Cześć posiadam na zbyciu bilety na Antidotum airshow w Lesznie na sobotę, ze względów rodzinnych nie damy rady pojechac. Dwa normalne i jeden ulgowy oraz parking P2. Gdyby ktoś był chętny na wszystko to sprzedam po cenie nabycia. #leszno #antidotumleszno #pokazylotnicze #airshow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach