@arnoldinho71: Najzabawniejsze jest to, że Dziubka wcale nie robi wywiadów z politykami, ale to jedno z niewielu dziennikarskich nazwisk jakie prawaki kojarzą więc sobie wymyślają takie brednie XDD
  • Odpowiedz
@Gieremek: no dobra, mógł tam dać Sznepf, Żakowskiego czy Olejnik.
Co to zmienia? Fakt jest taki że w ich lewych mediach mogą sobie gadać głupoty i rozejdzie się po kościach.
A kz to nie przejdzie.
  • Odpowiedz
@HeruMerenbast: chcą wygryźć konkurencję, jak zobaczyłem pierwszy pierwszy raz paczki allegro to już wiedziałem że to kwestia czasu jak inpost przestanie być w smarcie,..... mało tego, znając allegro będą nas w przyszłości dymać na droższych paczkach, będą dokładać po złotówce do ceny
  • Odpowiedz
@HeruMerenbast: Paczkomat Inpost i Allegro Paczkomat Inpost to w cenniku dostaw dwie odrębne usługi. Sprzedający może na umowie własnej z Inpostem ustawić sobie w cenniku dostaw pozycję Paczkomat Inpost i wtedy ma dowolność co do ceny. Natomiast Allegro Paczkomaty Inpost mają cenę sztywną, maksymalnie 11,49 zł.
  • Odpowiedz
Wypuścił sprostowanie, że się do niego ludzie spruli. Ogólnie gość wydaje się być średnio miłą osobą w codziennym życiu
  • Odpowiedz
Czy te dwie sprawy są ze sobą powiązane? Tego nie wiemy


@Cristiano666: no to jak tego nie wiesz to wyjazd.

Ale widać piecze tam was, że jakaś tam pseudo sprawa z niesmeisznym memem grzeje po 5 latach nadal xD
  • Odpowiedz
Czy po aferze z #kpo i nazwaniem wykopków ruskimi trollami i aferzystami, @KatarzynaPelczynskaNalecz usunęła już konto z wykopu? Czy może ciągle siedzi na tej (jak sama zasugerowała) ruskiej stronie dla trollów i aferzystów? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mimo że nie jest zielonką, to wnoszę w imieniu wykopków o usunięcie konta.

#logikarozowychpaskow #heheszki #afera
greedy_critic - Czy po aferze z #kpo i nazwaniem wykopków ruskimi trollami i aferzyst...

źródło: Screenshot_20250813-163955__01

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wredny_bombelek ale po co ci stanowisko w kuchni skoro kupiłeś spółke pod dotacje tylko, chodziło o cynk + klucz do dotacji a nie jakieś p---------e we wnioskach.

Gdyby taka spółka miała sens to poprzedni właściciel by jej nie o--------ł. Spółek było mało to zmienili kryteria że dentysta se może dopisać pkd robienie kanapek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wredny_bombelek No to ja właśnie odwrotnie rozumiem. Dywersyfikacja w moim odczuciu to właśnie całkiem inna branża. Już nie wnikam czy to jacht, czy mieszkanie na wynajem czy samochód na Bolta. Co ci da "Twoja" dywersyfikacja jak przyszłaby pandemia? Jak w 2020. Jak zamkniesz całą restaurację to ogródek czy maszyna do lodów nic ci nie da. A wynajem jachtu czy mieszkania już tak. Ja to generalnie jakoś jestem przeciwny takim dotacjom. Czy
  • Odpowiedz
Tablica rejestracyjna usuwa komentarze

Gdybyście się zastanawiali dlaczego ciągle są wypadki pod Wrocławiem to obczajcie to. Facet skręca z lewego, wyhamowuje cały pas i cudem znowu nie ma karambolu.
A co robi tablica rejestracyjna pl? Próbowałem dodać to wideo już wielokrotnie i ciągle spada z rowerka.

#afera #stopcham #polskiedrogi
tybngh - Tablica rejestracyjna usuwa komentarze

Gdybyście się zastanawiali dlaczego ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tybngh: w krakowie to jest standard na obwodnicy. Nikt nie jest zdziwiony, że środkowy pas jest hamowany do zera co 30 sekund na wysokości zjazdu na zakopane. Tam powinna być kamera na stałe wbita i mandaty hurtem sypane ale chyba wszyscy mają na to w------e
  • Odpowiedz