Korzysta ktoś może z #internet w #a2mobile ?

Potrzebuje tymczasowo internet do pracy bo przeniosłem stałe łączę z jednego adresu na drugi i procedura trwa 21 dni... :/

Czy to #a2mobile daje rade? Po przekroczeniu tych 15gb bardzo wolno to działa? Da się przeglądać maile itd? Wiem że 512kb jednak nie wiem jak to w praktyce wygląda...

#internetmobilny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LearnPHPpl: nie mieszkam w WARSZAWIE, a na wsi i mogłem korzystać z mesendżera, maile się wczytywały i ogólnie nie było tragedii. Przypominam, że 10 lat temu ludzie mieli jeszcze takie transfery na kompach i nikt nie płakał...
  • Odpowiedz
Mirki jak macie numer w #a2mobile (mam i ja) to napisałem apkę, która może ułatwić wam życie - Pomocnik a2mobile, zebrałem tam wszystkie USSD i inne ficzery jak doładowania, sprawdzanie stanu konta i inne. Miała być do użytku prywatnego, ale jak już jest to co tam - możecie ją pobrać za darmo z Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oh1.a2helper

Chyba jest w miarę kompletna, jeśli zauważycie miejsce na jakieś usprawnienia to dajcie znać.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy pieniadze na koncie w #a2mobile są rozliczane tak samo jak w Mobile Vikings?
W MV dostaje pakiet za sam fakt doładowania telefonu za wyznaczoną kwotę, a kasa mi zostaje na inne bzdety.
Tutaj te 9,90 działa podobnie? Czy bardziej na zasadzie dawnych pakietów w Heyah, gdzie wysyłało się SMS by uaktywnić pakiet i zabieralo kasę z konta?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelki, Mirki poradźcie coś, potrzebuję nielimitowanych (lub 200-300 minut) samych połączeń na komórki i stacjonarne dla starszej osoby (telefon dla seniora)?
Do tej pory wykorzystywałem "sposób" na rok ważności konta w #redbullmobile , kupowałem raz pakiet nolimit, a później pilnowałem i przedłużałem pakietem 100 min za 10 zł, niestety "myk" z migracją i zachowaniem RWK już nie działa.
z tego co znalazłem to #a2mobile ma taki pakiet za
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki ciągle mam problem z MMS w moim #xiaomi #mia1 i w sieci #a2mobile . W skrócie jest 4G - nie ma MMS, i odwrotnie są MMS nie działa przesył danych. Nie można włączyć dwóch punktów dostępu jednocześnie. I teraz pytanie: gdzie leży problem?
Mi A1?
a2mobile?
Czysty Android?
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomóżcie z dodaniem APN w #xiaomi #redmi4x na #miui 9.2.4.0. W ustawieniach punktów APN mam komunikat "Ustawienia APN są niedostępne dla tego użytkownika". Problem pojawił się po przeniesieniu numeru do #a2mobile, wcześniej w Play (a dokładniej RBM) nie było problemu. Resetowałem już telefon do ustawień fabrycznych ale nie pomogło.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukecz: Ok, sam sobie odpowiem, może w przyszłości się komuś przyda. Trzeba chyba zmienić język na angielski i region na inny (zmieniłem na Niemiecki) i APN wszedł. Nie wiem gdzie tu sens i logika ale ważne że działa :)
  • Odpowiedz
@lukecz wszystko jest wyjasnione w faq na a2mobile. robilem juz kilka xiaomi po a2mobile i kazdy fuka jak zly. zadna zmiana regionu/jezyka nie jest potrzebna. komunikat z bledem olej. dla apn pod internet wpisz typ: default i bedzie smigac.
  • Odpowiedz
Siema Mirki i Mirableki ja z pytankiem o #telefony a dokladniej o #siecikomorkowe. Sprawa wyglada tak ze teraz przebywam w #uk na #emigracja , mam polski numer z #a2mobile no i dostalem info o tej bzdurze apropo uczciwego korzystania z roamingu. Zaznaczam ze bardzo rzadko gadam, a netu uzywam na poziomie 500MB na miesiac.

Gdzie najlepiej teraz przeniesc numer aby nie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadal rozkminiam przy pomocy #gugle co mogę kupić smsami tak by odzyskać kasę zalegającą na kontach #prepaid w rodzinie i by poprzenosić ich do jakiegoś #a2mobile

Ktoś ostatnio może trafił na coś ciekawego co można było opłacić smsem? Akceptowalna strata to 30%.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xvovx: na jakimś forum ktoś podrzucił pomysł, żeby powysyłać na założone na siebie konto na tipanddonation.com (lub jakiejś podobnej stronce). Strata wprawdzie jest 49%, ale to i tak całkiem nieźle i w sumie bez jakiegoś wielkiego kombinowania.
  • Odpowiedz
#a2mobile #nakarte #operatorzy #telefony Witam was Mirki¯\_(ツ)_/¯
Mam problem z a2mobile. Chciałem uzyskać kon pin2 i puk2. Więc wysyłam e maila. Odpowiedzi zero ,więc dzwonię na infolinie. A tam pani mi mówi że kod pin 2 jest dla operatora.... No to niby jakim cusem w playu po kontakcie z supportem dali mi taki bez problemu ,a dawno dawno temu nawet z #taktak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#a2mobile czy za 10zl które są na starcie po zakupie startera mogę kupić pakiet internet? W pon jadę na jeden dzień do Niemiec i potrzebuje internet w roamingu a moje #virginmobile nie obsługuje roamingu w cenach roam like at home. Ewentualnie czy może bardziej opłaca się kupić starer z innej sieci (te 1.7gb z a2mobile za 10zl mi spokojnie starczy)??
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tagged: nie popełniaj mojego błędu (chyba, ze mieszkasz w mieście i rzadko je opuszczasz.
JA mieszkam na wsi (ale nie jakieś odludzie zabite dechami) i z zasiegiem jest kiepściutko (oimo tego, ze wg ich mapy powinno być lux.
Jeszcze nigdy sam nie skończyłem rozowy trwającej dłużej niż 10 minut, bo telefon sam zerwał połączenie i basta.
Byłem długie lata w heyah, nie było takich rzeczy, drugi numer mam w virgin,
  • Odpowiedz
@tagged: Dziś w nocy przeniesiono mój numer do a2. :) Wcześniej przez 6 lat numer działał w Orange, mam też drugi telefon z kartą z Play więc jako takie porównanie będę miał. Na razie włączyłem pakiet na wszystko za 19,90 i wszystko działa jak trzeba. Miałem tylko trochę problemów ze skonfigurowaniem MMSów - o dziwo zadziałały dopiero ustawienia z nadgryzionego japka, chociaż #bojowkablackberry here. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz