Cześć murki, mam #pytanie odnośnie wyboru #siecikomorkowe

Mam telefon na karte w play, natomiast znalazłem lepsze oferty w necie. Mianowicie chodzi o #virginmobile i #a2mobile i chciałbym tam przenieść numer. Nie chciałbym wydawać na telefon więcej jak 20zł/msc i mieć jakieś sms/minuty i pare gb Internetu. Ktoś może się wypowiedzieć o tych sieciach? Zależy mi głównie na zasięgu, czy nie ma problemów. Może ktoś jest w stanie polecić inną ofertę na kartę?
@KoCoKx: Jeżeli wystarczy Ci 10GB miesięcznie i nie potrzebujesz lejka to spokojnie możesz brać Plusha. Przy promocji piątego doładowania gratis cena wyjdzie taka sama jak w a2mobile (20zł/msc), a będziesz miał HD Voice i ciut lepiej działającą platformę billingową (w a2 zdarza się np. szybsze przycięcie lejkiem i trzeba składać reklamację). Do tego w Plushu są promocje doładowań, np. ostatnio było 50% więcej do doładowania, co przekłada się na jeszcze niższą
Wygasa mi numer na abonament w #orange Nikt się mną nie interesuje, a umowa wygasa za 10 dni. Dodatkowo Orange zlikwidował rabaty :( Chcę więc przenieść numer do oferty na kartę. Rozumiem, że aktualnie najlepsza oferta jest w #a2mobile Tam jest pełen nolimit za 19,9 miesięcznie. Nic lepszego nie znajdę?
@PaulStone: ten nowy taki za 9,90 internecik, tylko to, mam druga karte w Orange do rozmow i smsów.
zgłosiłem im to mailowo i po kilku dniach mi naprawili, ale jak dla mnie to troche sporo trzeba bylo czekac na rozwiazania problemu
@agdybytak: zatem nie ma to nic wspólnego z roamingiem, chyba, że ten czeski numer jest poza własnym krajem i u niego jest problem z odbiorem. Próbujesz wysłać smsa międzynarodowego, upewnij się, że wprowadzasz kierunkowy +420 przed numerem. No i najlepiej dzwonić do własnego operatora z pytaniem co jest przyczyną.
Jaki internet "mobilny" polecacie do domu? Sprzętu brak, więc przy okazji pytam i o to co zakupić by zapewnić dostęp do sieci kilku osobom w kilkuset metrowym domu.
W kwestii samego internetu najchętniej bez cyrografu i powyżej 50GB na miesiąc - dobrze wyglądają vikingi, ale chyba sprawdzę też a2 z tymi lejkami i resetami gdy potrzeba.
Co z kartami orange 1410? Prawilne na allegro? Dziwi rozrzut cenowy 100 a 500 zł o.0
Mireczki z #a2mobile . Ile placicie za 1 MB internetu? 1 grosz? 4 grosze? Gdy przenosilem numer kurier przyslal mi karte z broszurką gdzie pisalo 10 zl za 1GB transferu. Co latwo mozna sobie wyliczyc ile kosztuje 1 MB. Wczoraj skonczyl mi sie niewyczerpalny pakiet i dostalem SMS ze 1MB internetu kosztuje 4 grosze. Teraz sie kłócę z nimi na facebooku. #telefony #januszebiznesu