Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki. Od wielu, za wielu lat jestem w Play'u. Czas na zmianę. #a2mobile z ofertą Niewyczerpalne Wszystko z 19,90/ mc wydaje się zbyt piękne, aby było prawdziwe. Nielimit stacjonarne/komórkowe; nielimit net do 5GB, powyżej zwolniony transfer; nielimit smsy do wszystkich. Ktoś potwierdzi? 1. Jak z zasięgiem i działaniem neta wmiastach i poza? Czytałem, że rozmowy nie są w hd, ale mi to nie przeszkadza. 2. Chodzi na łączach Plusa? 3.Jeżeli będę chciał wysyłać MMS-y to trzeba dodatkowo doładować konto na nie, bo nie ma w pakiecie? 4. Wyczytałem, że można kupić starter w Żabce, ale trzeba to gdzieś zarejestrować, gdzie? 5. Czy przy przeniesieniu numeru są jakieś dodatkowe benefity, czy walić to? To tyle moich wątpliwości, dzięki!
#a2mobile #siecikomorkowe #play #internet #ofertanakarte
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VintagE25: nie ma ukrytych negatywnych stron.. SMS/MMS unlimited, byłem w a2mobile z dwoma numerami. Powodem odejścia 1 numeru był zasięg w domu który wąchał się w zakresie 0 - 3 kreski i w związku z tym niekomfortowe rozmowy. Jeżeli masz pokrycie zasięgiem - polecam