Poleci ktoś dobrego alergologa w Warszawie? Mam skierowanie na leczenie przez NFZ, pewnie i tak pójdę prywatnie, ale chciałbym znaleźć całkiem przyzwoitego lekarza. Ursynów/Mokotów.

#warszawa #lekarz #alergia #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rainkiller: zapalenie oskrzeli mam raz na rok, przynajmniej.;p

ogolnie wydawalo mi się, że jakoś alergia mi odpuściła, ale w tym roku to jakaś masakra.:<
  • Odpowiedz
A jeszcze do standardowych metod, jeśli typowe leki nie pomagają, polecam spróbować w zielarni - wyciąg z pachnotki (dostaniesz zwykłe tabletki, które nie różnią się od takich z apteki) i napar z lukrecji (korzeń zgodnie z instrukcją zaparzasz).
  • Odpowiedz
@Astolus: Jeszcze co do naparu z lukrecji - zaznaczone jest, żeby pić 2 razy dziennie na świeżo jeszcze ciepłe. To bzdura - ja sobie zaparzałem wieczorem podwójną porcję, wieczorem piłem na ciepło, a rano na zimno, brak czasu na ciągłe zabawy z gazem. Nie był to mój wymysł - po konsultacji z zielarką. I nie wrzucaj więcej korzenia, bo nie pomoże bardziej, a może co najwyżej zaszkodzić.
  • Odpowiedz
#alergia #p--------a #gorzkiezale

Czy ma ktos ostatnio znowu atak alergii (mowie o pylkach)? Mnie przedwczoraj zaczelo bolec tak chamsko gardlo, jakby mi ktos noz w gardlo wbijal. Do tego katar, swedzace i lzawiace oczy i oczywiscie kichanie. Od wczoraj biore tabletki i juz lepiej. Masakra :/
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BenDover: No ja mialam kryzys jakos w polowie maja. Pod koniec maja wyjechalam na 3 tygodnie do Hiszpanii, a tam nigdy nic nie mam, bo oczywiscie morze :) (alergolog mi powiedziala kiedys jak zobaczyla moje wyniki, zebym lepiej wakacje spedzala nad morzem :P). Ale teraz w miescie to jest porazka totalna. A Ty miales kiedys bol gardla z powodu alergii? No mnie tak mocno rozbolalo, ze masakra. Pierw nie wiedzialam,
  • Odpowiedz
#alergia #zdrowie

Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś bardzo dobre testy alergiczne? Mam problemy z nochalem od dawna, kiedyś robiłem jakieś testy w szpitalu na NFZ, ale nic nie wykazało, a niedawno strasznego kataru dostałem bez żadnych innych objawów i.. zresztą, oc się będę rozpisywał..

Polećcie mi jakieś miejsce, gdzie mogą mi zrobić bardzo dobre testy alergiczne, proszę :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@desygnat:

gorączki raczej nie mialem i nie mam. Kicham, smarkam i moje swędząco bolące oczy


Nie jestem lekarzem, ale to objawy alergii. Udaj się do alergologa tak jak radzi @Szybki_Antek. Ja się dowiedziałam dopiero po 18stu latach, że mam alergie, po zrobieniu testów. Też mam ciągłe problemy z zatokami itp.
  • Odpowiedz
Ma ktoś uczulenie teraz? Co może wywoływać uczulenie o tej porze roku? Od kilku dni mam objawy uczulenia. W tamtym roku było podobnie a nie chciało mi się iść do lekarza. #leczsiezwykopem #alergia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie katarek i jest wam tak bardzo źle z tego powodu? O jeej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam katar od p----------o urodzenia, jestem uczulony na wszystko i leki za 250zł/mieś nic nie pomagają stąd stosuje różnego rodzaju krople. Na zdjęciu poniżej kolekcja od początku tego roku - średnio Xylorin kosztuje ok 16,50zł, buteleczek na zdjęciu chyba 42.


tak wiem, że pewnie niedługo strace węch #oswiadczenie
s.....i - Macie katarek i jest wam tak bardzo źle z tego powodu? O jeej ( ͡° ͜ʖ ͡°) j...

źródło: comment_tlx8D172opRyyhg3kTdEjZBJjNMptXef.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skarpetki: tak. To bylo jakies 12 lat temu. W-------m sie bo dowiedzialem sie, ze ta szczepionka to na same roztocza. A tez jestem na pelno pylkow roznych uczulony wiec powiedzialem. Poerdole gdybym byl swiadomy wtedy to bym soe odrazu szczepil na wszystko wiec porzucilem to
  • Odpowiedz
@doopchuck: ujowo. Dziewczyna ma alergie i coś jej tam przepisali, pomogło na troche. Ale ona jest uczulona na wszystko a ja na nic. Teraz mnie wywaliła z pokoju bo spać nie może gdy ja łażę w koło i smarkam... Z dymem miałem kontakt bo w domu palono, teraz wszędzie te epapierosy i już raczej mniej. Zaczęło aię w Warszawie jak malowałem trzepak, oddychać nie szło przejechałem dwa dni póżniej 400km
  • Odpowiedz