Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zawi84
zawi84

zawi84

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4494
  • Znaleziska 627
  • Mikroblog 3867
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 56
zawi84
zawi84
zawi84 3 godz. i 35 min temu
  • 2
Moja żona miała problem z zespołem cieśni nadgarstka. Poszła do lekarza ortopedy za 400zl na 5 minut żeby zapisał jej maść gdzie miała takie bóle, że nie mogła już spać przez nie. Ok smarujemy, kupiłem jej jeszcze elektrostymulator EMS. Dwa tygodnie nic a nic nie pomogło. Poszła na kolejną wizytę bez mojej wiedzy bo bym jej nie pozwoli do tego samego lekarza. Kolejne 400zl i recept na lekarstwa za prawie 300zl. Kolejne
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miejscownikpl
miejscownikpl
miejscownikpl
21.06.2026, 19:33:49
  • 378
Temat opłat serwisowych w restauracjach robi się coraz gorętszy, więc postanowiłem pochwalić się swoim projektem, który działa już od kilku miesięcy

Przykład z dziś: Książulo w filmiku pokazał warszawski Flaming, gdzie 12,5% serwisu leci od KAŻDEGO stolika, nawet jednoosobowego. Z rachunku ~1950 zł sam "serwis" wyszedł ok 200zł.

Dlatego przedstawiam wam "Miejscownik": mapa restauracji w Polsce doliczających obowiązkową opłatę serwisową. Od ostatniego razu urosła - jest już 285 lokali z 46 miast, wszystko ze
miejscownikpl - Temat opłat serwisowych w restauracjach robi się coraz gorętszy, więc...

źródło: miejscownik.pl_oplata_serwisowa

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawi84
zawi84
zawi84 przedwczoraj, 21:04:44 via Wypiek
  • 0
@repoo januszowe i ciężko znaleźć jakiś inny sposób na to ale z drugiej strony, robisz coś ekstra,masz kawiarnię która wyróżnia się na tle innych,że ludzie chcą zdjęcie sobie tam zrobić to też wypadałoby coś kupić w zamian. Przychodzą zrobić sztuczny tłum i może tym odstraszają klientów.
  • Odpowiedz
Coxex
Coxex
14.06.2026, 08:09:43
  • 416
Niby wydaje się, że w Mistrzostwach Świata nie powinno brać udziału więcej niż 32 drużyny, aby zachowały one swój wyjątkowy charakter.

Ale z drugiej strony to rozszerzenie jednocześnie dało szansę na udział mniejszym piłkarskim krajom, takim jak Haiti, Curaçao, Wyspy Zielonego Przylądka i dla ludzi w tych krajach jest to niesamowita radość.

Może jednak warto się zastanowić nad dalszym rozszerzeniem, by mniej znaczące piłkarsko kraje jak np. Włochy, Polska czy Węgry miały
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawi84
zawi84
zawi84 14.06.2026, 17:14:30 via Wypiek
  • 0
@NanuszJowak91 no właśnie Świata i te kraje też do niego należą. Zakwalifikowali się to gdzie problem? Może zaniżają poziom ale mają też szanse na nich grać. Dla każdego reprezentanta kraju jest to marzenie. Dlaczego Niemcy, Francja, Brazylia i kilka innych mają mieć wyłączność?
  • Odpowiedz
HardWax
HardWax
11.06.2026, 15:19:53
  • 406
Debil szybko wyjaśniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trzecieoko #motocykle

HardWax - Debil szybko wyjaśniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trzecieoko #motocykle

SPOILER
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawi84
zawi84
zawi84 12.06.2026, 13:42:15 via Wykop
  • 0
@HardWax: szkoda tyko że ten motocykl wpadający w ten ogródek mógł kogoś zabić albo kręgosłup połamać.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
04.06.2026, 17:25:49
  • 118
Jak mam być szczery Maja jest dużo sympatyczniejsza niż Świątkowa, a przynajmniej taką się wydaje.
Zero nadęcia, fochów i aury bucowatości.
#tenis
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawi84
zawi84
zawi84 05.06.2026, 09:39:14 via Wykop
  • 1
@Lolenson1888: na Idze ciąży ogromna presja przez p---------e Januszy.
  • Odpowiedz

324

Ogromny kryzys w branży transportowej! Firmy padają jak muchy

Ogromny kryzys w branży transportowej! Firmy padają jak muchy

Kryzys w branży transportowej pogłębia się z miesiąca na miesiąc. W ciągu zaledwie kwartału działalność zakończyło niemal tyle firm, ile przez cały poprzedni rok.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 28.05.2026, 06:43:01
  • 154
  • #
    bekaztransa
  • #
    zycietruckera
  • #
    transport
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    ciezarowki
zawi84
zawi84
zawi84 29.05.2026, 07:28:43 via Wykop
  • 2
J---ć wszystkie dziad transy 2-3 auta i firmy typu Girteka posiadające 1000+. Każdy z nich p------i rynek. Dziady robią długi w innych branżach związanych z transportem, a molochy p------ą stawki i opłacalność normalnym firmą 10-20-30 samochodowym. Takie firmy powinny istnieć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2312

Będzie nowe śledztwo ws. Sebastiana M. Ministerstwo potwierdza

Będzie nowe śledztwo ws. Sebastiana M. Ministerstwo potwierdza

Materiały ws. rozmowy Sebastiana M. w areszcie i powoływania się na wpływy w Ministerstwie Sprawiedliwości zostały przekazane do prowadzenia Prokuraturze Okręgowej w Szczecinie

IcStont
z
o2.pl
dodany: 13.04.2026, 15:29:21
  • 143
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    a1
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
  • #
    autostrady
zawi84
zawi84
zawi84 14.04.2026, 08:43:59 via Wykop
  • 9
@Korda: ale co ma do tego Żurek?

Ziobro wyszedł na konferencję i powiedział że jutro Sebek bedziesz zatrzymany. Więc Sebek sie w ten sam dzien spakowal i s--------l.
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
04.04.2026, 07:40:58
  • 453
Wiedziałem, że sie zesraja xD Im ten Żurek jutro w gardle stanie xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi
Bonzolog11 - Wiedziałem, że sie zesraja xD Im ten Żurek jutro w gardle stanie xD #pol...

źródło: Screenshot_20260404_093849_X

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawi84
zawi84
zawi84 04.04.2026, 12:30:06 via Wypiek
  • 3
@Bonzolog11 smaczny Żurek to jadł naczelnik więzienia Mietek w Kilerze. Matecki mam nadzieję że będzie żarł mocno przesolony.
  • Odpowiedz

2480

Nie jedziemy na Mundial!

Nie jedziemy na Mundial!

Przegrywamy w barażu 2:3 ze Szwecją.

thority
z
flashscore.pl
dodany: 31.03.2026, 20:39:20
  • 707
  • #
    mecz
zawi84
zawi84
zawi84 01.04.2026, 04:46:59 via Wypiek
  • 19
@Roman_Horsetych tuż przed stratą pierwszej bramki, było też coś w stylu że dobrze rozgrywają i potrzebna jest koncentracja, dobra gra w obronie i za chwilę Szwedzi na 1:0 po ekstra akcji
zawi84
zawi84
zawi84 27.03.2026, 13:42:48
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrankmeisterXD
PrankmeisterXD
27.03.2026, 14:08:23 via Wypiek
  • 1
@zawi84 #prawoipedofilia ?
  • Odpowiedz
GROSSDEUTSCHLAND
GROSSDEUTSCHLAND
27.03.2026, 17:15:17 via Wykop
  • 0
@mr_xd: nazwać fundament prawicy atrybutami nowoczesnych xDD a mówiłem twojemu ojcu, że z tej krzyżówki nic dobrego nie będzie
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
06.03.2026, 04:29:27
  • 631
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawi84
zawi84
zawi84 06.03.2026, 11:56:14 via Wykop
  • 0
@gerwazy-oko: no tam była FAT
  • Odpowiedz

436

Akcja sił specjalnych w Meksyku. Nie żyje baron narkotykowy "El Mencho"

Pokaż treści 18+

Akcja sił specjalnych w Meksyku. Nie żyje baron narkotykowy "El Mencho"

Meksykańskie siły specjalne przeprowadziły udaną operację przeciwko jednemu z najbardziej poszukiwanych gangsterów na świecie, Nemesio Rubenowi Oseguerze Cervantesowi, znanemu jako "El Mencho". 59-latek był przywódcą brutalnego Jalisco New Generation Cartel (JNGC).

Tired_
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 22.02.2026, 20:28:32
  • 95
  • #
    meksyk
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    przestepczosc
  • #
    policja
  • #
    bezpieczenstwo
zawi84
zawi84
zawi84 23.02.2026, 07:37:57 via Wypiek
  • 13
@vebbo tak jak wcześniej El Chapo itd. Za tydzień będzie nowy szef wszystkich szefów.
Kempes
Kempes
19.02.2026, 08:12:16
  • 401
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawi84
zawi84
zawi84 20.02.2026, 06:50:52 via Wypiek
  • 0
@Kempes zgadam się z Tobą tylko wiesz co mnie w-----a, że tak i tak jest tu wałek na kwotę tych łańcuchów. One kosztują 1900zl brutto, a tu jakaś firma pewnie kogoś znajomego sprzedaje je za 2300 netto. To są nasze pieniądze i dlaczego nie są wydatkowane tak żeby optymalizować koszty. Zawsze mnie zastanawia po co tak się podkładać, takie gafy strzelać żeby pisiory miały punk zaczepienia.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
18.02.2026, 11:53:22
  • 230
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawi84
zawi84
zawi84 18.02.2026, 17:06:52 via Wypiek
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
14.01.2026, 08:28:21
  • 874
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawi84
zawi84
zawi84 14.01.2026, 13:03:17 via Wypiek
  • 1
Boją się że ich z pałacu w-----a
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
08.01.2026, 11:10:21
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawi84
zawi84
zawi84 08.01.2026, 11:45:12 via Wypiek
  • 0
Głupi i głupszy
  • Odpowiedz
GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
01.01.2026, 23:42:12
  • 96
Czy poza #breakingbad jest jakiś serial, który trzyma poziom przez wszystkie sezony? #graotron #westworld a teraz #strangerthings zaczynają super, a kończą jakby ostatnie odcinki były pisane od niechcenia i do tego przez stażystę, który nie wie zna całego ubiwersum i ogólnie to nawet nie oglądał poprzednich sezonów, ale coś tam napisze.

Już pomijam wątki typowo netflixowe, w tych ostatnich odcinkach nic nie trzyma się
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawi84
zawi84
zawi84 02.01.2026, 09:14:55 via Wykop
  • 0
@GladysDelKarmen: Jestem na 4 sezonie Homeland i muszę przyznać że trzyma poziom.
  • Odpowiedz
zawi84
zawi84
zawi84 29.12.2025, 12:22:00
  • 0
Hej, jestem kompletnie zielony w tych sprawach, uprzedzając sam nie złoże komputera. Czy taki zestaw Mad Dog wystarczy do swobodnego, grania w CSa, GTA V na jakiś tam modach i w przyszłości uciągnie GTA VI ewentualnie przy jakimś małym koszcie rozbudowy.
Ewentualnie jakieś propozycje w tym budżecie.
Dziękuję za pomoc
#komputery #sprzetkomputerowy #pcmasterrace
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawi84
zawi84
zawi84
Autor
29.12.2025, 13:33:28 via Wykop
  • 0
@10129: a co jest nie tak z tym zasilaczem? Ja się jedynie sugeruję opiniami to w x-kom ma ponad 1300 opinii z oceną 4,8.
Przy np. przyszłościowej zmianie karty graficznej to również płytę główną trzeba wymienić?
  • Odpowiedz
zawi84
zawi84
zawi84 24.12.2025, 20:44:11
  • 0
Dzisiaj spotkałem takiego na A2. Ktoś się orientuje z jakiego kraju?

#tablicerejestracyjne #motoryzacja
zawi84 - Dzisiaj spotkałem takiego na A2. Ktoś się orientuje z jakiego kraju?

#tabli...

źródło: image_picker_AAE78411-645F-46E9-9B70-7AD898C29A6F-21853-000002ED371D2CC2

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orwell84
Orwell84
24.12.2025, 20:47:21 via Wykop
  • 2
@zawi84: Norwegia
  • Odpowiedz
MarX7
MarX7
MarX7
25.12.2025, 17:44:14 via Wykop
  • 1
@zawi84:
Tymczasowa norweska tablica
  • Odpowiedz
Docent_Jan_Mula
Docent_Jan_Mula
23.12.2025, 08:41:15
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawi84
zawi84
zawi84 23.12.2025, 11:59:11 via Wykop
  • 1
@Docent_Jan_Mula:
zawi84 - @DocentJanMula:

źródło: jeszcze-jak-papiez

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >
  • Poznań

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.05.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.06.2018

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 21.04.2016

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking