Wpis z mikrobloga

Ale z tym #tor #poznan to dajce spokój. Nie jestem jakimś super fanem motoryzacji ale zabierzmy ludziom wszystko. Na boisku szkolnym też można upchnąć blok. Baseny i kina? Na uj to komu potrzebne. Na starówkach restauracje? Mogę zjeść w domu. Taka władza nadaje się tylko do w-------a #afera
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach