Cześć murki, mam #pytanie odnośnie wyboru #siecikomorkowe
Mam telefon na karte w play, natomiast znalazłem lepsze oferty w necie. Mianowicie chodzi o #virginmobile i #a2mobile i chciałbym tam przenieść numer. Nie chciałbym wydawać na telefon więcej jak 20zł/msc i mieć jakieś sms/minuty i pare gb Internetu. Ktoś może się wypowiedzieć o tych sieciach? Zależy mi głównie na zasięgu, czy nie ma problemów. Może ktoś jest w stanie polecić inną ofertę na kartę?
Mam telefon na karte w play, natomiast znalazłem lepsze oferty w necie. Mianowicie chodzi o #virginmobile i #a2mobile i chciałbym tam przenieść numer. Nie chciałbym wydawać na telefon więcej jak 20zł/msc i mieć jakieś sms/minuty i pare gb Internetu. Ktoś może się wypowiedzieć o tych sieciach? Zależy mi głównie na zasięgu, czy nie ma problemów. Może ktoś jest w stanie polecić inną ofertę na kartę?



























Jutro po wielu latach przechodzę z #heyah do #a2mobile
Komentarz usunięty przez autora