Moja żona miała problem z zespołem cieśni nadgarstka. Poszła do lekarza ortopedy za 400zl na 5 minut żeby zapisał jej maść gdzie miała takie bóle, że nie mogła już spać przez nie. Ok smarujemy, kupiłem jej jeszcze elektrostymulator EMS. Dwa tygodnie nic a nic nie pomogło. Poszła na kolejną wizytę bez mojej wiedzy bo bym jej nie pozwoli do tego samego lekarza. Kolejne 400zl i recept na lekarstwa za prawie 300zl. Kolejne
Temat opłat serwisowych w restauracjach robi się coraz gorętszy, więc postanowiłem pochwalić się swoim projektem, który działa już od kilku miesięcy
Przykład z dziś: Książulo w filmiku pokazał warszawski Flaming, gdzie 12,5% serwisu leci od KAŻDEGO stolika, nawet jednoosobowego. Z rachunku ~1950 zł sam "serwis" wyszedł ok 200zł.
Dlatego przedstawiam wam "Miejscownik": mapa restauracji w Polsce doliczających obowiązkową opłatę serwisową. Od ostatniego razu urosła - jest już 285 lokali z 46 miast, wszystko ze
@repoo januszowe i ciężko znaleźć jakiś inny sposób na to ale z drugiej strony, robisz coś ekstra,masz kawiarnię która wyróżnia się na tle innych,że ludzie chcą zdjęcie sobie tam zrobić to też wypadałoby coś kupić w zamian. Przychodzą zrobić sztuczny tłum i może tym odstraszają klientów.
Niby wydaje się, że w Mistrzostwach Świata nie powinno brać udziału więcej niż 32 drużyny, aby zachowały one swój wyjątkowy charakter.
Ale z drugiej strony to rozszerzenie jednocześnie dało szansę na udział mniejszym piłkarskim krajom, takim jak Haiti, Curaçao, Wyspy Zielonego Przylądka i dla ludzi w tych krajach jest to niesamowita radość.
Może jednak warto się zastanowić nad dalszym rozszerzeniem, by mniej znaczące piłkarsko kraje jak np. Włochy, Polska czy Węgry miały
@NanuszJowak91 no właśnie Świata i te kraje też do niego należą. Zakwalifikowali się to gdzie problem? Może zaniżają poziom ale mają też szanse na nich grać. Dla każdego reprezentanta kraju jest to marzenie. Dlaczego Niemcy, Francja, Brazylia i kilka innych mają mieć wyłączność?
Kryzys w branży transportowej pogłębia się z miesiąca na miesiąc. W ciągu zaledwie kwartału działalność zakończyło niemal tyle firm, ile przez cały poprzedni rok.
J---ć wszystkie dziad transy 2-3 auta i firmy typu Girteka posiadające 1000+. Każdy z nich p------i rynek. Dziady robią długi w innych branżach związanych z transportem, a molochy p------ą stawki i opłacalność normalnym firmą 10-20-30 samochodowym. Takie firmy powinny istnieć.
Materiały ws. rozmowy Sebastiana M. w areszcie i powoływania się na wpływy w Ministerstwie Sprawiedliwości zostały przekazane do prowadzenia Prokuraturze Okręgowej w Szczecinie
@Roman_Horsetych tuż przed stratą pierwszej bramki, było też coś w stylu że dobrze rozgrywają i potrzebna jest koncentracja, dobra gra w obronie i za chwilę Szwedzi na 1:0 po ekstra akcji
Meksykańskie siły specjalne przeprowadziły udaną operację przeciwko jednemu z najbardziej poszukiwanych gangsterów na świecie, Nemesio Rubenowi Oseguerze Cervantesowi, znanemu jako "El Mencho". 59-latek był przywódcą brutalnego Jalisco New Generation Cartel (JNGC).
@Kempes zgadam się z Tobą tylko wiesz co mnie w-----a, że tak i tak jest tu wałek na kwotę tych łańcuchów. One kosztują 1900zl brutto, a tu jakaś firma pewnie kogoś znajomego sprzedaje je za 2300 netto. To są nasze pieniądze i dlaczego nie są wydatkowane tak żeby optymalizować koszty. Zawsze mnie zastanawia po co tak się podkładać, takie gafy strzelać żeby pisiory miały punk zaczepienia.
Czy poza #breakingbad jest jakiś serial, który trzyma poziom przez wszystkie sezony? #graotron #westworld a teraz #strangerthings zaczynają super, a kończą jakby ostatnie odcinki były pisane od niechcenia i do tego przez stażystę, który nie wie zna całego ubiwersum i ogólnie to nawet nie oglądał poprzednich sezonów, ale coś tam napisze.
Już pomijam wątki typowo netflixowe, w tych ostatnich odcinkach nic nie trzyma się
Hej, jestem kompletnie zielony w tych sprawach, uprzedzając sam nie złoże komputera. Czy taki zestaw Mad Dog wystarczy do swobodnego, grania w CSa, GTA V na jakiś tam modach i w przyszłości uciągnie GTA VI ewentualnie przy jakimś małym koszcie rozbudowy. Ewentualnie jakieś propozycje w tym budżecie. Dziękuję za pomoc #komputery #sprzetkomputerowy #pcmasterrace
@10129: a co jest nie tak z tym zasilaczem? Ja się jedynie sugeruję opiniami to w x-kom ma ponad 1300 opinii z oceną 4,8. Przy np. przyszłościowej zmianie karty graficznej to również płytę główną trzeba wymienić?