Jeszcze wczoraj miałem tutaj moje wyniki ( czyli większość na minusie) Dzisiaj widzę kosmiczne wyniki na plusie. Sprawdziłem, i nie jest to ani miesiąc, rok, czy "od początku". Nie wiem czego to dotyczy. Jak to zmienić, żebym widział ile faktycznie mam procent na danych akcjach? #revolut #akcje
slamowir1234 - Jeszcze wczoraj miałem tutaj moje wyniki ( czyli większość na minusie)...

źródło: comment_16606716465V50i4IWGgVBbdCBDTYELw.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raffz: merytoryczny? Gość bełkocze bez sensu, nawet nie umie zdania dobrze złożyć, słuchałem go trochę dawno temu na kontestacji, strata czasu. A z kopiowaniem ruchów faktycznie beka ;)
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: ale świat nie odejdzie od ropy od razu, to zajmie lata, świat ma kryzys energetyczny i ropa dalej jest najważniejsza. Wymienisz auto na elektryczne w ciągu najbliższych miesięcy?
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: Ta sama EU broni się przed elektrowniami atomowymi. To niby skąd prąd do ładowania samochodów? Już nie mówiąc o tym, co się stanie na rynku wydobycia litu jak samochody elektryczne zaczęłyby się masowo sprzedawać.
  • Odpowiedz
Jak zabezpieczacie się finansowo na niespokojne czasy?

Ufacie GPW i przetrzymujecie, a może nawet dokupujecie przy dobrych cenach?
Nieruchomości?
Lokaty?
Giełdy zagraniczne?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak w pko supermakler zobaczyc cala historia wplat na konto maklerskie przez ostatnie 6 lat? klikam i kilkam i nie moge znalezc. a przeszukiwac historii rachunku na @pko tez sie nie da latwo bo jest limit do 24 miesiecy a potem wyszukiwanie zwiesza i resetuje strone... w excelu tez nie widze opcji pobrac wszystkiego co za mordega
#inwestowanie #banki #bankowosc #makler #gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gharman: gdy wyszukasz operacje, które Cię interesują, pod tabelką możesz pobrać zestawienie.
Wystarczy, że klikniesz "Pobierz zestawienie" a następnie wybierzesz format pliku: PDF, XLS, SML, CSV lub HTML.
  • Odpowiedz
Ma tutaj może ktoś konto w Interactive brokers i jednocześnie mieszka za granicą?

Co jeśli kupię akcje teraz, mieszkając za granicą ale zyski zrealizuję gdy już wrócę do Polski? Czy wówczas płacę polski podatek belki? Jak wygląda zmiana rezydencji podatkowej takiego konta maklerskiego?

#interactivebrokers #kontomaklerskie #inwestowanie #emigracja #akcje #etf
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach