@yourij: na szczęscie są indukcje z takim sterowaniem, ale to mniej niż 1% rynku. Najchętniej siedziałbym na zwykłej gazówce, no ale nowoczesne budownictwo i jest tylko ekologiczny prąd bo przecież gaz taki trujący.
  • Odpowiedz
witam, odnośnie mojego znaleziska, które dzięki wam wisi na głównej i dalej ma się bardzo dobrze, chciałem was poinformować, że skontaktowała się ze mną Pani Ewa Kawiecka @ekaeka z agencji PR firmy Amica, PrtSc dodaje poniżej. Od razu piszę, że jeszcze nie odpowiedziałem na wiadomość. Moim celem było wyraźne i słyszalne zwrócenie uwagi na problem korozji w dosyć nowym i notabene najdroższym modelu zmywarki AMICA, a pośrednio jako społeczność wykopu,
holdfast - witam, odnośnie mojego znaleziska, które dzięki wam wisi na głównej i dale...

źródło: comment_TimfBXnjMDPWTwau7Q02Byyr0xhsgwRn.jpg

Pobierz

Wiecie co z tym zrobić

  • nic 17.9% (106)
  • AMICA wyposaża dom samotnej matki w AGD 82.1% (485)

Oddanych głosów: 591

  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki,

Chcę kupić nową lodówkę i zastanawiam się na dwiema;
1) Gorenje NRK6192MC
2) AMICA FK321.4DFI

Bardzo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki drogie.
Mam problem z odpalaniem kuchenki gazowej Amica.
Problem polega że jeden palnik nie chce odpalić.
Gaz leci, iskra jest ale nie odpala, "ręcznie" odpali od zapałki i trzyma lecz palnik pali się jakoś dziwnie większy jakby nie miał chęci mieć mocy.
Jak wyłączę nie odpali ponownie. W załączniku jak wygląda odpalenie ... Tak wiem mam uwaloną kuchenkę.
#pytanie #pomocy #kiciochpyta #gaz #
Shinzin - Mirki drogie.
Mam problem z odpalaniem kuchenki gazowej Amica.
Problem pole...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, stoję przed zakupem płyty indukcyjnej i chciałbym podpytać o Wasze opinie. Wychodząc ze sklepu byłem zdecydowany na Amice, bo odpowiadał nam design i skusiła promocja łączona z piekarnikiem, ale po powrocie do domu i przejrzeniu opinii o płytach tej marki mam wrażenie, że są bardzo awaryjne, głośne i niskiej jakości. Możecie to zanegować lub potwierdzić? Nasz budżet to ok. 1500 zł, nie chcemy specjalnych bajerów, fajnie jakby szybko gotowała (tryb boost)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Letoo: Nie daj się nabrać srolgazowi - w sklepie faktycznie będzie pięknie wyglądało i gotowało ale jak kupisz to po pół roku ci się ten chłam zepsuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten krętacz masowo kupuje artykuły i komentarze.
  • Odpowiedz
Czytam i czytam i chyba wybralem ale jeszcze sie Was zapytam, moze akurat ktos cos glupiego powie i znow bede czytac xD

Wybieram pralke. Ma byc fajna do 1100zl i miec wsad 6kg. KIlka osob tutaj polecilo mi trzy firmy Bosh, Amica i LG. Te firmy poniewaz tylko one stosuja obecnie nieklejone bebny i latwa mozliwosc wymiany lozysk, przy czym Bosh nie we wszystkich modelach.
Z tymi informacjami zaczalem czytac dalej. Zalezalo mi tez
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Amica, to dla własnego dobra i wizerunku marki powinna całkowicie odpuścić sobie produkcję pralek. W sumie, to nawet cieszę się że miałem z nią tyle problemów od nowości (przyjechała z pogiętą blachą na przedzie i śladami otarć). Programator zaczął wariować już 2 dni po zakupie, dodatkowo klekotała przy wirowaniu. Uparłem się na wymianę i nie odpuściłem. Teraz w łazience stoi Bosch, który wg danych producenta powinien być głośniejszy od Amiki w czasie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@luksus2 oczywiście, że dużo zależy też od preferencji użytkownika oraz szczęścia, ale jak zobaczyłem to 1 płukanie z zablokowaną (jakby na złość klientowi) opcją dodatkowego płukania to mi ręce opadły. Przecież nie ma szans żeby 1 płukanie było w stanie wypłukać detergent z ubrań, no chyba że wsypiesz łyżeczkę proszku, ale to wtedy takie pranie nie ma sensu.
  • Odpowiedz
#kuchnia #amica #agd #beko #jedzenie
Dlaczego wszystkie kuchenki mają duży palnik z przodu, a nie z tyłu jak stare kuchnie? Jak się postawi duży garnek to przecież utrudnia się dostęp do pozostałych palników?

Muszę kupić nową kuchenkę gazową, jest dużo fajnych i tanich, ale ten palnik hmm.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Największy palnik jest z przodu żeby rozgrzany duży gar nie powodował przebarwień na ścianie za kuchenką.
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: że nie tak zrealizowany algorytm, że tutaj malutki błąd w sofcie, a że tutaj za duże zakłócenia emituje rezonans od płyty indukcyjnej, a że przy przekręceniu gałki wyświetlacz lekko mignął. Testują wszystko od lewej do prawej. No i ciekawostka: liczą swoje produkty na 10 lat życia. Inni producenci twardo trzymają się 5 lat w swoich rachunkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
Tyle czytałem o problemach z reklamacją sprzętu że spodziewałem się rozstania z ekspresem do kawy na miesiąc albo i więcej. A tu #amica i #mediaexpert ogarnęli temat w 3 dni. :D Myślę że dobre przykłady warto chwalić.


#reklamacja #gwarancja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach