w 2017 przeniosłem dziadkom numery do a2. jeden doładowuje co miesiąc na rozmowy, a drugi był załadowany raz i miał ważność konta na odbieranie i wykonywanie na rok. za 40dni się kończy i pytanie czy idzie zrobić tak jeszcze raz? żeby był ważny numer rok po jednym doładowaniu.

#a2mobile
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szukam dobrej oferty na kartę z jak najtańszymi rozmowami. internet i smsy mnie nie interesują bo to dla babci, tylko rozmowy do wszystkich sieci. w a2mobile może być za 9,90 miesięcznie, jakaś konkurencyjna oferta?

#operatorzykomorkowi #a2mobile #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zostawiam rozwiązanie dla potomnych

Przy zmianie ROAMING ZAGRANICA zmieniły się również APN i one blokowaly Internet. Dluuuugo mi zeszło żeby sprawdzić coś czego nie spodziewałem się że się samo zmieni po przekroczeniu granicy xd. Podejrzewam, że jak telefon loguje się do obcej sieci to wtedy się zmieniają APNy.
Pozdrawiam
komar251 - Zostawiam rozwiązanie dla potomnych 

Przy zmianie ROAMING ZAGRANICA zmien...

źródło: comment_dF1ieFMhK6GNMwyMnyvvgXgcoT7qjOE1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
okazalo sie ze sam namieszalem. Wystarczylo w SIM menu a2mobile ustawic wybor sieci na automatyczny.
  • Odpowiedz
jak mam ustawić MMS i Internet w xiaomi żeby mi działało symultanicznie? na apn MMS nie działa mi internet a na apn internet nie działa mi MMS XD sieć to a2 mobile #xiaomi #a2mobile #xiaomilepsze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy osoby korzystające z #a2mobile zauważyły ostatnio problemy z internetem? Niby jest ikonka że internet działa, ale strony internetowe ładują się wieki, a najgorsze że wykop ładuje się wieki.
#gsm #siecikomorkowe #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy i Miruny, zostałem rozsierdzony w #tmobile tym, że nie potrafią mi zmienić oferty na taką jaką sobie życzyłem, a w zamian za to dali mi gorsze warunki za większe pieniądze. Postanowiłem, że skończyło się babci sranie bo zawsze były z tą siecią jakieś problemy. Znalazłem taką oto ofertę w #a2mobile. Ktoś używa tego pakietu albo chociaż jest w tej sieci, jakie macie o niej opinie?
#
BolecFabryka - Mircy i Miruny, zostałem rozsierdzony w #tmobile tym, że nie potrafią ...

źródło: comment_ofOxgVazHzTexasqrLNDebY9AW5tKWdW.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matpiotr: Ale tylko 10GB za 10 zł potem wolny lejek "Internet (nie)działa dalej, tylko zwalnia do prędkości 32 kbit/s"

chyba tylko tekstowe przeglądarki internetowe dadzą radę :F

a a2mobile 10-15GB to jeszcze 1Mb/s a potem szybkość aero2
  • Odpowiedz
czesc
gdzie obecnie znajde najtaniej smsy nolimit albo np kilkaset sztuk

znam dwie opcje
a2mobile 9,90 no limit
virgin freemium 400sms 3zl
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ArcziMiszcz: Polecam skorzystać z oferty Plusha. Wystarczy kupić starter i mieć aktywną taryfę Nowy Plush, w której będzie możliwość włączenia pakietu nielimitowane SMS/MMS + 1 GB + bezpłatny transfer w ramach FB (* 136 * 11 * 02 #) za jedyne 10 zł. Na sam koniec warto skorzystać z promocji Rok Ważności Konta *136*11*12# (0 zł). Pamiętaj jednak, że aby go aktywować, należy doładować konto za minimum 5 zł w
  • Odpowiedz
Dziś ni z tego ni z owego przestała mi działać transmisja danych. Ciągle mam "Rozłączono". Czy ktoś w #a2mobile spotkał się z takim problemem? Pobierałem ustawienia APN jak i sam go ustawiałem i nic nie pomaga.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyanoone: @Nycer: @b0NUS4: Dla potomności. Po kontakcie telefonicznym z BOK udało się przywrócić transmisję. Niby jeszcze raz ustawiacie APN ale chyba chodziło o restart transmisji w ich systemach. Teraz wszystko działa jak należy.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#a2mobile
Orientuje się ktoś jakie są koszty za rozmowy w sieci a2mobile w roamingu będąc Niemczech ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy da się przenieść zarejestrowany numer w jednej sieci, na już aktywowaną kartę w innej sieci?

Dla rozjaśnienia sytuacja jest taka: mam numer w Orange, chciałbym przetestować jak będzie się sprawdzał inny operator (rozważam Virgin albo a2mobile) i dopiero wtedy przenieść mój obecny numer do wybranego operatora. Ale jeżeli dobrze rozumiem, to przetestowanie wymaga rejestracji numeru. Da się wtedy nadal przenieść numer do innego operatora bez kupowania kolejnego startera?
Raz zdarzyło mi
Gumaa - Czy da się przenieść zarejestrowany numer w jednej sieci, na już aktywowaną k...

źródło: comment_CszgdVmMTBpNmU71NdDQKEZmEn8ywkgi.gif

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Gumaa tak tylko dodam. W większości sieci przeniesienie numer jest bezpłatne. To znaczy kupujesz starter do testowania. A gdy już chcesz przenieść numer to nie kupujesz kolejnego startera, lecz właściwą kartę Dostajesz za darmo.
  • Odpowiedz
  • 0
@prawdziwek co z tego że obcieli jeśli w tym czasie miałeś ta usługę aktywna cykliczna i dostawałes 35GB w następnym miesiącu dostaniesz +1 czyli 36. Sumujac to z bonusem za doładowanie 25/30 dostajesz razem 50GB. Natomiast jeśli dopiero zacząłeś zabawę z ofnk i od razu potrzebujesz więcej netu możesz doładować np za 50zl(dzięki rwk nic nie przepadnie) a w następnym miesiącu mamy mistrzostwa świata a Orange lubi karmić bonusami za gole
  • Odpowiedz