Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@rouxinol: Cóż, nie zostało ono stworzone do częstszego pijania, raz wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Goryczka poziom milion pięćset sto dziewięćset, śmiesznie ją czuć na gardle, ale z każdym łykiem człowiek się do niej przyzwyczaja i już nie robi takiego wrażenia.
Komentarz usunięty przez autora
- 2
Czy ktos z Was wyleczyl alergie lub ogarniczyl, jezeli tak jakie srodki stosujecie?
#dieta #alergia #pytanie #pytaniedoeksperta
#dieta #alergia #pytanie #pytaniedoeksperta
@Engma: to
~3 lata odczulania za gowniaka, zastrzyki na początku co tydzień potem 4-6 tygodni. Terapia teoretycznie niedokonczona ale będzie juz dobre 10 lat bez żadnych objawow
@co_ja_tu_robie: polecam
Edit tez roztocza
~3 lata odczulania za gowniaka, zastrzyki na początku co tydzień potem 4-6 tygodni. Terapia teoretycznie niedokonczona ale będzie juz dobre 10 lat bez żadnych objawow
@co_ja_tu_robie: polecam
Edit tez roztocza
- 2
@co_ja_tu_robie: @xSQr: @RRybak: @mcflypl: @bst: @claudio1: @marta_1989: @Mazowia: @antyhistaminka: @PlecSchrodingera:
wołam bo być może was zainteresuje (ten wpis znalazłem szukając mojego wpisu/komentarza o tym jak się wyleczyłem, jednak nie znalazłem i utworzyłem nowy)
-> http://www.wykop.pl/wpis/14540095/#comment-48305365 <-
jak wyleczyłem/wyciszyłem u siebie alergię pokarmową :)
wołam bo być może was zainteresuje (ten wpis znalazłem szukając mojego wpisu/komentarza o tym jak się wyleczyłem, jednak nie znalazłem i utworzyłem nowy)
-> http://www.wykop.pl/wpis/14540095/#comment-48305365 <-
- 2
Oświadczam głośno, że wiosna motzno! Oczy swędzą jak p----------e. (ʘ‿ʘ)
Wiosno, n---------j!
#oswiadczenie #wiosna #alergia
Wiosno, n---------j!
#oswiadczenie #wiosna #alergia
- 2
#alergia
Pylenie bardzo wysokie
Poziom pylenia jest bardzo groźny dla zdrowia. Należy ograniczyć przebywanie na wolnym powietrzu.
Niby biorę te leki, ale oczy trochę łzawią, kicham i się duszę. super. ;_;
Pylenie bardzo wysokie
Poziom pylenia jest bardzo groźny dla zdrowia. Należy ograniczyć przebywanie na wolnym powietrzu.
Niby biorę te leki, ale oczy trochę łzawią, kicham i się duszę. super. ;_;
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
6
Uwaga! M-------a też może wywoływać objawy alergiczne

Wiele roślin wywołuje alergie. Okazuje się, że może je wywoływać również m-------a. Odkrycia dokonali amerykańscy naukowcy po przeglądzie wcześniejszych badań.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Hannahalla: Podobna akcja jak z melvitem była z pieczywem chrupkim Chaber albo z firmą Profi której pasztet z indyka przez pewien czas miał przekreślony kłos a teraz dają tam kaszę manna.
Zresztą wpadki z zanieczyszczeniem glutenem zaliczył też Kupiec a nawet Balviten, który robi tylko bezglutenowe produkty. Wszystko to przez problemy z dostawcami surowca, którzy oszukują co do parametrów swoich produktów.
Żeby mieć całkowitą pewność firmy musiały by postępować jak
Zresztą wpadki z zanieczyszczeniem glutenem zaliczył też Kupiec a nawet Balviten, który robi tylko bezglutenowe produkty. Wszystko to przez problemy z dostawcami surowca, którzy oszukują co do parametrów swoich produktów.
Żeby mieć całkowitą pewność firmy musiały by postępować jak
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
#alergia
To chyba tłumaczy mój kaszel i katar. Może jednak nie jestem chora..:D
Komunikat dla alergików na okres 17-21 lutego
W powietrzu obecne są w niskim (a na zachodzie kraju w średnim) stężeniu ziarna pyłku wczesnokwitnących drzew. Wzrost temperatury powietrza spodziewany w najbliższych dniach, spowoduje, iż leszczyna i olsza, będące w pełnej gotowości do pylenia, uwolnią do otoczenia znaczące ilości pyłku. Osoby uczulone na alergeny pyłku tych roślin mogą w
To chyba tłumaczy mój kaszel i katar. Może jednak nie jestem chora..:D
Komunikat dla alergików na okres 17-21 lutego
W powietrzu obecne są w niskim (a na zachodzie kraju w średnim) stężeniu ziarna pyłku wczesnokwitnących drzew. Wzrost temperatury powietrza spodziewany w najbliższych dniach, spowoduje, iż leszczyna i olsza, będące w pełnej gotowości do pylenia, uwolnią do otoczenia znaczące ilości pyłku. Osoby uczulone na alergeny pyłku tych roślin mogą w
@biuna: tak
- 3
@egocentryczka: Ja to mam kaszel i katar od tygodnia i stawialam na choróbsko, ale w takiej sytuacji wcale nie jestem już tak pewna, bo leszczyny mam za oknem, a mam na nie duże uczulenie.;p
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki mam problem, od kilku dni mam mega zatkany nos, smarkam kilkadziesiąt razy dziennie i to nie pomaga. Psikam akatarem i róznymi innymi i nic. Ale to nie jest główny problem - główny problem mam z tym że podczas wdechu ustami nie mogę wziąć pełnego wdechu bo mam odczucie jakby płuca mi "zmalały". Próbowałem salbutamol wziewnie i też nie pomogło.. Dodam, że mam alergię i katar sienny cały rok ale nie aż
@Horbi: Proponuję wizytę u lekarza...
konto usunięte via Android
- 4
@Horbi: Utnij nos, jak Jode bolała noga to uciął
5
Restauracje i kawiarnie mają obowiązek informować o alergenach w żywności

Pracownicy restauracji barów szybkiej obsługi i kawiarni mają obowiązek poinformować klienta czy produkt zawiera substancje wywołujące alergie.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 16
- 2
Mam pytanie głównie do właścicieli zwierzaków - czy mieliście może wykonywane alergiczne testy skórne i wynik wyszedł pozytywny a mimo tego nie macie objawów przebywając ze swoim psem/kotem? Planuję mieć psa, ale mojemu partnerowi w testach średnica bąbla wyszła ponad normę, choć przy kontakcie z psami nie ma żadnych objawów. Nie chcę doprowadzić do sytuacji, że wyjdzie to dopiero po jakimś czasie od przygarnięcia psiaka, bo wtedy będzie nie lada problem.
#
#
@emka07: M iałem kiedyś ostrą alergię na psy i koty, w szczególności na koty. Ojciec z siostrą kupili psa i.... alergia ustąpiła. Długo, długo później przygarnąłem kota i również nie wystąpiły żadne objawy. Dzisiaj mam spokój z alergią.
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 1
- 6
#alergia #gorzkiezale
Nie rozumiem czemu ludzie dziwnie się na mnie patrzyli jak wyrzucałam pościel, koc i dywan na balkon. Przecież - 9 to dobra temperatura na zabijanie roztoczy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie rozumiem czemu ludzie dziwnie się na mnie patrzyli jak wyrzucałam pościel, koc i dywan na balkon. Przecież - 9 to dobra temperatura na zabijanie roztoczy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora
- 4
@elvisiako: za taki spam powinien byc perm na mirko
























#oswiadczenie #alergia troche #fotografia I #przyroda
źródło: comment_nGvblhi03scSiKczs29e8gThx0piJ1NG.jpg
Pobierzźródło: comment_4go0N46TCviC7vCFwWyqsVQYznH4o5zA.jpg
Pobierz