Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiście zbanowali @denazyfikacja i usunęli jej wpis. Zapisałem z komputera wpis na Web Archive, ale przeniosłem się nad wodę i na telefonie nie mogę tego znaleźć.

#wykop #afera #cenzura
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W związku z aferą #mecz mam pytanie.

Nie generalizuję, ale sporo osób na tym portalu jest jawnie rasistowskich i antysemickich. Zazwyczaj pod przykrywką czarnego humoru, ale wiadomo o co chodzi. Jak nazwiesz kogoś rasistą, to często odpowiada „to jedna z moich zalet”.

To czemu potem ci sami ludzie są zdziwieni, że naród, który obwiniają o wszystkie problemy świata, ma do nich taki sam stosunek jak oni do niego? I jestem
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrLambert:

Oj tak, Mireczku, nie jestem antysemitą, to już prawie jak nie Polak. Powinni mi odebrać obywatelstwo.


tu nie chodzi o antysemityzm, ale bronisz czegoś czego żaden normalny człowiek nie jest w stanie obronić w racjonalny sposób. Jakby Raków wywiesił transparent "Żydzi do gazu" to pierwszy byś się zesrał.
  • Odpowiedz