Szanowni Państwo. Dokonało się.
Po 15 latach stwierdziłem, że p------ę pracę w międzynarodowym korpo. Poinformowałem kierownika w piątek, w poniedziałek zanoszę papiery. Na razie bez planu, bez nowej roboty, mam poduszkę finansową. A nawet jeśli mi sie kasa skończy wolę przymierać głodem niż pracować w tym burdelu. Może zacznę na balkonie chorować jakieś roślinki albo



























Czy miał ktoś kiedyś problem z gniazdem trzmieli w elewacji i przechodził proces ich przeniesienia? Da się w ogóle uzyskać sensownie zezwolenie na taki proces i czy są firmy, które się tego podejmują?
@hitxol: Strażacy od jakiegoś czasu interweniują jedynie w budynkach użyteczności publicznej / gdy mieszkaniec jest uczulony. W innych wypadkach pozostają firmy prywatne