Wpis z mikrobloga

Macie katarek i jest wam tak bardzo źle z tego powodu? O jeej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam katar od #!$%@? urodzenia, jestem uczulony na wszystko i leki za 250zł/mieś nic nie pomagają stąd stosuje różnego rodzaju krople. Na zdjęciu poniżej kolekcja od początku tego roku - średnio Xylorin kosztuje ok 16,50zł, buteleczek na zdjęciu chyba 42.


tak wiem, że pewnie niedługo strace węch #oswiadczenie #tagujetogowno #alergia #katar

Pobierz
źródło: comment_tlx8D172opRyyhg3kTdEjZBJjNMptXef.jpg
  • 14
@skarpetki: dziwna sprawa. Zapewne już się użależniłeś od xylomatezoliny w tych kroplach. Dlaczego nie bierzesz leków antyhistaminowych w tabletkach? Nie mają skutków ubocznych może poza lekką sennością. Bo to wszystko co podałeś jest dostępne bez recepty. Byłeś w ogóle u alergologa? Czemu nie odczulasz się?
@Stadler: bylem u alergologa i wszylo mi uczulenie na kazdy z 40 badanych czynnikow. przepisal mi leki za ponad dwie stowyt na miesiac i nie pomogly, tabletki antyhistaminowe nie dzialaja. nie uzaleznilem sie od xylometazoliny, cale szczescie bo dzialaj tak samo dobrze jak za pierwszym razem - w przeciwienstwie do oksymelatoniny - krople z jej zawaroscia stopniowo przestawaly dzialac
@skarpetki: tak. To bylo jakies 12 lat temu. #!$%@? sie bo dowiedzialem sie, ze ta szczepionka to na same roztocza. A tez jestem na pelno pylkow roznych uczulony wiec powiedzialem. Poerdole gdybym byl swiadomy wtedy to bym soe odrazu szczepil na wszystko wiec porzucilem to