Wpis z mikrobloga

Kobiety chyba naprawdę źle parkują.
Podjeżdżam wczoraj pod dom, widze że ulubione miejsca są wolne to obracam autko i szykuję dupcię do parkowania, przodem do wyjazdu. Wrzucam wsteczny i w lusterku widzę trzech żulików co to się zatrzymali, gapią na mnie i się cieszą. Parkuję, zaciągam ręczny i wysiadam i słyszę "aaa to jak pani ładnie parkuje. My tu z kolegą Rysiem myśleliśmy, że babeczka to będzie trochę śmieszków przy parkowaniu, a tu nic. No przyznam, że rozczarowany jestem".
#parkowanie #rozowepaski #auto #wygryw #niesmieszkujo
  • 4
@Midaete: takie gadanie, ze zle.
Pamietam, jak u mnie w pracy koledzy sobie pili herbate w kuchni i ogladali (oczywiscie odpowiednio komentujac), jak ktos na dole parkowal mocno nieudolnie.
Teksty, ze baby to beznadziejne, ze nie powinny miec prawka byly najlagodniejszymi.

Coz, kierowca auta po dluzszym czasie okazal sie ich kolega z zespolu, ktory tego dnia przyjechal innym pojazdem :P

Ale ot, stereotyp.
@agaja: Ja sama mistrzem parkowania nie jestem :D Ostatnio korygowałam parkowanie chyba z 8 razy, nie dlatego że stałam poza liniami, albo blokowałam inne auto. Nie stałam IDEALNIE równo i nie miałam (na oko) tej samej odległości od kół do linii. Jestem spaczona w parkowaniu idealnie równo :D Uważam, że w przypadku kobiet, które faktycznie mają problem z parkowaniem wynika to z faktu, że mają rzadko okazję jeździć samochodem i nie