Wygasa mi numer na abonament w #orange Nikt się mną nie interesuje, a umowa wygasa za 10 dni. Dodatkowo Orange zlikwidował rabaty :( Chcę więc przenieść numer do oferty na kartę. Rozumiem, że aktualnie najlepsza oferta jest w #a2mobile Tam jest pełen nolimit za 19,9 miesięcznie. Nic lepszego nie znajdę?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PaulStone: ten nowy taki za 9,90 internecik, tylko to, mam druga karte w Orange do rozmow i smsów.
zgłosiłem im to mailowo i po kilku dniach mi naprawili, ale jak dla mnie to troche sporo trzeba bylo czekac na rozwiazania problemu
  • Odpowiedz
@agdybytak: zatem nie ma to nic wspólnego z roamingiem, chyba, że ten czeski numer jest poza własnym krajem i u niego jest problem z odbiorem. Próbujesz wysłać smsa międzynarodowego, upewnij się, że wprowadzasz kierunkowy +420 przed numerem. No i najlepiej dzwonić do własnego operatora z pytaniem co jest przyczyną.
  • Odpowiedz
hejka , moze ktos podac smsc do a2mobile (numer centrum sms) bo przypadkiem skasowalem i juz sie nie chce nic wysylac :)
#a2mobile
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dostane starter a2mobile w żabce?
sa one dostepne?

bo na stronie a2mobile jst napisane, ze w sklepach freshmarket i zabka
a na stronie zabki nie ma wyszeczegolnionego a2mobile
#a2mobile
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grypa-grypowska: mają całe kartony roznych starterow, dali mi raz zebym sobie wygrzebał jaki chce xd wszystkie sieci wrzucone w jeden karton. Bardziej bym sie martwil czy zarejestrują - dlatego lepiej kuriera bo za darmo i zarejestruje.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#a2mobile

Mam problem z dodzwonieniem się na tylko jeden numer. Na inne połączenia normalnie mi wychodzą - tutaj zrywa je jeszcze przed sygnałem.

Numer ten na pewno nie jest aktualnie w roamingu. Halp pls, miałem dzwonić o 8:30 a tu kicha, próbowałem z 10 razy + reset telefonu i nic.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie przychodzi mi kod aktywacyjny do moje.a2mobbile.pl ktoś miał z tym problem ?
#a2mobile
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki z #a2mobile . Ile placicie za 1 MB internetu? 1 grosz? 4 grosze? Gdy przenosilem numer kurier przyslal mi karte z broszurką gdzie pisalo 10 zl za 1GB transferu. Co latwo mozna sobie wyliczyc ile kosztuje 1 MB. Wczoraj skonczyl mi sie niewyczerpalny pakiet i dostalem SMS ze 1MB internetu kosztuje 4 grosze. Teraz sie kłócę z nimi na facebooku. #telefony #januszebiznesu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podpowiedzcie proszę, jak skonfigurować router (Tp-link 3420)aby korzystać z #a2mobile
Do tej pory był play (apn internet i działało).
Teraz apn a2mobile.pl (numer dostępowy *9#, hasło i nazwa użytkownika puste) i nie działa.
Karta po włożeniu do telefonu działa (wykupiony pakiet za 9.9). Zdjalem pin z karty, myśląc że to pomoże. Niestety.
Co zrobić? Ktoś coś? #router
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć!

W sumie teraz, kiedy w #a2mobile jest aplikacja do zarządzania, nie są już potrzebne kody USSD, ale jest rozwiązanie problemu, który dotychczas nie pozwalał mi sprawdzić stan konta na #xiaomi.

Otóż żeby sprawdzić stan konta należy wprowadzić *111#,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakiś patent żeby zwiększyć prędkość #internetmobilny w #a2mobile bo nie przekracza zawrotnych 2mb/s w lte (°°
Stawiam hotspot z telefonu (zte a452)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roni11: nie bardzo, raz lepiej, raz gorzej, przy uczelni np mam nadajnik to tam d/u z--------a
Mam już ogarnięty Internet na stancji, także na razie się nie przejmuję tymi prędkościami
  • Odpowiedz
@Alkreni w sumie żaden, lejki są ładnie opisane na stronie
po 5GB masz 3Mb/s
po 10 masz 1
po 15 masz 0.5 co równa się prędkością z aero2 a te jest bardzo używalne więc jest ok
  • Odpowiedz
Hej, jaki prepaid dla kogoś kto dużo nie korzysta: net z 1gb miesiąc, sms/rozmowy też wychodzi z 5 - 10zł miesiąc na prepaidzie.
A2 mobiledaje 5gb neta za 10zł i 10gr za sms i rozmowy. Play odnowa 1gb neta za 5zł no i bez limitu ważności ale sms i rozmowy po 30gr. Znajde coś lepszego, np. jakieś 25gb z ważnością rok+ tanie rozmowy. Dzięki.
#internetmobilny #lte #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MichaelT128 no ale Ameryki to ty teraz nie odkryles. Jeśli operator doprowadza do takiej sytuacji i nic z tym nie robi to coś o nim świadczy przy czym konkurencja jakoś daje radę w tej samej lokalizacji. Nawet Orange wypada lepiej
  • Odpowiedz
Wykupiłem pakiet #aero2 na testy nowego routera i jestem bardzo zadowolony ~ 40mbs
Jak dobrze pamiętam to aero korzysta z nadajników #plus
Czy gdy zdecyduję się na #a2mobile które też korzysta z plusa to zasięg będzie taki sam?
#internetmobilny #lte
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach