Witam was Mireczki ¯\_/(ツ)_/¯
Jako iż jestem zadowolony z a2mobile ,a Mamie kończyła się umowa (PLAY coś tam,rozmowy i sms bez limitu i 10 gb za coś koło 40 zł) postanowiłem że i mama będzie w a2mobile ʕ•ᴥ•ʔ
No i po w końcu wyczekanej decyzji (niestety ,im starsza osoba tym siła "przyzwyczajeń" większa) wypełniłem formularz ,no i teraz czekamy na kuriera.
No ale potem Mama się mnie pyta (Przeskok abonament-> pre
Jako iż jestem zadowolony z a2mobile ,a Mamie kończyła się umowa (PLAY coś tam,rozmowy i sms bez limitu i 10 gb za coś koło 40 zł) postanowiłem że i mama będzie w a2mobile ʕ•ᴥ•ʔ
No i po w końcu wyczekanej decyzji (niestety ,im starsza osoba tym siła "przyzwyczajeń" większa) wypełniłem formularz ,no i teraz czekamy na kuriera.
No ale potem Mama się mnie pyta (Przeskok abonament-> pre

























#premiummobile #a2mobile #prepaid #nakarte