#a2mobile #siecikomorkowe
Ma ktoś u nich? Jak wrażenia? Interesują mnie SUTY są jakieś opłaty aktywacyjne (przeniesienie numeru)?
Ma ktoś u nich? Jak wrażenia? Interesują mnie SUTY są jakieś opłaty aktywacyjne (przeniesienie numeru)?
wpisy
Najnowsze
Archiwum
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#aero2 #gsm #pytanie