Czy w #a2mobile mogę sobie doładować konto z innego numeru #plus na abo w ramach usługi doładowań z abonamentu?
wpisy
Najnowsze
Archiwum

BenKelev
via Android- 1
Dobra Mirko numer jest tylko nie wiem gdzie go przenieść.. Chcę wypróbować sobie różnych OPów, Play doprowadza mnie już do frustracji.. Na tapecie NJU i a2mobile. Chodzi mi o prepaid i najlepszy stosunek cena-darmówki. Czyli jak najwięcej neta i najlepiej jakieś darmówki (połączenia lub wiadomości)
Od kogo zacząć?
#a2mobile #njumobile #pytaniedoeksperta
Od kogo zacząć?
#a2mobile #njumobile #pytaniedoeksperta
Mirki, ma ktoś telefon w sieci #a2mobile? Jak tam w praktyce wygląda sprawa z zasięgiem? Lepiej niż w Play? Szczególnie z telefonem #xiaomi, który nie obsługuje pasma B20. W teorii to wiem, że zasięg na nadajnikach Aero i Plusa, ale mityczny zasięg 4 sieci w Play już mi dał do zrozumienia, że teoria a praktyka to co innego ( ͡º ͜ʖ͡º)
@badziebadla na zasięg nie narzekam, czyli jest dobrze. Co do b20, to pasmo lte, czyli tylko czasem możesz nie mieć lte, a zwykle 3g.
- 0
@badziebadla: Aero Mobile = Plus, ogólnie OK...
Jednakże nie długo okaże się że Plus lepsze, Plus wycofał się z aukcji na pasmo 800mhz.... postanowił zrobić refarming 2G GSM 900mhz...do LTE.
Niemalże każde Xiaomi obsługuje LTE900.
Jednakże nie długo okaże się że Plus lepsze, Plus wycofał się z aukcji na pasmo 800mhz.... postanowił zrobić refarming 2G GSM 900mhz...do LTE.
Niemalże każde Xiaomi obsługuje LTE900.
- 2
#a2mobile za ok 15 zł jest no limit internet (po 5gb spada predkosc, ja i tak max potrzebuje 3-4) + nolimit rozmowy albo smsy.
Czy jest jakas inna lepsza oferta ? Potrzebuje ok 3gb neta plus jakies pakeity minut czy darmowe rozmowy, ew. sam internet #play bo teraz w rokwaznosci konta jest 9zl za 2gb...
#play #orange #plus
Czy jest jakas inna lepsza oferta ? Potrzebuje ok 3gb neta plus jakies pakeity minut czy darmowe rozmowy, ew. sam internet #play bo teraz w rokwaznosci konta jest 9zl za 2gb...
#play #orange #plus
@wykopek_z_przymusu: Złóż reklamację w a2mobile z uwzględnieniem dat i godzin SMSów, które nie dochodziły
#android #lineageos #a2mobile
Pierwsze koty, jak to mówią, za płoty. Lineage wgrany. Oczywiscie pojawily sie male problemy. Moze ktos wie jak je rozwiazac.
Pierwszy problem jest spowodowany przez uszkodzoną szybke w miejscu sensora zbliżeniowego. Sensor cały czas mysli, że jest w zbliżeniu przez co wyswietlacz gasnie przy połączeniu i uruchamia sie dopiero po zakonczeniu rozmowy. Jak wyłączyć ten sensor?
Drugi problem to brak autouzupełniania podczas pisania.
Pierwsze koty, jak to mówią, za płoty. Lineage wgrany. Oczywiscie pojawily sie male problemy. Moze ktos wie jak je rozwiazac.
Pierwszy problem jest spowodowany przez uszkodzoną szybke w miejscu sensora zbliżeniowego. Sensor cały czas mysli, że jest w zbliżeniu przez co wyswietlacz gasnie przy połączeniu i uruchamia sie dopiero po zakonczeniu rozmowy. Jak wyłączyć ten sensor?
Drugi problem to brak autouzupełniania podczas pisania.
@lesnababa: Na proximity sensor jest dodatek/aplikacja wyłączająca. Poszukaj na XDA-Developers. Chcesz autouzupełnianie to zainstaluj SwiftKey. Nie wysyłające się MMSy nie wiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Bardzo opornie idzie instalowanie tego exposed. Nie umiem tego jednak zrobić. Ma ktoś może jakiś inny pomysł jak wyłączyć ten sensor?
Możecie się podzielić swoimi doświadczeniami z Virgin Mobile oraz a2mobile?
Moje obecne zapotrzebowanie na internet wynosi do 3 GB miesięcznie co dotychczas zaspokajał prezent wakacyjny od Play, jednak planuję trochę zwiększyć zużycie. Pozostania w Play raczej nie biorę pod uwagę, w nowej taryfie odNowa 6 GB za 25 zł, bez terminu ważności jak i konta.
VM we freemium na start oferuje 300 MB na miech, do tego trochę minut i SMSów za darmo
Moje obecne zapotrzebowanie na internet wynosi do 3 GB miesięcznie co dotychczas zaspokajał prezent wakacyjny od Play, jednak planuję trochę zwiększyć zużycie. Pozostania w Play raczej nie biorę pod uwagę, w nowej taryfie odNowa 6 GB za 25 zł, bez terminu ważności jak i konta.
VM we freemium na start oferuje 300 MB na miech, do tego trochę minut i SMSów za darmo
- 2
@sasotinos: już się nie chce w------ć na virgin, tragiczny zasieg poza miastem, tragiczny internet nawet w centrum Krakowa, 3 razy pakiet włączyli po 24h przez co byłem bez telefonu... nie polecam. Jestem teraz w a2 i nigdy więcej playa ani virgin
edit kaganiec nie jest 4MB tylko 1,5 Mbps czyli jakies 150 kilobajtów na sekunde w a2 i w zasięgu aero i w zasięgu plusa mam full prędkość. a2 ma
edit kaganiec nie jest 4MB tylko 1,5 Mbps czyli jakies 150 kilobajtów na sekunde w a2 i w zasięgu aero i w zasięgu plusa mam full prędkość. a2 ma
@sasotinos: ale tak jak mówię. Pierwsze zorientuj się jak u Ciebie z nadajnikami plusa albo zamów sam starter
jak dziala tocale a2mobile? doladuje karte za kaske i z tej kaski aktywuje pakiet i ona znika czy jak? potrzebuje karty sim gdzie jest tani internet jak najdluzej i zebym nie musial duzo placic bo i tak malo dzwonie i pisze sms
#a2mobile #play #plus #telefony #vikingmobile
#a2mobile #play #plus #telefony #vikingmobile
@ostry_boy: ladujesz kase, wazna jest rok po doladowaniu, i sobie co miesiąc 9,90 pobiera z tej kasy i masz 15gb z roznymi predkosciami na miesiąc. Jak aktywujesz odpowiedni pakiet :)
- 2
@ostry_boy: Znika kaska a pojawia sie pakiet GB.
Najwiecej internetu masz w orange na karte - 50gb i nolimit za doladowanie 30zl przy przeniesieniu numeru
Najwiecej internetu masz w orange na karte - 50gb i nolimit za doladowanie 30zl przy przeniesieniu numeru
Potrzebuję kupić kartę SIM tylko pod odbiór telefonów/wiadomości.
Co jest najtańsze i ma najdłuższą ważność konta?
#telekomunikacja #plus #play #orange #tmobile #a2mobile #redbullmobile
Co jest najtańsze i ma najdłuższą ważność konta?
#telekomunikacja #plus #play #orange #tmobile #a2mobile #redbullmobile
- 0
@krzysiek_kili: @Specjalista_Plus: wziąłem nju mobile, za 4zł mam starter ważny bodaj 2 lata
- 1
Hej Wam
Czy orientuje się ktoś w #a2mobile czy pakiet ~500Mb w roamingu w taryfie Niewyczerpalny Internet odnowi się po ponownej aktywacji tej samej taryfy?
Jestem teraz za granicą i właśnie mi się skończył net, a mam jeszcze 17 dni do końca aktualnego cyklu, a chciałbym znów mieć pakiet.
Z góry dzięki za pomoc.
Czy orientuje się ktoś w #a2mobile czy pakiet ~500Mb w roamingu w taryfie Niewyczerpalny Internet odnowi się po ponownej aktywacji tej samej taryfy?
Jestem teraz za granicą i właśnie mi się skończył net, a mam jeszcze 17 dni do końca aktualnego cyklu, a chciałbym znów mieć pakiet.
Z góry dzięki za pomoc.
- 0
@Shen: @W_Heisenberg:
Jednak działa, aczkolwiek roamingowy net mi włączyli po ok. 1 dniu od aktywacji pakietu, właśnie dostałem sms, że wykorzystałem 40% limitu ;)
Jednak działa, aczkolwiek roamingowy net mi włączyli po ok. 1 dniu od aktywacji pakietu, właśnie dostałem sms, że wykorzystałem 40% limitu ;)
@mddx no to całe szczęście :)
- 1
- 1
Hej, przeniosłem numer a2mobile i odrazu problemy, nie moge doładować przez strone numeru. Podaje dane, akceptuje regulamin, weryfikuje dane i znowu przenosi mnie na tą samą stronę, zamiast na płatności. Jest jakas strona/apka do zarządzania numerem tak jak Play24 czy Orange ? Bo ani na stronie ani apki żadnej nie widziałem. Istnieje jakaś alternatywa na doładowanie numeru ?
#a2mobile #telefony
#a2mobile #telefony
Jest jakas strona/apka do zarządzania numerem tak jak Play24 czy Orange ? Bo ani na stronie ani apki żadnej nie widziałem.
@LaX: Nie. Wykonaj pierwsze połączenie, wówczas numer się aktywuje i będzie możliwe doładowanie.
@pawelczixd: Nie.
- 2
#a2mobile #pytanie
Jestem aktualnie w orange na karte, i rozważam zmianę na a2.
Prawie nie rozmawiam przez telefon i od 4 lat nie wysyłałem sms'a, jedyne co sprawia że w ogóle mam telefon to odbieranie połączeń i internet.
Poza a2 nie znalazłem żadnego pakietu który oferuje nielimitowany internet i tylko nielimitowany internet.
Jestem aktualnie w orange na karte, i rozważam zmianę na a2.
Prawie nie rozmawiam przez telefon i od 4 lat nie wysyłałem sms'a, jedyne co sprawia że w ogóle mam telefon to odbieranie połączeń i internet.
Poza a2 nie znalazłem żadnego pakietu który oferuje nielimitowany internet i tylko nielimitowany internet.
@petepi: Wszystko masz opisane na stronie https://a2mobile.pl/niewyczerpalny-internet
i tak też jest w rzeczywistości
i tak też jest w rzeczywistości
@petepi: Zgadza się, na forum telepolis są posty, że czasami pojawiają się problemy z zasięgiem, chociaż Plus w danym miejscu działa idealnie.
Jak Wam działa #a2mobile?
Bo pomału tracę cierpliwość.
Jeśli nie da się nic zepsuć przy konfiguracji punktu dostępu, to odświeżanie wykopu, czy strony w przeglądarce u mnie trwa po kilkanaście sekund, o ile dojdzie to do skutku.
Zrobiłem jakieś pomiary speedtestem, ale wiele razy nawet sprawdzenia pingu aplikacja nie przeszła.
Tryb połączenia ciągle skacze od HSDPA po 4G, z czego czasem pomaga włączyć i wyłączyć tryb samolotowy.
Telefon raczej
Bo pomału tracę cierpliwość.
Jeśli nie da się nic zepsuć przy konfiguracji punktu dostępu, to odświeżanie wykopu, czy strony w przeglądarce u mnie trwa po kilkanaście sekund, o ile dojdzie to do skutku.
Zrobiłem jakieś pomiary speedtestem, ale wiele razy nawet sprawdzenia pingu aplikacja nie przeszła.
Tryb połączenia ciągle skacze od HSDPA po 4G, z czego czasem pomaga włączyć i wyłączyć tryb samolotowy.
Telefon raczej
źródło: comment_EkQVqzkC4H3vqa9FAgE2qiiLP2tyznG2.jpg
PobierzU mnie w a2mobile jest bardzo dobrze, niby nadajnik Plusa i Aero2 jest w tym samym miejscu gdzie nadajnik Playa (mój poprzedni operator) ale zasięg i prędkości i tak są o wiele lepsze.
źródło: comment_PU8W1SO1QdGN4zpABBTu9BHHFgEkKo9W.jpg
Pobierz- 1
@BenKelev: byłem już u nich, dzięki
- 3
@Dax13 tu masz odpowiedź: https://a2mobile.pl/faq
- 1
@Dax13:
Czyli wygląda na to że w w niewyczerpalnych rozmowach będziesz mieć darmowe rozmowy na polskie
I tak na przykład w pakiecie Niewyczerpalne Wszystko za 19,90zł użytkownik w kraju otrzymuje: (...) w ramach tego samego pakietu w Unii Europejskiej bez dodatkowych opłat użytkownik dostaje: nielimitowane rozmowy, smsy i wiadomości oraz 1GB transmisji danych do wykorzystania w 1 strefie Roamingowej.
Czyli wygląda na to że w w niewyczerpalnych rozmowach będziesz mieć darmowe rozmowy na polskie
- 2
Jak to jest z tym 19,90zł? To za pierwszy miesiąc czy do odwołania?
#a2mobile
#a2mobile
- 0
@W_Heisenberg: A te 10zł, które są do wykorzystania ze starteru to można wykorzystać na kupno pakietu?
"do wykorzystania na krajowe usługi: połączenia głosowe do sieci stacjonarnych i komórkowych, SMS-y, MMS-y i transmisję danych."
"do wykorzystania na krajowe usługi: połączenia głosowe do sieci stacjonarnych i komórkowych, SMS-y, MMS-y i transmisję danych."
@pitrazzz oczywiście. Wybierz co potrzebujesz z 9.90zl
Mircy i Mirkówny korzystający z #a2mobile
Też macie problem z netem? Skonfigurowałem APN ręcznie, ale łączy tylko po HSDPA, mimo, że w okolicy działają anteny LTE. Na dodatek dostęp w roamingu szwankuje. Wysyłanie sms pod nr podany na ulotce i ich stronie w celu automatycznej konfiguracji, nic nie daje :D Nie otrzymalem żadnych ustawien. Czy ktoś jeszcze miał/ma ten problem? Używam Androida 7.1.2 na Samsung Galaxy S4
#internet
Też macie problem z netem? Skonfigurowałem APN ręcznie, ale łączy tylko po HSDPA, mimo, że w okolicy działają anteny LTE. Na dodatek dostęp w roamingu szwankuje. Wysyłanie sms pod nr podany na ulotce i ich stronie w celu automatycznej konfiguracji, nic nie daje :D Nie otrzymalem żadnych ustawien. Czy ktoś jeszcze miał/ma ten problem? Używam Androida 7.1.2 na Samsung Galaxy S4
#internet
- 1
Która sieć oferuje obecnie najkorzystniejszą ofertę pre-paid? Nie piszę zbyt dużo SMSów, głównie rozmowy i telefon, ale nie ogromna ilość, także nie potrzebuję mięsięcznie, aż 10GB
Właśnie przenosze się z #virginmobile oferta całkiem spoko, jednak u mnie w województwie poza większymi miastami problem z internetem mobilnym, w #play nie miałem takich problemów.
Mysłałem nad #a2mobile jak sprawa z zasięgiem ?
#prepaid #telefony
Właśnie przenosze się z #virginmobile oferta całkiem spoko, jednak u mnie w województwie poza większymi miastami problem z internetem mobilnym, w #play nie miałem takich problemów.
Mysłałem nad #a2mobile jak sprawa z zasięgiem ?
#prepaid #telefony
- 2
@Specjalista_Plus: za 20 zł --> 3 GB netu ??? czy to ma być jakaś atrakcyjna oferta ? gdzie np a2mobile daje za ta kasę 15 GB, z czym Wy do ludzi?
@LaX: A2mobile
- 1
@bisqik co za bzdura. Bez problemu przejdziesz z abo na kartę.
@bisqik co za bzdura. Bez problemu przejdziesz z abo na kartę.
Ja niedawno przeniosłam z abo (Play) do a2. Okres na jaki miałam umowę minął już dawno, ale nie zmieniałam warunków umowy i po prostu mi się "odnawiała" co miesiąc. Przechodząc do a2 mam miesięczne wypowiedzenie umowy. Po tym czasie przeniosą mi numer i będę mieć na kartę w a2.






















@gchmurka: Nie. Dostajesz co miesiąc 50GB, a z każdym miesiącem dostajesz jeszcze +1GB, czyli w drugim miesiącu 51GB, w trzecim 52GB, itd.