@rouxinol: Cóż, nie zostało ono stworzone do częstszego pijania, raz wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Goryczka poziom milion pięćset sto dziewięćset, śmiesznie ją czuć na gardle, ale z każdym łykiem człowiek się do niej przyzwyczaja i już nie robi takiego wrażenia.
  • Odpowiedz
#alergia

Pylenie bardzo wysokie
Poziom pylenia jest bardzo groźny dla zdrowia. Należy ograniczyć przebywanie na wolnym powietrzu.

Niby biorę te leki, ale oczy trochę łzawią, kicham i się duszę. super. ;_;
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Hannahalla: Podobna akcja jak z melvitem była z pieczywem chrupkim Chaber albo z firmą Profi której pasztet z indyka przez pewien czas miał przekreślony kłos a teraz dają tam kaszę manna.

Zresztą wpadki z zanieczyszczeniem glutenem zaliczył też Kupiec a nawet Balviten, który robi tylko bezglutenowe produkty. Wszystko to przez problemy z dostawcami surowca, którzy oszukują co do parametrów swoich produktów.

Żeby mieć całkowitą pewność firmy musiały by postępować jak
  • Odpowiedz
#alergia
To chyba tłumaczy mój kaszel i katar. Może jednak nie jestem chora..:D

Komunikat dla alergików na okres 17-21 lutego
W powietrzu obecne są w niskim (a na zachodzie kraju w średnim) stężeniu ziarna pyłku wczesnokwitnących drzew. Wzrost temperatury powietrza spodziewany w najbliższych dniach, spowoduje, iż leszczyna i olsza, będące w pełnej gotowości do pylenia, uwolnią do otoczenia znaczące ilości pyłku. Osoby uczulone na alergeny pyłku tych roślin mogą w
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@egocentryczka: Ja to mam kaszel i katar od tygodnia i stawialam na choróbsko, ale w takiej sytuacji wcale nie jestem już tak pewna, bo leszczyny mam za oknem, a mam na nie duże uczulenie.;p
  • Odpowiedz
Mirki mam problem, od kilku dni mam mega zatkany nos, smarkam kilkadziesiąt razy dziennie i to nie pomaga. Psikam akatarem i róznymi innymi i nic. Ale to nie jest główny problem - główny problem mam z tym że podczas wdechu ustami nie mogę wziąć pełnego wdechu bo mam odczucie jakby płuca mi "zmalały". Próbowałem salbutamol wziewnie i też nie pomogło.. Dodam, że mam alergię i katar sienny cały rok ale nie aż
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie głównie do właścicieli zwierzaków - czy mieliście może wykonywane alergiczne testy skórne i wynik wyszedł pozytywny a mimo tego nie macie objawów przebywając ze swoim psem/kotem? Planuję mieć psa, ale mojemu partnerowi w testach średnica bąbla wyszła ponad normę, choć przy kontakcie z psami nie ma żadnych objawów. Nie chcę doprowadzić do sytuacji, że wyjdzie to dopiero po jakimś czasie od przygarnięcia psiaka, bo wtedy będzie nie lada problem.
#
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emka07: M iałem kiedyś ostrą alergię na psy i koty, w szczególności na koty. Ojciec z siostrą kupili psa i.... alergia ustąpiła. Długo, długo później przygarnąłem kota i również nie wystąpiły żadne objawy. Dzisiaj mam spokój z alergią.
  • Odpowiedz
#alergia #gorzkiezale
Nie rozumiem czemu ludzie dziwnie się na mnie patrzyli jak wyrzucałam pościel, koc i dywan na balkon. Przecież - 9 to dobra temperatura na zabijanie roztoczy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach