hej Mirki
wy sie znacie to mi powiecie
jak to jest z tymi roamingami danych wlasciwie, ile tych gigabajtow mozna zuzyc za granico za darmo, jedni mowia ze 1,24GB inni ze 3GB, jak to wlasciwie jest i czy to na pewno bedzie bezplatne
#telefony #pytanie #sieci #pytaniedoeksperta #play #tmobile #virginmobile #plus #orange #aero2
wy sie znacie to mi powiecie
jak to jest z tymi roamingami danych wlasciwie, ile tych gigabajtow mozna zuzyc za granico za darmo, jedni mowia ze 1,24GB inni ze 3GB, jak to wlasciwie jest i czy to na pewno bedzie bezplatne
#telefony #pytanie #sieci #pytaniedoeksperta #play #tmobile #virginmobile #plus #orange #aero2




























#a2mobile
Komentarz usunięty przez autora