Wpis z mikrobloga

Obecnie jestem w #a2mobile i powiem szczerze że zaczynam żałować. Przeniosłem się z Play do a2mobile ponieważ w Play były dwa problemy: pierwszy to słaby zasięg, a drugi to mimo że obydwa telefony miały full zasięg to i tak przychodził SMS że próbowano się dodzwonić ale się nie udało. Postanowiłem przenieść numer bo miałem tego serdecznie dość i wybór padł na a2mobile. I tutaj też nie obyło się bez problemów:
-Jakość rozmów - porażka
-zasięg też szaleje, mimo że pokazuje nawet tą jedną kreskę zasięgu to i tak nie można np. wysłać smsa.

I tutaj co polecicie? Myślę nad ponowną zmianą. Obecnie płacę 19,90 za wszystko nielimitowane. Polecicie jakiegoś operatora u którego jakość połączeń będzie bardzo dobra i nie będzie problemu z zasięgiem?
#siecikomputerowe #a2mobile #internet #sms #mms #zasieg
  • 8
@adi5497: potwierdzam mireczku, ja sobie wyrobiłem drugi nr własnie w a2mobile z nadzieja ze net będzie lepszy niż w play, niestety pomyliłem sie, na szczęście ten playowy net nadal mam i jest o niebo lepszy, mieszkam w dużym mieście, pracuje poza miastem i wszędzie jest kicha z a2
@mikuss: Ja nawet nie mam takiego problemu z internetem (jak jest oczywiście zasięg), być może temu bo dużo nie korzystam, ale po co mi na przykład nielimitowane rozmowy jak nie można porozmawiać normalnie ponieważ jakość połączenia jest chyba nawet gorsza niż ta w latach 60-tych podczas lotu na księżyc
@adi5497: przeniosłem się do A2 i też nie polecam, a jak na złość nie mam czasu na kuriera żeby znów wrócić do Virginmobile. I to virgin mogę na prawdę polecić. Maja umowy z różnymi operatorami więc zasięg ciągle super i za 25 zł masz nielimitowane wszystko + 8HB internetu chyba.

Polecam.