Witam was Mireczki ¯\_/(ツ)_/¯
Jako iż jestem zadowolony z a2mobile ,a Mamie kończyła się umowa (PLAY coś tam,rozmowy i sms bez limitu i 10 gb za coś koło 40 zł) postanowiłem że i mama będzie w a2mobile ʕʔ
No i po w końcu wyczekanej decyzji (niestety ,im starsza osoba tym siła "przyzwyczajeń" większa) wypełniłem formularz ,no i teraz czekamy na kuriera.
No ale potem Mama się mnie pyta (Przeskok abonament-> pre
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agdybytak: Usługa roamingu międzynarodowego jest domyślnie aktywna. W celu uruchomienia roamingu międzynarodowego w telefonie, należy przejść do zakładki Aero2, następnie wybrać Roaming i kolejno Zagranica. W niektórych modelach telefonów konieczne jest jego wyłączenie i ponowne włączenie. Przebywając na terenie naszego kraju opcja Roaming musi być ustawiona na pozycji Kraj.
  • Odpowiedz
#play #a2mobile

Po ograniczeniu do 3Mb/s. W sumie zarąbista sieć za 10zł masz 5gb bez limitów potem limit do 3Mb/s. Potem znów jeszcze większe limity ale reset tego jest za 5zł. Porównując inne sieci np Play. To za 25zł mam 10gb -> tutaj mam to za 15zł i naprawdę śmiga w porównaniu do playa. Nie testowałem rozmów więc nie wiem. Ale chyba przeniosę numer :)

Testowałem play i
xaoc - #play #a2mobile

Po ograniczeniu do 3Mb/s. W sumie zarąbista sieć za 10zł ma...

źródło: comment_nwEOYFPwJVsgI5NMC6FcWgxBt2WPx1VL.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdzie jak najmniejszym kosztem można wycebulić 3-4gb neta miesięcznie
poprzez jak najmniejszy koszt rozumiem naprawdę jak najmniejszy koszt bo przez ostatnie 5 miechów #play zapewniał mi to za 0cbl miesięcznie i się mocno do tego przyzwyczaiłm xdxd

może są gdzieś teraz jakieś fajne bonusy za przeniesienie numeru czy inne gunwo dxdx

#gsm #telefony #orange #plus #vikings #njumobile #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki taki problem z moją siecią komórkową - Virgin. Korzysta ona z infrastruktury pozostałych operatorów - Playa, Plusa, Orange. Zawsze łączy się z siecią o najlepszym zasięgu, nawet, gdy oznacza to brak internetu. W kreskach zasięgu niekiedy pojawia się literka "R" jak roaming - nie mogę wówczas połączyć się z internetem. Muszę wybrać sieć ręcznie - taką, która oferuje internet np. w zamian za jedną kreskę zasięgu mniej. Najczęściej dostępny jest Play
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xiaomi #miui #a2mobile
Witam Mirki mam problem z nową kartą SIM od a2mobile. Nie mogę aktywować tej karty w chmurze Xiaomi. Klikam w powiadomienie "activate SIM card" po czym wysyłane są 2 smsy za które zostaje pobrana opłata 0,60 zł. Minute trwa powiadomienie "sending messages" po czym wyświetla się "can't activate SIM card". Zmiana języka na angielski niestety też nie pomogła.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Jak to jest z tym internetem w a2mobile?

W historii nie mam transferu z każdego dnia, a ten co jest nie wygląda aby pokazywał normalne zużycie. Telefon jest podłączony do internetu każdego dnia i zawsze cos pobierze.

To jest mój pierwszy okres rozliczeniowy w tej sieci, włączony tylko pakiet internetu.

#a2mobile
kendi - Jak to jest z tym internetem w a2mobile?

W historii nie mam transferu z każd...

źródło: comment_w1vhaMPwLCSmMwCkXhjTeXqIWrkmwBz9.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MajorToJestKajor: zwykła komórka z limitem danych UE. Chodzi mi tylko o to, że ich roaming ssie, a obsługa klienta jeszcze bardziej (pn-pt do godz. 18). Jeśli zostawisz sieć macierzystą z wyłączonym roamingiem danych, to już go za granicą nie włączysz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej Mirki, moja siostra była blisko granicy ukraińskiej i boi się, że nastąpiło automatyczne przełączanie na ukraińskie nadajniki, a co w związku z tym horrendalne opłaty za transmisję danych. Nie dostała jedbak żadnego smsa informującego o przelaczeniu sie. Sieć to #a2mobile.
Czy i jak można sprawdzić czy takie przełączanie nastąpiło?
Jeśli nastąpiło to jak sprawdzić jakie będą koszty?
Czy w razie czego można się bronić w ten sposób, że
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki, jestem w Grecji, mam włączone dane sieci komórkowej oraz roaming danych i nie działa mi internet, wyskakuje problem pic related i nie wiem, o co chodzi. Na telefonie z Androidem w Niemczech czy Czechach mi normalnie działało. Smsy i połączenia telefoniczne działają normalnie. Sieć to a2 nobile. Pomuszcie bo bez neta to jak bez renki.

#ios #apple #iphone #a2mobile #turystyka
wisniowy_smak - Hej Mirki, jestem w Grecji, mam włączone dane sieci komórkowej oraz r...

źródło: comment_Ggkc1GnTCYFEcpdN9MgF4MXzHwWQNVNk.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jaco666b: jakość rozmów bo Orange ma HD voice i internet bez lejka praktycznie nieograniczony dla użytkownika. Np teraz zostało mi ponad 300GB uzbieranych + co miesiąc ok 45GB za pakiet. Bez ograniczenia prędkości. Koszt zakladajac pakiet nolimitow później praktycznie taki sam bo wraca 10% do skarbonki.
  • Odpowiedz
#a2mobile to jednak są tępe *UJE i cebularze. Kombinują jak mogą jak by cię tu zrobić w ciula. Mam to jako taki „dodatek” - nic ważnego. Nie włączysz roamingu danych w ramach "Roam like at Home" jeśli zostawiłeś sieć macierzystą z wyłączoną opcja roamingu danych w telefonie. Nie, bo nie. Taka cebula. Obyście skiśli. Zrezygnuje zaraz po powrocie. #zalesie #internetmobilny

Screeny do zorientowania się. Opcja "Roaming
motaboy - #a2mobile to jednak są tępe *UJE i cebularze. Kombinują jak mogą jak by cię...

źródło: comment_wZ76He2Pp5R9xaezDDjDSddHA6FTT91W.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ok w tych narzedziach karty sim jest wybor reczny a dalej kraj lub zagranica. Czyli na auto nie zabangla? Obawiam sie ze mamy cos z-----e.
Moja siora ktora mieszka w niemczech po prostu wsadzila karte a2mobile ze swoim numerem i wszystko pracowalo. A ja przekroczylem granicę i moj oraz żony telefon nie mogl zalogowac sie do zadnej sieci. Vodafone bylo zastrzezone, a u siorki juz nie... Poyebane
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Gdyby ktoś był ciekaw opłat w ue, w sieci #a2mobile - cytat sms:
Oplaty w UE (z VAT) w Niemcy: dla oferty Niewyczerpalne Pakiety: poza pakietem pol. wykonane do UE 0.10 zl/min, pol. odebrane 0 zl/min, SMS wyslany 0.10 zl/szt, MMS wyslany 0.10 zl/szt, transmisja danych 0.03 zl/MB. Miesieczny limit roamingowy na transmisje danych w UE od 653MB do 1.31GB zaleznie od aktywnego pakietu w Polsce - 0 zl/MB a
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smutnytramwajzruczaju a ja wlasnie wrocilem z Niemiec w-------y na maksa za CAŁKOWITY brak roamingu na dwóch numerach.

Mam dwa numery które na poczatku ich działalności przeniosłem z orange.
Do tej pory ich chwalilem aaale wyjechalem do szwabów i odtad zero czegokolwiek!
Oczywiście, ze ustawialem roaming na zagranica, w telefonach to samo, ręczne wybieranie operatora na nic-wszystkie sieci zastrzezone.
  • Odpowiedz
Właśnie zauważyłem że telefon połączył mi się z siecią Orange. Myślałem że a2mobile używa tylko nadajników plusa i swoich. Czy może u mnie jest jakiś serwis nadajnika i przełączyli mnie na Orange?
#a2mobile
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach