@KonwersatorZabytkow ostatnie dwa razy parkowałem na tej ulicy około godziny 13 i zawsze znalazłem miejsce między domkami. Tam parkuje w ciul samochodów. Oczywiście wjeżdżasz od strony rodu czyli działek rodzinnych bo główne ulice są zamknięte ale tam jest tyle uliczek że na luzie się przesmykniesz. Nie podawaj dalej bo to mój coroczny parking za free. XD
Ukradlimispacje - @KonwersatorZabytkow ostatnie dwa razy parkowałem na tej ulicy okoł...

źródło: image_picker_753FCED3-C009-48D9-B768-CA56808DC2A1-28207-00000D3A46AF6FC7

Pobierz
  • Odpowiedz
Kto z mirasów wybiera się na najlepsze pokazy w Polsce już w ten piątek i sobotę?

Bardzo, bardzo polecam Antidotum w Lesznie. Na niebie niesamowity spektakl, ogromne zróżnicowanie tego co lata, a lata wszystko: balony, szybowce, ultralighty, samoloty, śmigłowce, historyczne, myśliwce, w zeszłym roku w drugi dzień nawet Airbus z WizzAir nisko przeleciał przed publicznością
Na ziemi dobra organizacja, brak wtop jak w Radomiu z piciem

Równolegle do wolniejszych statków powietrznych latają drony robiące te
QBA__ - Kto z mirasów wybiera się na najlepsze pokazy w Polsce już w ten piątek i sob...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#airshow #antidotum #leszno nasza druga (rodzinna) wizyta na tym wydarzeniu i drugi raz jestem niezmiennie zachwycony tym jak to jest dobrze zorganizowane, występami, wieczornymi pokazami z pirotechniką. Za tak niewielkie pieniądze cały dzień i wieczór świetnej rozrywki. Za rok powrót do Leszna :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hercules C-130 odpala flary na wczorajszym Air Show w Lesznie.
Swoją drogą polecam bardzo te wydarzenie, na mnie zrobiło ogromne wrażenie, pokaz dzienny i nocny.
M. in. Śmigłowiec Cobra, nasze Mi-17, F-16, Eurofighter oraz wiele wiele innych maszyn i akrobacji
#airshow #antidotum #samoloty #lotnictwo
Odwrocuawiacz - Hercules C-130 odpala flary na wczorajszym Air Show w Lesznie.
Swoją...

źródło: comment_1655621102zVimMuc7TfDrYtZxwnqucy.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie najlepiej jutro zaparkować w Lesznie na Airshow, aby dojechać i wyjechać z miasta bez stania w niekończącym się korku?

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Tak po prostu, bez żadnych konkursów, clickbaitów, namawiania na subskrybcje itd.
Zapraszam wszystkie Mirki i Mirabelki z tagów #lotnictwo #aircraftboners na Antidotum Airshow 2021.
Księżniczki ze szklanej wieży też zapraszamy. ( )
Info tutaj.
Startujemy 18 czerwca, powtórka dzień później.
To nie są pokazy. To jest
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aviation_maniac: ech, brakuje mi bardzo "erszołów", ale mam daleko i nie dam rady tym razem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
aeroSPARX po zmroku to czysta magia, a oprócz nich widzę, że też nie zabraknie atrakcji. Zazdroszczę wszystkim, którzy będą obecni!
  • Odpowiedz