Cześć!
Razem z #rozowypasek ruszam na tegoroczną edycję rajdu Złombol. Startujemy już w przyszłą sobotę spod Stadionu Śląskiego w Chorzowie!
Jedziemy z Polski do Maroka, a przed podróżą zajmujemy się zbieraniem kasy na pomoc dzieciakom z domów dziecka, która ma im ułatwić i uprzyjemnić życie. Cel szczytny, więc zachęcam wszystkich do wpłaty, każda złotówka się liczy!

Jeżeli macie ochotę możecie zostawić ślad w postaci naklejki lub podpisu na naszej Skodzie Favorit. Znajdzie się
ArekJ - Cześć!
Razem z #rozowypasek ruszam na tegoroczną edycję rajdu Złombol. Startu...

źródło: 30bd5945-7990-4085-b0e9-b86dfde43e18

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°), potrzebna pomoc na ostatniej prostej. Brakuje już tylko niecałych 5%, żeby zamknąć zbiórkę na operację dla Żanety.

Z tej okazji ruszyła licytacja: prywatny lot widokowy samolotem nad Wrocławiem i okolicami (około godziny w powietrzu).

Licytacja odbywa się w komentarzach pod poniższym
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#latwogang #siepomaga #wosp
Czy w tym kraju w ogóle się opłaca wpłacać na zbiórki? Jak nie fundacja która bierze duży procent dla siebie, to leki które nie działają, albo fałszywi wolontariusze, nawet jak ci pokaże identyfikator to co z tego jak ja też sobie mogę wydrukować taki i udawać że prawdziwy. Musiałbym weryfikować dokładnie każdą zbiórkę i każdą fundację, a na to by mi czasu nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy są jakieś artykuły, informacje na temat tego ile osób przeżywa dzięki eksperymentalnym terapiom ze zbiorek? przeważnie duży rozgłos zyskują takie akcje, ale podsumowań leczenia trzeba by szukać indywidualnie dla każdego przypadku. nie neguje walki np. rodziców o własne dziecko etc., ale już tak powszechnie takie informacje nie przebijają się do ogółu

#latwogang #siepomaga #zdrowie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyobraźcie sobie odprawy dzisiaj rano na policji xD
- Przez naszą gminę przewidywany jest przejazd łatwoganga. Gibalski i Nocul, bierzecie radiowóz i obstawiacie ruch. Dajcie cynę chłopakom ze straży, żeby włączyli syrenę alarmową jak będą przejeżdżać. Córki komendanta stają przy trasie i skandują "Piotrek, jesteś super!"
#latwogang #heheszki #youtube #siepomaga #policja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile obecnie siepomaga bierze dla siebie?
Mama wpłaciła i teraz co chwila dostaje spam od sie pomaga, kolejne dzieci w potrzebie i łatwogang ma nową misję! Rusz z nim.
Mail nawalony ikonkami serduszek, emotek jakby 10 latka pisała.
Linki? Wszystkie jak u rasowych wyjadaczy marketingu i biznesu, tracking kontrola kto i kiedy i co klika.
Biznes się kręci. https://etracking.siepomaga.pl/track/l/1/3/___tu hash na 150 znaków____

#jakzarabiac
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciekawy wpis i grafika od Szymon Machalica


Na X (dawniej Twitter) istnieje taka mała wioska galów – @janekspiewak , @mic_gawel oraz @zasob_ludzki – która konsekwentnie psuje humory działom PR i nie daje sobie wmówić, że deszcz pada, gdy ktoś na nich pluje.


O co chodzi? O klasyczny, podręcznikowy „charity washing” w wykonaniu XTB. Schemat jest stary jak świat – najpierw dostajesz od KNF potężną, rekordową karę (tym razem 20 mln
eSUBA94 - ciekawy wpis i grafika od Szymon Machalica
 
Na X (dawniej Twitter) istniej...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muszę przyznać że influencerzy i korporacje rozegrały to mistrzowsko
i żeby nie było że zaraz ktoś mi wypomnie że nie wspieram #cancerfighters i innych tego typu - poprostu nie jestem firmą czy celebrytą który wciera sobie mordę #charitywashing

także całe grażyny facebookowe i tiktokowe zasrały media swoimi postami o produktach jakie kupować a jakie nie - najlepiej wydana kasa na marketing przez te firmy!

#bekazpodludzi #
eSUBA94 - muszę przyznać że influencerzy i korporacje rozegrały to mistrzowsko
i żeby...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Krupier: może trzeba napisać tym ludziom ile kosztowała taka akcja promocyjna żabka x sanah?
te syfiaste drogie sałatki scam nie wiem czy kojarzysz

ludzie serio myślą że 500k dla tej firmy to tak jak 50k dla nich xddd - nie to dla nich 500zł xdddd

oni niie mają totalnie pojęcia o niczym - zresztą 40% polaków nie wie co to VAT, kiedy go płacą xd
eSUBA94 - @Krupier: może trzeba napisać tym ludziom ile kosztowała taka akcja promocy...
  • Odpowiedz
jakiś wykopek się wystarszył i skasował wpis a szkoda aby się zmarnował więc biorę go na siebie
głównie dlatego że od zawsze jechałem po patusach sterydziarzach z wkdzik i ich produktach z wysokimi marżami, wrzucałem nie raz rolki z backstage jak w ostatniej chwili przerabiali nagrywki reklamy gdy wchodziła ustawa o energetykach...

#wkdzik #owcawk
#bekazpodludzi #latwogang #cancerfighters #siepomaga
eSUBA94 - jakiś wykopek się wystarszył i skasował wpis a szkoda aby się zmarnował wię...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eSUBA94: smutno się patrzy na zmanipulowanych młodych ludzi jak ten na zdjęciu przez cwaniaków, którzy wykorzystują ich braki w intelekcie dla swoich celów. Key dropy też reklamowali z tego co pamiętam - stąd te meczyki w csgo z izakami i innymi żebrakami
  • Odpowiedz
Emocje opadły to napiszę coś od siebie mimo, że i tak pewnie 1-2 osoby to jakkolwiek zainteresuje.

Świetna akcja w szczytnym celu, ktora jest kolejnym przykładem na to, że my, Polacy, potrafi się zjednoczyć w momentach kiedy trzeba pokazać, że jesteśmy razem. To samo pokazuje np. WOŚP każdego roku czy sytuacja z początku pełnoskalowej wojny na Ukrainie kiedy masa Ukraińców szukała schronienia w Polsce i my im pomagaliśmy na wszelakie sposoby, czy to
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@quescik1: był jad, bo nie dołączyły ich ulubione firmy czy osobistości. Gdyby Tusk obciął sobie włosy i wpłacił na fundację, to całe mirko klaskałoby jajami z radości
  • Odpowiedz
ile było wczoraj wieczorem na siepomaga ? bo myślę, że licznik od tych 250 milionów to sporo urósł jeszcze bo wpłaty cały czas lecą srogo..
#latwogang #siepomaga
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Horvath: 212 milionów jest obecnie i podejrzewam, że jeszcze się jakieś firmy dorzucą, myślę, że 300 milionów łącznie pęknie.
  • Odpowiedz