Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Skorupczak: jutro rodzice wysla pismo do sklepu listem poleconym
konto usunięte via Android
- 1
@karmelkowa i bardzo słusznie. Powodzenia!
Nie ogladalem #mecz #lechpoznan w sensie #amica i #lechia. Patrze w apka i czy to prawda? Co tam sie o------o ze tyle kartek? Jakis skrot gdzies zobacze?
- 11
@bocznica:
1. trener Lecha na trybunach po tym jak próbował dogonić Peszkę za chamstwo na Kędziorze
2. Pęszko przyłozył z łokcia Kędziorze
3. Kuświk celowo nadepnał leżącego
4. rezerwowy Lechii chciał zasadzić się na sędziego
1. trener Lecha na trybunach po tym jak próbował dogonić Peszkę za chamstwo na Kędziorze
2. Pęszko przyłozył z łokcia Kędziorze
3. Kuświk celowo nadepnał leżącego
4. rezerwowy Lechii chciał zasadzić się na sędziego
konto usunięte via Android
- 2
@bocznica Lechia się w------a w końcu na nieudolność sędziego i wzięła sprawy w swoje ręce to wtedy sędzia się odpalił i porozdawał kartki. Ale jak trałka faulował w pierwszej połowie raz za razem to było ok
#lechia #lechiagdansk #ekstraklasa #pyry #amica #amicawronki #lech #lechpoznan
Dziś Lechia wraca z 3 punktami.
Pozdrawiam, serdecznie.
Dziś Lechia wraca z 3 punktami.
Pozdrawiam, serdecznie.
źródło: comment_p7vxP9s3D2ok9iOMzIlcZiUgVuYe1B0a.jpg
Pobierz752
Mobbing w Amice Wronki? Pracownica popełniła s---------o

Ilona Pujanek miała 44 lata. Powiesiła się 1 stycznia 2017 r. Jej córka, Joanna ma 23 lata. Od dwóch lat też pracuje w Amice Wronki. - To przez pracę - mówi. - A konkretniej przez mistrza, który moją mamę dręczył psychicznie.
z- 157
- #
- #
- #
Jaka kupić #pralka do malej łazienki. Ciuchy tylko moje i dziewczyny ? Budżet do 1200zl - mile widziane tańsze. #agd #budujzwykopem #budownictwo #remont #amica #beko #indesit #bosch #electrolux
@lesniok budownictwo?!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Best11: w 1 chwili chciałem odpisać gdzie wysłać złotą łopatę za odkop po 3 latach xD
Zajebiscie póki Co, trochę pekl plastikowy panel przy górze Ale nie wiem czy to spadło coś czy może uderzylem. Ale nie przeszkadza to nic. Ogólnie polecam a piore mega dużo bo 2 dzieci malych
Zajebiscie póki Co, trochę pekl plastikowy panel przy górze Ale nie wiem czy to spadło coś czy może uderzylem. Ale nie przeszkadza to nic. Ogólnie polecam a piore mega dużo bo 2 dzieci malych
- 2
- 1
Ah te kompleksiki. Co zrobiliscie na dziesieciolecie ? Bo my na 100 lecie MP, LM i 1/16 PE.
#pilkanozna #amica #ekstraklasa
#pilkanozna #amica #ekstraklasa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@IDDQDIDKFA: Kompleksy ma ten, kto najgłośniej o nich mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem, czy jest powodem do dumy kibicować klubowi, który okradał inne kluby z ich najlepszych zawodników pod pozorem powołania do wojska.
Nie wiem, czy jest powodem do dumy kibicować klubowi, który okradał inne kluby z ich najlepszych zawodników pod pozorem powołania do wojska.
- 1
Waham się między dwoma zmywarkami Bosh SPV50E70EU i AMICA ZIM 446E , ogólnie z grubsza to samo, Amica ma fajniejszą półkę na sztućce, a Bosh to Bosh.
Któraś marka lepsza czy w tej półce cenowej to jedna cholera?
http://www.neo24.pl/?p=bosch_spv50e70eu
http://www.neo24.pl/?p=amica_zim_446_e&utm_source=ceneo.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=Ceneo%2FAGD+do+zabudowy%2FZmywarki+do+zabudowy&utm_content=1149.0&utm_term=AMICA+ZIM+446E%7C81064%7CAMICA&ceneo_spo=true
#zmywarka #dom #agd #bosh #amica
Któraś marka lepsza czy w tej półce cenowej to jedna cholera?
http://www.neo24.pl/?p=bosch_spv50e70eu
http://www.neo24.pl/?p=amica_zim_446_e&utm_source=ceneo.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=Ceneo%2FAGD+do+zabudowy%2FZmywarki+do+zabudowy&utm_content=1149.0&utm_term=AMICA+ZIM+446E%7C81064%7CAMICA&ceneo_spo=true
#zmywarka #dom #agd #bosh #amica
źródło: comment_ev9Vs0RcfEmcyKi1fzoGZWx2LIy6wvNo.jpg
Pobierz- 0
@Radus: Nie, mam na myśli to, że teraz Bosch to już nie ta marka co kiedyś. Na pewno jest różnica między tymi firmami i ich produktami. Nie wiem za to jaka jest różnica w cenie.
@Radus Mam jakiś model Bosha, chodzi już parę ładnych lat, bez większych problemów, nie licząc tego, że po minucie od uruchomienia mycia trzeba otworzyć drzwi i zamknąć, bo jak tego nie zrobisz to wypluje błąd. Uszkodzony sterownik, podobno powszechna usterka, ale nie opłaca się wymieniać, tym bardziej, że nie jest to usterka uniemożliwiająca używanie zmywarki.
- 153
NIE POLECAM PRODUKTÓW FIRMY AMICA.
4 lata temu robiliśmy remont. Pomyśleliśmy że w miarę możliwości będziemy starali się wspierać polskich producentów, jeżeli oferta będzie ok.
I to był błąd. O ile z kafelków z Opoczna jesteśmy bardzo zadowoleni, to nabycie produktów Cersranit i Amica były błędem. O Cersranicie nie będę się rozpisywał bo szkoda mi słów, chciałem tylko ostrzec przed tym gównem z Amica.
Zależało nam na kuchence gazowej. Raz że takowe są dużo tańsze
4 lata temu robiliśmy remont. Pomyśleliśmy że w miarę możliwości będziemy starali się wspierać polskich producentów, jeżeli oferta będzie ok.
I to był błąd. O ile z kafelków z Opoczna jesteśmy bardzo zadowoleni, to nabycie produktów Cersranit i Amica były błędem. O Cersranicie nie będę się rozpisywał bo szkoda mi słów, chciałem tylko ostrzec przed tym gównem z Amica.
Zależało nam na kuchence gazowej. Raz że takowe są dużo tańsze
źródło: comment_NZEPyP1ui2ihCUxTAfA2TodGwMVHASgP.jpg
Pobierz- 451
- 574
Żona, człowiek na co dzień wyjątkowo spokojny, w końcu się w------a i efekty widać na zdjęciu.
@Opornik: to raczej wina żony, że r-------a szybę w piekarniku. Wina amici, ze trafila Ci się jakas wadliwa rozpalarka w piekarniku - ale to nei amica rozwaliła te drzwiczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
Wszystkie pralki od Amici mają wymienne łożyska?
Zastanawiam się nad modelem TAWE7123LCLDS
#agd #pralka #lazienka #amica #dom #kiciochpyta #pytanie #mieszkanie
Zastanawiam się nad modelem TAWE7123LCLDS
#agd #pralka #lazienka #amica #dom #kiciochpyta #pytanie #mieszkanie
@teekop +100zł masz WAN20140PL 7kg, 1000 obr/min, bębna+próg cały stal.
Bosch seria...
WAW – Niemcy, bęben nierozbieralny
WLK – Rosja, bęben nierozbieralny
WLT – Rosja, bęben
Bosch seria...
WAW – Niemcy, bęben nierozbieralny
WLK – Rosja, bęben nierozbieralny
WLT – Rosja, bęben
Seria 4 WAN2426KPL 7kg, 1200 obr/minut i ma Pranie wstępne.
Serie 4 WAN20140PL 7kg, 1000 obr/minut i nie ma Pranie wstępne.
Serie 4 WAN20140PL 7kg, 1000 obr/minut i nie ma Pranie wstępne.
#amica #kiciochpyta #pandomu
Mam problem z kuchenką.
Panowie z elektrowni zmienili mi korki i od tego czasu mój piekarnik pokazuje na wyświetlaczu ikonkę zamkniętej kłódki.
Nie idzie nic upiec, a chce się Marcinka zrobić.
Czy
Mam problem z kuchenką.
Panowie z elektrowni zmienili mi korki i od tego czasu mój piekarnik pokazuje na wyświetlaczu ikonkę zamkniętej kłódki.
Nie idzie nic upiec, a chce się Marcinka zrobić.
Czy
- 3
@urodziwyKutak: Pewnie trzeba godzinę ustawić i wtedy będzie działał.
Trzeba przytrzymać przycisk menu i strzałkę po prawej. Wszystkie pokrętła muszą być na pozycji Ziobro i piekarnik musi być zamkniety
11
Amica rozpoczęła budowę najwyższego magazynu sprzętu AGD

"Będzie pierwszym tego typu magazynem w Europie i jednocześnie najwyższą konstrukcją tego typu w Polsce. W pełni zautomatyzowany budynek zmieści około 230 tys. urządzeń z kategorii dużego AGD i będzie należał do najnowocześniejszych konstrukcji w Polsce"
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 15
konto usunięte via Android
- 5
@Pshemeck Za 2 lata powrót do Polski...
- 1
Dlatego, że nie kupiłeś od @SOLGAZ spotkała Cię kara
- 0
@niewiemjakichcenick: niestety nie :)
- 9
Dzwoni do mnie tata.
-synek ratuj bo się wpierdzieliłem w bagno.
-co jest?
-robimy remont w kuchni i słuchaj.
jest taka polska firma #solgaz co robi dobre płyty takie bez płomienia. Lider na rynku i jutro mają przywieść...
ale pojechaliśmy z mamą do sklepu #zielpol po coś innego i w sklepie strasznych rzeczy nagadali
-synek ratuj bo się wpierdzieliłem w bagno.
-co jest?
-robimy remont w kuchni i słuchaj.
jest taka polska firma #solgaz co robi dobre płyty takie bez płomienia. Lider na rynku i jutro mają przywieść...
ale pojechaliśmy z mamą do sklepu #zielpol po coś innego i w sklepie strasznych rzeczy nagadali
- 4
@SOLGAZ: wołam
@casineb: a skąd znasz tę firmę że tak za nią ręczysz i rodziców chcesz wrobić w designerską kuchnię 4-krotnie za drogą? Ze wpisów na mikroblogu autorstwa śmieszka-heheszka z działu marketingu tej firmy? Właśnie jestem po rozmowie z nim. Też się napaliłem na nich z ich spamu na Wykopie. Ale gdy zacząłem drążyć temat, nie było żadnego dokumentu udowadniającego że te kuchnie zużywają 50% mniej gazu. Później zbiegło się jeszcze paru





























kupiłem ostatnio czajnik AMICA KF 3021 w mediaexpercie. Link tutaj: http://www.mediaexpert.pl/czajniki/czajnik-amica-kf-3021,id-561041#tab_description . Chodzi mi o fragment: "
Regulacja temperatury Tak".
Jednak czajnik nie posiada takiej opcji. Mireczki czy to ja jestem głupi, i źle interpretuje ten fragment? Dla mnie skoro pisze, że jest regulacja temperatury - to powinienem mieć opcje ustawienia do jakiej chcę gotować wodę. Czy zostalem zrobiony w ciula przez sklep i jak najszybciej biec po zwrot pieniędzy?