Wpis z mikrobloga

Szukam gierki na androida, która nie wymaga skupienia i 100% mojej uwagi gdy gram.

Google nie pomaga to wytłumaczę o co mi chodzi.
Gram sobie w magic chess. To taka gierka gdzie zdobywasz bohaterów i ustawiasz ich na szachownicy. Budujesz synergię, zdobywasz przedmioty i tłuczesz się z innymi graczami. Walka trwa około 30 sekund i mogę sobie na nią patrzeć, albo robić coś innego. W każdym razie walka się toczy i to jak się skończy zależy od moich decyzji wcześniej.

Szukam gry, która będzie wymagać mojej aktywności, ale nie cały czas, a jednocześnie nie jest grą, która się sama przechodzi i nic nie muszę robić.

Znacie coś takiego, albo bardzo zbliżonego? Może być online, może być offline, darmowa, albo płatna. Najlepiej żeby zużywała mi jedną rękę i nie była zależna od refleksu

#android #gry #grymobilne
  • 15
  • Odpowiedz
@Garztam: może jakieś idle gierki? Większość z nich bazuje na jakimś podobnym założeniu ale jest kilka wyjątkowych:
- Idle Slayer
- Realm Grinder
- Idle Apocalypse
- Tap Wizard 2
Ostatnio ogrywam ten gatunek i te mogę wyróżnić. Z początku wymagają więcej zaangażowania, im dalej to musi minąć więcej czasu aż się coś osiągnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@N4lesnik @7uras @Kekoludek @Jacek_Placek_Na_Oleju @Aster1981

Doszedłem do wniosku, że nie znajdę takiej gry ( ͡º ͜ʖ͡º) muszę poznać inną gierkę, żeby wyrobić taki system jak wyrobiłem w magic chess, albo jak mistrzowie w szachach. Trzeba grę poznać, żeby wiedzieć co się wydarzy i mieć zaplanowane 3 ruchy do przodu i wiedzieć co i kiedy zrobić.

Dziękuję wam za wszystkie propozycje i będę je powoli sprawdzał
  • Odpowiedz
Doszedłem do wniosku, że nie znajdę takiej gry


@Garztam: ja nie mam ulubionego gatunku ale za każdym razem jak szukam tej jednej mobilki to leci do kosza szybciej niż ją znalazłem...
  • Odpowiedz
@Garztam: Ściągnij na Androida emulator gier na Dreamcasta i PSX. Ostatnio nawet emulator PS2 zaczął być stabilny na przyzwoitych fonach, to nawet w drugiego Max Payne pograsz, bo widziałem, że działał. Z zasady o wiele lepiej śmiga emulator OG Xboxa, ale nie sprawdzałem, czy jest apka na Androida.
Dolphin też jest na Andka. On zaś umożliwia emulację zarówno Gamecube jak i pierwszego jak i nie drugiego Wii. To bardzo szybki emulator.
  • Odpowiedz