Witam Mireczki,
kupiłem ostatnio czajnik AMICA KF 3021 w mediaexpercie. Link tutaj: http://www.mediaexpert.pl/czajniki/czajnik-amica-kf-3021,id-561041#tab_description . Chodzi mi o fragment: "
Regulacja temperatury Tak".
Jednak czajnik nie posiada takiej opcji. Mireczki czy to ja jestem głupi, i źle interpretuje ten fragment? Dla mnie skoro pisze, że jest regulacja temperatury - to powinienem mieć opcje ustawienia do jakiej chcę gotować wodę. Czy zostalem zrobiony w ciula przez sklep i jak najszybciej biec po zwrot pieniędzy?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bocznica:

1. trener Lecha na trybunach po tym jak próbował dogonić Peszkę za chamstwo na Kędziorze
2. Pęszko przyłozył z łokcia Kędziorze
3. Kuświk celowo nadepnał leżącego
4. rezerwowy Lechii chciał zasadzić się na sędziego
  • Odpowiedz
@bocznica Lechia się w------a w końcu na nieudolność sędziego i wzięła sprawy w swoje ręce to wtedy sędzia się odpalił i porozdawał kartki. Ale jak trałka faulował w pierwszej połowie raz za razem to było ok
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Best11: w 1 chwili chciałem odpisać gdzie wysłać złotą łopatę za odkop po 3 latach xD

Zajebiscie póki Co, trochę pekl plastikowy panel przy górze Ale nie wiem czy to spadło coś czy może uderzylem. Ale nie przeszkadza to nic. Ogólnie polecam a piore mega dużo bo 2 dzieci malych
  • Odpowiedz
Waham się między dwoma zmywarkami Bosh SPV50E70EU i AMICA ZIM 446E , ogólnie z grubsza to samo, Amica ma fajniejszą półkę na sztućce, a Bosh to Bosh.

Któraś marka lepsza czy w tej półce cenowej to jedna cholera?
http://www.neo24.pl/?p=bosch_spv50e70eu
http://www.neo24.pl/?p=amica_zim_446_e&utm_source=ceneo.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=Ceneo%2FAGD+do+zabudowy%2FZmywarki+do+zabudowy&utm_content=1149.0&utm_term=AMICA+ZIM+446E%7C81064%7CAMICA&ceneo_spo=true
#zmywarka #dom #agd #bosh #amica
Radus - Waham się między dwoma zmywarkami Bosh SPV50E70EU i AMICA ZIM 446E , ogólnie ...

źródło: comment_ev9Vs0RcfEmcyKi1fzoGZWx2LIy6wvNo.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Radus: Nie, mam na myśli to, że teraz Bosch to już nie ta marka co kiedyś. Na pewno jest różnica między tymi firmami i ich produktami. Nie wiem za to jaka jest różnica w cenie.
  • Odpowiedz
@Radus Mam jakiś model Bosha, chodzi już parę ładnych lat, bez większych problemów, nie licząc tego, że po minucie od uruchomienia mycia trzeba otworzyć drzwi i zamknąć, bo jak tego nie zrobisz to wypluje błąd. Uszkodzony sterownik, podobno powszechna usterka, ale nie opłaca się wymieniać, tym bardziej, że nie jest to usterka uniemożliwiająca używanie zmywarki.
  • Odpowiedz
NIE POLECAM PRODUKTÓW FIRMY AMICA.

4 lata temu robiliśmy remont. Pomyśleliśmy że w miarę możliwości będziemy starali się wspierać polskich producentów, jeżeli oferta będzie ok.
I to był błąd. O ile z kafelków z Opoczna jesteśmy bardzo zadowoleni, to nabycie produktów Cersranit i Amica były błędem. O Cersranicie nie będę się rozpisywał bo szkoda mi słów, chciałem tylko ostrzec przed tym gównem z Amica.

Zależało nam na kuchence gazowej. Raz że takowe są dużo tańsze
O.....k - NIE POLECAM PRODUKTÓW FIRMY AMICA.

4 lata temu robiliśmy remont. Pomyśle...

źródło: comment_NZEPyP1ui2ihCUxTAfA2TodGwMVHASgP.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żona, człowiek na co dzień wyjątkowo spokojny, w końcu się w------a i efekty widać na zdjęciu.


@Opornik: to raczej wina żony, że r-------a szybę w piekarniku. Wina amici, ze trafila Ci się jakas wadliwa rozpalarka w piekarniku - ale to nei amica rozwaliła te drzwiczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@teekop +100zł masz WAN20140PL 7kg, 1000 obr/min, bębna+próg cały stal.

Bosch seria...
WAW – Niemcy, bęben nierozbieralny
WLK – Rosja, bęben nierozbieralny
WLT – Rosja, bęben
  • Odpowiedz
#amica #kiciochpyta #pandomu

Mam problem z kuchenką.
Panowie z elektrowni zmienili mi korki i od tego czasu mój piekarnik pokazuje na wyświetlaczu ikonkę zamkniętej kłódki.
Nie idzie nic upiec, a chce się Marcinka zrobić.

Czy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam problem xD pierwszy raz używam płyty indukcyjnej #amica i zaden przycisk nie reaguje, klikam, przytrzymuje i nic. jak to cholerstwo włączyć? xD glodny jestem :( #pomocy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzwoni do mnie tata.
-synek ratuj bo się wpierdzieliłem w bagno.
-co jest?
-robimy remont w kuchni i słuchaj.
jest taka polska firma #solgaz co robi dobre płyty takie bez płomienia. Lider na rynku i jutro mają przywieść...
ale pojechaliśmy z mamą do sklepu #zielpol po coś innego i w sklepie strasznych rzeczy nagadali
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@casineb: a skąd znasz tę firmę że tak za nią ręczysz i rodziców chcesz wrobić w designerską kuchnię 4-krotnie za drogą? Ze wpisów na mikroblogu autorstwa śmieszka-heheszka z działu marketingu tej firmy? Właśnie jestem po rozmowie z nim. Też się napaliłem na nich z ich spamu na Wykopie. Ale gdy zacząłem drążyć temat, nie było żadnego dokumentu udowadniającego że te kuchnie zużywają 50% mniej gazu. Później zbiegło się jeszcze paru
  • Odpowiedz