (Sądu Rejonowego) w Villingen-Schwenningen z 2023 roku, sprawa nie zakończyła się klasyczną rozprawą z wielostronicowym uzasadnieniem, lecz wydaniem tzw. Strafbefehl (nakazu karnego). W niemieckim systemie prawnym nakaz karny ma taką samą moc jak prawomocny wyrok, jeśli oskarżony nie złoży od niego sprzeciwu. Oto szczegóły tego rozstrzygnięcia oraz jego uzasadnienie: ### 1. Dane techniczne wyroku * Sąd: Amtsgericht Villingen-Schwenningen. * Data: Początek 2023 roku. * Kara: 900 euro (30
Wiem, że mnie zaraz zhejtujecie... ale mam iphone 15 pro, 813 cykli ładowania, 87 procent kondycji baterii niby ale już zauważyłem, że bateria mi szybciej ucieka, wczoraj np. 15 procent miałem baterii jak nigdy z resztą bo praktycznie w ogóle nie rozłaodwywuję jej do tego poziomu, ale podłączyłem pod ładowarkę i nagle w ciągu minuty z 15 procent wskoczyło na 21 procent :D dziwne... myślę nad wymianą baterii, mieszkam w mieście gdzie
@fiksbo mam dokładnie ten sam problem co Ty. Jak będę miał okazję to oddam go raczej do autoryzowanego serwisu. Tak jak napisał @wychodze_z_friendzone : zaboli raz, ale podziała znowu ze dwa lata. Myślę też o dokupieniu powerbanka na MagSafe. Zaszkodzić nie zaszkodzi, a zawsze w sytuacji podbramkowej może uratować tyłek
Chcialbym zrobic kupic cos na zasadzie home nest,alexa zeby dzialalo po polsku, tzn mowie wlacz radio, wlacz piosenke z youtuba i odpala dodatkowo mialo połączanie z API chatgpt, pytabia typu daj przepis na to, opowiedz bajke, opowiedz cos ciekawego. Jak to ogarnac? #homeassistant
@patoologiaa ja mam home assistant voice preview. Podłączony do Gemini, ale nie działa to na zasadzie prywatnego asystenta bo trzeba byłoby to zrobić jako automatyzację w n8n lub czymś podobnym. Przy takim rozwiązaniu czas odpowiedzi wydłuża się do ponad 20 sekund co jest bez sensu. Dźwięk przez AUX do wzmacniacza. Polecenia lokalne są obrabiane przez lokalnego asystenta. Poustawiałem aliasy do świateł, radio włączam przez proste automatyzację w music assistant. To do
W muzeum fc porto znajduje się (podobno) największy puchar na świecie. Porto zamówiło go samo sobie za wygranie towarzyskiego meczu z arsenalem w 1948 roku. To w sumie ciekawy pomysł, myślę, że teraz wisła płock powinna zamówić sobie większy puchar ( ͡°͜ʖ͡°) #mecz #tetrycy
@mocoloco a ja się uczyłem że moc to napięcie razy natężenie. Napięcie raczej jest znane, więc mnożąc to z natężeniem, które bez problemu sprawdzisz amperomierzem cęgowym sprawdzasz moc.
@Gusmag dużo z tym zabawy, a efekt nie jest gwarantowany. Lepiej przyczaić się na promocję i dodatkowo opłacić to kartami podarunkowymi z eneby czy czegoś podobnego.
Ponad 2700 pracowników straci miejsce pracy po tym, jak Zalando ogłosiło zamknięcie swojego centrum logistycznego w Erfurcie do końca września 2026 roku.
📌 Informację podał MDR Thüringen, powołując się na rzeczniczkę firmy Anne Frohnmayer.
#ps5 #playstation #psplus #arcraiders Kupiłem konsole pS5 i mam dwa konta: na polskim koncie mam aktywne ps plus extra, a na tureckim kilka gier kupionych po taniości. O ile to są gry typowe single to nie ma problemu, ale co jeśli kupię arc raiders na tureckim koncie, pobiore na dysk ale to polskie konto jest aktywne z psplus czy będę mógł na nim grać?
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota @Kaolin28 w jaki sposób dokonujecie płatności na tureckim koncie? Mam na myśli kupowanie gier i ps plusa. Kiedyś dało się płacić kartą z Coinbase, ale od dłuższego czasu tą metoda nie działa. Macie jakiś sprawdzony sposób?
Postanowiłem zintegrować #homeassistant z #gemini . Opieram się na darmowym modelu. Stworzyłem asystenta głosowego, ale niestety pozwala on na wydanie dosłownie kilku poleceń. Jest jakieś darmowe , bezpieczne AI które pozwoli na sterowanie domem?
@hrumque ja podawałem aliasy do tych urządzeń którymi chcę sterować i powodzenie wykonania poleceń lokalnie jest na bardzo wysokim poziomie. Z tym że ja preferuję polecenia głosowe. @Szym3kSzym3k masz zaznaczone to co na zdjęciu?
@marlod: jakieś dwa tygodnie temu sam zadałem podobne pytanie. Niestety nie uzyskałem żadnej satysfakcjonującej odpowiedzi. Dla optymalnego bezpieczeństwa (niektórzy uważają za zbędne) można podzielić na kilka grup. Ogólnie sprowadza się do tego, że żadne Twoje dane nie powinny znajdować się na serwerach dostawcy usługi. Adres IP, adres email który jest podłączony do Twojego numeru telefonu, albo zawiera w nazwie Twoje imię i nazwisko, dane płatności <- to są te dane
Chciałbym sobie pierwszy raz kupić Plusa, żeby sprawdzić jak będzie mi śmigał PS Portal - kurde nie da rady tego jakoś taniej? Chodzi mi o pierwszy miesiąc. Jak kupowałem PS Vite użyłem lata temu ten swój pierwszy okres próbny.
@Mega_Smieszek Na Black Friday i latem na Days of Play z reguły są zniżki. Możesz próbować też kupić taniej karty doładowania na jakimś g2a i tym opłacać abonament
#apple