Czy posiadając kilka numerów w #a2mobile z jednym właścicielem otrzymam jedną, czy kilka faktur?
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
@wigr: To nie jest abonament, to oferta na kartę...
- 1
Doładowania dla a2 realizuje liberty.eu
Jak mogę otrzymać fakturę za zrobione doładowanie?
"Należy w ciągu 7 dni od daty doładowania dokonać rejestracji danych firmy na stronie http://pp.liberty.eu/CustomerPanel/Customer/ wraz z podaniem wszystkich numerów, które będą doładowywane."
Jak mogę otrzymać fakturę za zrobione doładowanie?
"Należy w ciągu 7 dni od daty doładowania dokonać rejestracji danych firmy na stronie http://pp.liberty.eu/CustomerPanel/Customer/ wraz z podaniem wszystkich numerów, które będą doładowywane."
źródło: comment_5SwmGxPNb3D0uzqTDLngIoxO8ycuXSTb.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
#a2mobile
Jak jest w końcu z tym pakietem w #roaming?
Mam ofertę z tymi nielimitowanymi rozmowami, smsami i 15GB Internetu
Męczyłem się, żeby włączyć roaming, bo w ustawieniach telefonu nie wystarczyło i konieczne było jeszcze w ustawieniach sim.
Teraz już można się do mnie dodzwonić, zarejestrowało w sieci, czasem wskoczy ikonka od Hsdpa, ale nie ma opcji, żeby się coś załadowało.
Dobrze rozumiem, że przysługuje mi około
Jak jest w końcu z tym pakietem w #roaming?
Mam ofertę z tymi nielimitowanymi rozmowami, smsami i 15GB Internetu
Męczyłem się, żeby włączyć roaming, bo w ustawieniach telefonu nie wystarczyło i konieczne było jeszcze w ustawieniach sim.
Teraz już można się do mnie dodzwonić, zarejestrowało w sieci, czasem wskoczy ikonka od Hsdpa, ale nie ma opcji, żeby się coś załadowało.
Dobrze rozumiem, że przysługuje mi około
- 0
w roamingu jest tylko 3G ale sprawdz jaki ci wskoczyl apn, bo moze byc plus.pl albo a2mobile.pl, mnie czasami dziala przy jednym lepiej niz na drugim ¯\_(ツ)_/¯
@VoxVox: @NAGI: Byłem wczoraj właśnie w czechach i mi w ogóle nie działał internet w roamingu, w ogóle nie uruchamiała się transmisja danych. Ale sprawdziłem w punktach dostępu i apn był ustawiony na plusa. Czyli jeśli bym zmienił na ustawienia a2mobile, takie jakie mam w Polsce, to wtedy by mi działał normalnie?
- 2
Mirki używające #a2mobile jakie są Wasze odczucia co do zasięgu? Szukam jakiegoś niedrogiego no limita na rozmowy dla babci i no limita (rozmowy, sms, net) na wszystko dla siebie. #telefoniakomorkowa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
Syneczki, właśnie wypełniam dane online do przeniesienia numeru z Play do a2mobile i na końcu jest dodatkowa opcja ROZDAJEMY GIGABAJTY, 3GB neta co miesiąc z oddzielnego SIMA Aero2, aktywowane po doładowaniu za 19,90 pakietu niewyczerpalne wszystko w sieci a2mobile. Moje pytanie jest takie, brać to? Po co mi net z drugiego sima, skoro w pakiecie Niewyczerpalne Wszystko już i tak mam nieograniczony net? Ogarnia ktoś o co tam chodzi?
#a2mobile
#a2mobile
- 0
@VintagE25: Tego nie wiem (choć wydaje mi się, że można później) ale jak teraz musisz wysłać formularz przeniesienia do a2mobile to i tak nic nie zrobisz, bo załatwienie Aero2 długo trwało choć teraz widzę, że niby można wszytko online ogarnąć więc jest o wiele łatwiej.
- 0
@inlog: Aero2 można osobno zamówić, tam jest więcej orania w ogóle z jakimiś skanami dowodu i tak dalej. Na razie Przepchnąłem samo przeniesienie numeru a2mobile, zobaczymy co to będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
- 2
Zastanawiam sie na przeniesieniem sie z Virgin do a2 mobile, tylko, że w a2 jest takie ograniczenie internetu:
0-5 GB - brak ograniczeń;
5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s
i chciałem zapytać, czy przy prędkości 512 kb/s da się normalnie użytkować, czy nie? Chyba, że poleci ktoś fajniejszą ofertę? Najbardziej zależy mi na internecie, ale jakby
0-5 GB - brak ograniczeń;
5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s
i chciałem zapytać, czy przy prędkości 512 kb/s da się normalnie użytkować, czy nie? Chyba, że poleci ktoś fajniejszą ofertę? Najbardziej zależy mi na internecie, ale jakby
- 1
- 2
Obecnie jestem w #a2mobile i powiem szczerze że zaczynam żałować. Przeniosłem się z Play do a2mobile ponieważ w Play były dwa problemy: pierwszy to słaby zasięg, a drugi to mimo że obydwa telefony miały full zasięg to i tak przychodził SMS że próbowano się dodzwonić ale się nie udało. Postanowiłem przenieść numer bo miałem tego serdecznie dość i wybór padł na a2mobile. I tutaj też nie obyło się bez problemów:
- 0
@MichaelT128: Właśnie jak czytałem o Virgin to zauważyłem że działa na nadajnikach Play
konto usunięte via iOS
- 0
@adi5497: ja mam w vikingach, ostatnio coś pomajstrowali i jest dostępny zasieg Orange, troche się z tego powodu poprawiło
Witam Mireczki. Od wielu, za wielu lat jestem w Play'u. Czas na zmianę. #a2mobile z ofertą Niewyczerpalne Wszystko z 19,90/ mc wydaje się zbyt piękne, aby było prawdziwe. Nielimit stacjonarne/komórkowe; nielimit net do 5GB, powyżej zwolniony transfer; nielimit smsy do wszystkich. Ktoś potwierdzi? 1. Jak z zasięgiem i działaniem neta wmiastach i poza? Czytałem, że rozmowy nie są w hd, ale mi to nie przeszkadza. 2. Chodzi na łączach Plusa?
@VintagE25: nie ma ukrytych negatywnych stron.. SMS/MMS unlimited, byłem w a2mobile z dwoma numerami. Powodem odejścia 1 numeru był zasięg w domu który wąchał się w zakresie 0 - 3 kreski i w związku z tym niekomfortowe rozmowy. Jeżeli masz pokrycie zasięgiem - polecam
konto usunięte via Android
- 0
@VintagE25 rejestruję ci pani za lada co do zasięgu to wchodzisz na bt search mapa o szukasz nadajników w okolicy
- 1
Jakaś alternatywa dla #a2mobile? Podobna cenowo, max 25PLN.
Tylko proszę darować sobie para-sieci skundlone z play.
Tylko proszę darować sobie para-sieci skundlone z play.
@tagged ja korzystam, wszystko ok
Komentarz usunięty przez autora
Działa wam wysyłanie smsów w #a2mobile ? Bo u mnie od jakiejś godziny nie chce wysłać smsa. Net mobilny działa. Nigdy nie miałem takiego problemu
@matek1212: mi tez nie dziala ;c
W Lublinie też nic nie działa. Na oficjalnym koncie fb pojawiły się wpisy o awarii, ale szybko zostały usunięte przez admina.
Jakiego prepaida polecicie z dobrym, ale i tanim netem? Numer służyłby wyłącznie do neta w fonie dualsim, więc reszta nie jest jakimś wielkim priorytetem
#play #orange #tmobile #plus #a2mobile #mobilevikings #virginmobile #internet
#play #orange #tmobile #plus #a2mobile #mobilevikings #virginmobile #internet
- 2
elo... mam dwa numeru jeden w #play drugi w #a2mobile... przyznam...że numeru w play trzymam dla numerów w play... xD bo taniocha... 5zł/50dni, a2mobile do interetu...
Jednakże wszędzie gdzie jestem widze że PLAY przełącza się na #orange LTE [R] ,a a2mobile dyszy na H H+
Wytłumaczy mi ktoś ofertę #orange na kartę.. bo brzmi jak bełkot... xD jedna tabelka przeczy drugiej...
Jednakże wszędzie gdzie jestem widze że PLAY przełącza się na #orange LTE [R] ,a a2mobile dyszy na H H+
Wytłumaczy mi ktoś ofertę #orange na kartę.. bo brzmi jak bełkot... xD jedna tabelka przeczy drugiej...
- 0
@OrangeEkspert co z roaming iem?
Pracuje w Czechach. Spędzam tam Max 10h.
Pracuje w Czechach. Spędzam tam Max 10h.
@KaluHeHe: Pakiet Internetu, który otrzymujesz, działa tylko na terenie Polski. Za granicą, za połączenia z Internetem możesz mieć naliczone dodatkowe opłaty, chyba, że masz wykupiony dodatkowy Internet, który działa w UE.
Mirki, korzystał, albo korzysta ktoś z Was z oferty #a2mobile ? Legitne to jest, opłaca się? Szukam czegoś taniego, żeby mieć dostęp into Internety i czasem jak wena mnie najdzie na darmowe SMSy do wszystkich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Jak wygląda sprawa z tym no-limit na Internety? ( ͡º ͜ʖ͡º) (jakiś lejek na pewno jest, nie
Jak wygląda sprawa z tym no-limit na Internety? ( ͡º ͜ʖ͡º) (jakiś lejek na pewno jest, nie
@super_tux korzystam jakoś od pół roku. Wszystko ok. 2 dychy co miesiąc i no limit. Do 5 gb bez limitu, później parę mega aż zwolni do 512kb
Za 25 zł na doładowania (no chyba że chcesz abonamencik) masz starter w T-Mobile w tym masz darmowe minuty i SMS oraz 10 giga neta który się wyłącza po wykorzystaniu transferu (to jest reklama) ;)
ejej, da się jakoś odnowić pakiet internetowy w #a2mobile? Wiem, że jest bez limitu, ale chce ten z największą prędkością. Potrzebuje do pracy, bo radiowy mi się coś popsuł, a w weekend mi nikt nie naprawi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pytanie #siecikomorkowe #internetmobilny
#pytanie #siecikomorkowe #internetmobilny
@agdybytak Był kod za 5 zł można było przywrócić pełna prędkość Edit jest dalej, sprawdź: https://a2mobile.pl/niewyczerpalny-internet
- 0
#gsm #njumobile #a2mobile #orange
Mirki, babcia dostała takiego sms od normalnego 9 cyfrowego numeru. Problem w tym że jest w a2mobile, a nie nju mobile
Mirki, babcia dostała takiego sms od normalnego 9 cyfrowego numeru. Problem w tym że jest w a2mobile, a nie nju mobile
Jesli nadal chcesz korzystac z tego numeru telefonu doladuj konto albo wyslij w ciagu 24h SMSa o tresci TAK pod nr 80608. Jesli rezygnujesz z numeru, wyslij NIE
oto tymczasowe hasło do wpisania na stronie www.njumobile.pl
Komentarz usunięty przez autora
@edwin20: No to niech nie odpisuje.
- 1
@Issac: pewnie cena. Poza dosc wolnym netem jest w porzadku i to pierwszy problem na taka skale
- 1
Jestem w #virginmobile (49zl/msc no limit + 23gb) i chcę przejść do #mobilevikings (29zl/msc no limit + 15gb). Co sądzicie o Vikingach? Interesuje mnie oferta na kartę, 10gb to minimum, jest coś jeszcze ciekawego do rozważenia?
#play #tmobile #plus #orange #plush #njumobile #redbullmobile #a2mobile #lte #kiciochpyta
#play #tmobile #plus #orange #plush #njumobile #redbullmobile #a2mobile #lte #kiciochpyta
@joejonas: w sumie w lutym 4 lata będą i nadal nie narzekam :D operator z którym najdłużej wytrzymałem :D
#a2mobile #play #virginmobile
Mireczki przeszedłem do a2mobile z Play i okazuje że że w Play przez roming krajowy miałem bardzo dobry zasięg wszędzie. I teraz pytanie bo chce wrócić spowrotem do Play ale pod postacią virgin mobile czy ta sieć ma tak samo jak Play roming krajowy że mogę się wpiąć w Orange czy T-Mobile ? Czy tylko Play ma taką możliwość?
Mireczki przeszedłem do a2mobile z Play i okazuje że że w Play przez roming krajowy miałem bardzo dobry zasięg wszędzie. I teraz pytanie bo chce wrócić spowrotem do Play ale pod postacią virgin mobile czy ta sieć ma tak samo jak Play roming krajowy że mogę się wpiąć w Orange czy T-Mobile ? Czy tylko Play ma taką możliwość?
- 0
@126technics ale może mieć mniejszy zasięg niż Play?
Raczej nie powinien .U mnie jest tragedia ze wszystkimi sieciami i jakoś muszę żyć,minimalnie lepiej mam na T i dlatego sobie ustawiłem na sztywno T żeby nie szukał cały czas i przełączał na inne sieci .Strać 5 zeta na starter i przetestuj będziesz miał pewność,nie wiem czy nawet VM darmowych nie wysyła starterów,kiedyś tak było .





























Nie polecam.
źródło: comment_sbRaIXoljwZuDAwFe9ItlX8YGpGCg0v9.jpg
PobierzJa tak mam z #orange w miasto 70k :>