Wygasa mi numer na abonament w #orange Nikt się mną nie interesuje, a umowa wygasa za 10 dni. Dodatkowo Orange zlikwidował rabaty :( Chcę więc przenieść numer do oferty na kartę. Rozumiem, że aktualnie najlepsza oferta jest w #a2mobile Tam jest pełen nolimit za 19,9 miesięcznie. Nic lepszego nie znajdę?
wpisy
Najnowsze
Archiwum
Co się dzieje z tym Internetem? Macie podobne problemy? Chodzi o sieć a2mobile. Jak widać na wifi i na innej karcie (Orange) śmiga. A z a2mobile coś się ostatnio stało i nie chce wstać. Konto doładowywalem kilka dni temu, więc powinno być bez limitu.
#a2mobile #internetmobilny
#a2mobile #internetmobilny
źródło: comment_0G50O4ffFRgkVJR54m0pIHbWndzjRviR.jpg
Pobierz- 0
- 1
@PaulStone: ten nowy taki za 9,90 internecik, tylko to, mam druga karte w Orange do rozmow i smsów.
zgłosiłem im to mailowo i po kilku dniach mi naprawili, ale jak dla mnie to troche sporo trzeba bylo czekac na rozwiazania problemu
zgłosiłem im to mailowo i po kilku dniach mi naprawili, ale jak dla mnie to troche sporo trzeba bylo czekac na rozwiazania problemu
Siema. Mam problem z wysłaniem SMSa na czeski numer. Mam w #a2mobile Coś muszę aktywować?
#roaming #siecikomorkowe #pytanie
#roaming #siecikomorkowe #pytanie
- 0
@PepeXD: w Polsce.
- 0
@agdybytak: zatem nie ma to nic wspólnego z roamingiem, chyba, że ten czeski numer jest poza własnym krajem i u niego jest problem z odbiorem. Próbujesz wysłać smsa międzynarodowego, upewnij się, że wprowadzasz kierunkowy +420 przed numerem. No i najlepiej dzwonić do własnego operatora z pytaniem co jest przyczyną.
Myślę, że jest dobrze. Lokalizacja Cieszyn
#a2mobile
#a2mobile
źródło: comment_1iLlFkPpMV7eV5CfemKIzUhqRCP5ubki.jpg
Pobierza2mobile
@kckacpi: mobilnie tak bywa, plus ta a2mobile to sieć wirtualna, więc druga w kolejce jeśli chodzi o ruch sieciowy.
@Mangiacapra co
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
hejka , moze ktos podac smsc do a2mobile (numer centrum sms) bo przypadkiem skasowalem i juz sie nie chce nic wysylac :)
#a2mobile
#a2mobile
dostane starter a2mobile w żabce?
sa one dostepne?
bo na stronie a2mobile jst napisane, ze w sklepach freshmarket i zabka
a na stronie zabki nie ma wyszeczegolnionego a2mobile
#a2mobile
sa one dostepne?
bo na stronie a2mobile jst napisane, ze w sklepach freshmarket i zabka
a na stronie zabki nie ma wyszeczegolnionego a2mobile
#a2mobile
@grypa-grypowska: powinno być
@grypa-grypowska: mają całe kartony roznych starterow, dali mi raz zebym sobie wygrzebał jaki chce xd wszystkie sieci wrzucone w jeden karton. Bardziej bym sie martwil czy zarejestrują - dlatego lepiej kuriera bo za darmo i zarejestruje.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SSDH: Play nielimitowany za 45 zł, z allegro podobno blokują
@SSDH: Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty na kartę w taryfie Orange Free, gdzie po doładowaniu konta otrzymujesz darmowy pakiet GB, a szczegółowe informacje znajdziesz tutaj http://www.1410gb.pl/
#a2mobile
Mam problem z dodzwonieniem się na tylko jeden numer. Na inne połączenia normalnie mi wychodzą - tutaj zrywa je jeszcze przed sygnałem.
Numer ten na pewno nie jest aktualnie w roamingu. Halp pls, miałem dzwonić o 8:30 a tu kicha, próbowałem z 10 razy + reset telefonu i nic.
Mam problem z dodzwonieniem się na tylko jeden numer. Na inne połączenia normalnie mi wychodzą - tutaj zrywa je jeszcze przed sygnałem.
Numer ten na pewno nie jest aktualnie w roamingu. Halp pls, miałem dzwonić o 8:30 a tu kicha, próbowałem z 10 razy + reset telefonu i nic.
- 5
- 2
@mere: xDDDDD
- 1
Nie przychodzi mi kod aktywacyjny do moje.a2mobbile.pl ktoś miał z tym problem ?
#a2mobile
#a2mobile
Mireczki z #a2mobile . Ile placicie za 1 MB internetu? 1 grosz? 4 grosze? Gdy przenosilem numer kurier przyslal mi karte z broszurką gdzie pisalo 10 zl za 1GB transferu. Co latwo mozna sobie wyliczyc ile kosztuje 1 MB. Wczoraj skonczyl mi sie niewyczerpalny pakiet i dostalem SMS ze 1MB internetu kosztuje 4 grosze. Teraz sie kłócę z nimi na facebooku. #telefony #januszebiznesu
- 0
@MichaelT128: co za brednie xD
@Denial94: wszystko przez RLAH i temu podnieśli cenę. Wcześniej było 10zł/1GB, teraz można powiedzieć, że wychodzi 40zł/1GB :/
Wszystkie szczegóły znajdziesz w regulaminie
Wszystkie szczegóły znajdziesz w regulaminie
Podpowiedzcie proszę, jak skonfigurować router (Tp-link 3420)aby korzystać z #a2mobile
Do tej pory był play (apn internet i działało).
Teraz apn a2mobile.pl (numer dostępowy *9#, hasło i nazwa użytkownika puste) i nie działa.
Karta po włożeniu do telefonu działa (wykupiony pakiet za 9.9). Zdjalem pin z karty, myśląc że to pomoże. Niestety.
Co zrobić? Ktoś coś? #router
Do tej pory był play (apn internet i działało).
Teraz apn a2mobile.pl (numer dostępowy *9#, hasło i nazwa użytkownika puste) i nie działa.
Karta po włożeniu do telefonu działa (wykupiony pakiet za 9.9). Zdjalem pin z karty, myśląc że to pomoże. Niestety.
Co zrobić? Ktoś coś? #router
- 0
@mihsiek Przecież napisałem na najlepszym forum jakie istnieje. Tu każdy zna odpowiedź na każde pytanie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZbednyNick: #zletagi ziom
- 0
@LetniaMzawka może szału nie ma, ale jest to, co powinno i dodatkowo nie obciąża systemu.
@mystichussar: No jasne, ale rownie dobrze mozesz sobie wejsc na moje.a2mobile.pl z poziomu przegladarki w telefonie bo to jest dokladnie ta strona ktora sie wyswietla w tej "aplikacji".
- 1
Czy jest jakiś patent żeby zwiększyć prędkość #internetmobilny w #a2mobile bo nie przekracza zawrotnych 2mb/s w lte (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Stawiam hotspot z telefonu (zte a452)
Stawiam hotspot z telefonu (zte a452)
@torbi
Udalo ci sie cos poprawic?
Dzisiaj aktywowalem starter a2mobile i mam podobne predkosci o ile w ogole lapie lte.
Udalo ci sie cos poprawic?
Dzisiaj aktywowalem starter a2mobile i mam podobne predkosci o ile w ogole lapie lte.
- 0
@Roni11: nie bardzo, raz lepiej, raz gorzej, przy uczelni np mam nadajnik to tam d/u z--------a
Mam już ogarnięty Internet na stancji, także na razie się nie przejmuję tymi prędkościami
Mam już ogarnięty Internet na stancji, także na razie się nie przejmuję tymi prędkościami
@Alkreni: Lejki
konto usunięte via Android
- 1
@Alkreni w sumie żaden, lejki są ładnie opisane na stronie
po 5GB masz 3Mb/s
po 10 masz 1
po 15 masz 0.5 co równa się prędkością z aero2 a te jest bardzo używalne więc jest ok
po 5GB masz 3Mb/s
po 10 masz 1
po 15 masz 0.5 co równa się prędkością z aero2 a te jest bardzo używalne więc jest ok
- 3
Hej, jaki prepaid dla kogoś kto dużo nie korzysta: net z 1gb miesiąc, sms/rozmowy też wychodzi z 5 - 10zł miesiąc na prepaidzie.
A2 mobiledaje 5gb neta za 10zł i 10gr za sms i rozmowy. Play odnowa 1gb neta za 5zł no i bez limitu ważności ale sms i rozmowy po 30gr. Znajde coś lepszego, np. jakieś 25gb z ważnością rok+ tanie rozmowy. Dzięki.
#internetmobilny #lte #
A2 mobiledaje 5gb neta za 10zł i 10gr za sms i rozmowy. Play odnowa 1gb neta za 5zł no i bez limitu ważności ale sms i rozmowy po 30gr. Znajde coś lepszego, np. jakieś 25gb z ważnością rok+ tanie rozmowy. Dzięki.
#internetmobilny #lte #
@pipun: virgin freemium, 30 min 30sms 300mb za darmo i 1gb za 2zl
@Specjalista_Plus napisałem wam PW
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@MichaelT128 no ale Ameryki to ty teraz nie odkryles. Jeśli operator doprowadza do takiej sytuacji i nic z tym nie robi to coś o nim świadczy przy czym konkurencja jakoś daje radę w tej samej lokalizacji. Nawet Orange wypada lepiej
- 1
Wykupiłem pakiet #aero2 na testy nowego routera i jestem bardzo zadowolony ~ 40mbs
Jak dobrze pamiętam to aero korzysta z nadajników #plus
Czy gdy zdecyduję się na #a2mobile które też korzysta z plusa to zasięg będzie taki sam?
#internetmobilny #lte
Jak dobrze pamiętam to aero korzysta z nadajników #plus
Czy gdy zdecyduję się na #a2mobile które też korzysta z plusa to zasięg będzie taki sam?
#internetmobilny #lte






















Szukam najlepszego operatora komórkowego, głównie zależy mi na prepaid, internecie i niskiej cenie. Wpadło mi w oko a2mobile, możecie polecić coś innego?
#pytanie #telefony #a2mobile
wołam: #xiaomi