Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Variv

Variv

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 94801
  • Znaleziska 19784
  • Mikroblog 75017
  • Obserwujący 108
  • Obserwowane 180
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
3 godz. i 2 min temu
  • 0
#gielda

$MU – trzy pytania, które warto sobie zadać:

• Wyniki powyżej wszelkich oczekiwań. Czy realnie jest przestrzeń na dalsze pozytywne zaskoczenia? Raczej nie.

•
orientalist-jack - #gielda 

$MU – trzy pytania, które warto sobie zadać:

• Wyniki p...

źródło: IMG_0209

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv 2 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 2
@orientalist-jack: To samo słyszałem przy 400 czy tam 600 usd. Dobrze, ze wtedy nie słuchałem takich ekspertów.
  • Odpowiedz
Variv
Variv 12 godz. i 59 min temu
  • 1
#gothic

Gdzie mogę znaleźć pełzacze? Wybilem te w kopalni przed znalezieniem książki myśliwskiej (to chyba II tom)i teraz potrzebny mi pełzacz aby jakieś trofea z nich pozyskać i zakończyć zadanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv
Autor
8 godz. i 31 min temu via Android
  • 1
@giga_zdzislaw: Tak
  • Odpowiedz
Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
11 godz. i 18 min temu
  • 7
Czy ktoś mógłby wyciągnąć kryształową kulę i mi powiedzieć czy przed tym 2000$ na micronie odwiedzimy ponownie 1000$?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv 10 godz. i 56 min temu via Android
  • 0
@Rogalikznadzieniem: Aż takiej korekty to bym nie obstawiał. Na takie ceny to był czas wczoraj. Trochę pewnie korekta dziś lub jutro być może ale nie az tyle imho.
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
13 godz. i 7 min temu
  • 23
#gielda
Dla Microna pojawiają się pierwsze targety na 2000$ przez wczorajsze wyniki.
UsmiechnietyAnon - #gielda 
Dla Microna pojawiają się pierwsze targety na 2000$ przez...

źródło: eee

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv 12 godz. i 39 min temu via Android
  • 0
@UsmiechnietyAnon: Co to za aplikacja/serwis?
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
15 godz. i 58 min temu
  • 1
Tak mnie ten backtracking zmęczył, że nie chce mi się w to grać już xD

#gothic #gothicremake
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv 13 godz. i 9 min temu via Android
  • 0
@bgb1: Właśnie, od kiedy się dostaje te runy?
  • Odpowiedz
Niss
Niss
14 godz. i 7 min temu
  • 0
Powstał już jakiś mod rozwiązujący problem kontrastu/oświetlenia, tj. tego że czasami niektóre rzeczy są nienaturalnie zaczernione tak, że nie widać żadnej faktury tekstury, głównie pleców naszej postaci?
W sensie wiem, że tam można się suwakami pobawić w opcjach, ale to kosztem wyblakłych kolorów albo nadmiernego przejaśniania innych elementów gry.

#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv 13 godz. i 10 min temu via Android
  • 0
@Niss: Jak nasz NVIDIe możesz się pobawić filtrami NVIDII
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
14 godz. i 4 min temu
  • 8
#gielda

Już spuszczają Microna w kiblu ( ͡° ʖ̯ ͡°) to 20% się nam należy!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv 13 godz. i 59 min temu via Android
  • 9
@perfumowyswir: Ludzie inwestują swoje środki w Microna i oczekują, że cena nie spadnie #pdk
  • Odpowiedz
SombreroTaco137
SombreroTaco137
16 godz. i 28 min temu
  • 11
#gielda
A ja w micronie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv 16 godz. i 6 min temu via Android
  • 0
@SombreroTaco137: Jak myślisz dzis wzrost, jutro korekta czy cały czas jazda w górę?
  • Odpowiedz
miji1000
miji1000
miji1000
18 godz. i 6 min temu
  • 21
#gielda gratulacje dla tych co się nie boją
miji1000 - #gielda gratulacje dla tych co się nie boją

źródło: 1000005855

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv 17 godz. i 50 min temu via Android
  • 0
@miji1000: Mam ból tyłka, że sprzedałem w poniedziałek i nie odkupiłem wtorek/środę. Miałem taki plan ale myślałem, że pik wzrostu będzie we wtorek a nie poniedziałek.
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
wczoraj, 21:41:23
  • 6
#gielda Dywidendowi inwestorzy rzucą się na Microna
Z biegiem czasu zamierzamy zwrócić akcjonariuszom 100% naszych nadwyżek gotówkowych.
ParadygmatYT - #gielda Dywidendowi inwestorzy rzucą się na Microna 
Z biegiem czasu z...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv wczoraj, 22:21:41 via Android
  • 0
@ParadygmatYT: Jakie trzeba spełnić warunki aby otrzymać dewidende?
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
wczoraj, 21:10:30
  • 12
#gielda nie ma lepszej pracy na tym świecie
orientalist-jack - #gielda nie ma lepszej pracy na tym świecie

źródło: IMG_0172

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv wczoraj, 21:17:37 via Wykop
  • 15
@UsmiechnietyAnon: Generalnie z tego co widzę to tutaj w dłuższej perspektywie skill jest mniej istotny niż się wydaje. Istotniejsza jest po prostu koniunktura. Albo zainwestujesz w czasie koniunktury i się podczepisz pod pociąg. Albo trafisz na bankructwo baków w USA.
Czyli wyznacznikiem sukcesu jest dostrzeżenie momentu koniunktury a potem co ważne odwaga do inwestycji.
Choć trochę upraszczam, bo koniunktura też się kiedyś kończy, czasem szybciej niż byśmy chcieli jak było
  • Odpowiedz
Variv
Variv wczoraj, 21:18:07 via Wykop
  • 0
@orientalist-jack: O kurdee, ładnie.
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker
wczoraj, 20:32:27
  • 47
Gratuluje naczelnemu naganiaczowi @UsmiechnietyAnon a zdrajca @perfumowyswir zostanie jutro o 15:30 spalony na stosie przy otwarciu nasdaqa
#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv wczoraj, 20:43:54 via Wykop
  • 1
@UsmiechnietyAnon: Mam trochę ból tyłka, że nie zdążyłem sprzedać na górce w pon i we wtorek/dziś odkupić. Zakładałem górkę we wtorek a nie w pon. No ale miałem wiarę, że pamięciorzy nie ma co sprzedawać pod wpływem lekkiego spadku. No to AI żre te pamięci tak, że nie widzę aby to miało jakoś tanieć. Jedyne co mozna robić jak ktoś chce to sprzedawać na chwilowych górkach i odkupywać na chwilowych
  • Odpowiedz
Variv
Variv wczoraj, 21:02:28 via Wykop
  • 1
@UsmiechnietyAnon: True. Choć chyba najbardziej boli mnie AMD. Sprzedałem z jakimś tam zyskiem tuż przed tym spektakularnymi wzrostami i kupiłem Nvidie, która stoi i nic nie robi xD
  • Odpowiedz
Variv
Variv wczoraj, 21:12:58 via Wykop
  • 0
@kreeker: Elegancko, jak na prawdziwego wykopowego inwestora przystało. Aż trudno uwierzyć, że było tak tanio 3 miesiące temu.
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus
wczoraj, 20:57:42
  • 0
Człowiek nie wie czy wejść czy jutro market nie spuści zyskow bo jednak solidny rajd #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv wczoraj, 21:00:38 via Wykop
  • 1
@Matodus: W długiej perspektywie warto w pamieciorze. Ja w microna po jednej sprzedaży wszedłem na "górce". Jakby wtedy nie wszedł na "górce" to bym się chyba teraz pochlastał. Górki i doliny są chwilowe, generalnie cykl jest wzrostowy przez AI. Nawet jak AI nie lubimy to takie są fakty.
  • Odpowiedz
Variv
Variv wczoraj, 21:03:36 via Wykop
  • 0
@UsmiechnietyAnon: True, ciekawe jak mocno zachwieje.
  • Odpowiedz
Variv
Variv wczoraj, 20:57:23
  • 6
#gielda

Mieliście peroniarze 2 dni na wejście do pociągu. Jutro o 15.30 odjazd, pomachamy wam z okienka.
Variv - #gielda 

Mieliście peroniarze 2 dni na wejście do pociągu. Jutro o 15.30 odj...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv wczoraj, 17:54:11
  • 6
#polska #memy #heheszki
Variv - #polska #memy #heheszki

źródło: 2026-06-24_19h45_04

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv
Autor
wczoraj, 18:02:43 via Wykop
  • 0
@Gozd: Zdaje się, że ktoś prokuratury powiedział ogólnie, że świadek na większość pytań nie odpowiedział. Są takie informacje w mediach.
  • Odpowiedz
Variv
Variv
Autor
wczoraj, 18:16:00 via Wykop
  • 0
@Gozd: Tak, jawne informacje. Sprawa przecież nie ma klauzuli niejawnej. Przecież zawsze przy każdej głośniej sprawie np. przy każdym głośniejszym morderstwie prokuratura z grubsza jeśli może powiedzieć to mówią co powiedział świadek. A jeśli nie to zaslaniają się dobrem sledzwa i nie mowią.
Raczej wątpie aby prokuratura mowiła z detalami co zezna świadek, po prostu by powiedzieli, że np. świadek odpowiedział na każde pytanie wyczerpujaco i tyle. Zobaczymy co zezna
  • Odpowiedz
wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
wczoraj, 09:42:57
  • 0
#gothic #gothicremake
Jestem najemnikiem i poszedłem pod zręczność, gdzie zdobyć jakiś dobry obuch na szkielety?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv wczoraj, 09:43:36 via Android
  • 0
@wypok_wypok: A ile masz siły?
  • Odpowiedz
Variv
Variv wczoraj, 09:50:55 via Android
  • 0
@wypok_wypok: To zwykła metalową maczugą mogłaby być. Ale nie pamiętam gdzie ja znalazłem. Orkowy młot jest fajny bo ma chyba 50 DMG ale wymaga chyba 42 siły. Ja szkielety i tak biłem mieczem. Spróbuję po prostu bronią, która zadaje najwięcej.
  • Odpowiedz
Variv
Variv wczoraj, 16:37:28 via Android
  • 0
@wypok_wypok: Użyj jakiegoś zwoju i zmień się w jakiejś ścierwojada może czy coś
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
wczoraj, 15:55:36
  • 1
#gielda

Jak największy naganiacz mikrusa na tagu sprzedal, to powiem szczerze tez zaczynam sie trochę bać
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv wczoraj, 15:57:34 via Android
  • 9
@Guezeman: Ja trzymam. Sprzedawać to trzeba było w poniedziałek. Nawet jak spadnie to za jakiś czas odrobi.
  • Odpowiedz
Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
wczoraj, 11:17:01
  • 8
Plan na dzisiaj/jutro:
- ameryczka sie otwiera
- kibel na Sive do 70 => kupić po kule
- pompa na MU do 1200 => sprzedać wszystko
- beat beat kibel
- i jutro MU po kule za 800
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv wczoraj, 11:27:01 via Android
  • 1
@perfumowyswir: Mi się dwa razy udało udane koleczko zrobić ale nie były to duże zyski z tego. Jedno koleczko było nieudane
  • Odpowiedz
Kagernak
Kagernak
przedwczoraj, 14:49:52
  • 0
Steam machinę za 4400. Kurde sporo, ale prawdę powiedziawszy to nie wiem czy niektórzy za na przykład dwa lata będą z zadowoleniem przyjmowac fakt, że za tyle kupili (choć oczywiście mogli dopłacić trochę i zdobyć lepszy sprzęt) bo AI nie wydaje się ani trochę zwalniać a wizję poprawy sytuacji są co najwyżej mgliste. Jak uważacie, jak powinien postąpić taki przeciętny człowiek co potrzebuje nowego kompa.

#pytanie #technologia #

Co ma robić człowiek, który chce nowego PC?

  • Kupić steam machinę dla spokoju 9.8% (30)
  • Kupić lepszy komp za kilka tysi więcej 47.7% (146)
  • Czekać, ceny w końcu spadną 18.3% (56)
  • Czekać bo granie w chmurze to przyszłość 1.3% (4)
  • Najlepiej stać się konsolowcem 22.9% (70)

Oddanych głosów: 306

  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv przedwczoraj, 14:56:55 via Android
  • 8
@Kagernak: SM jest drogi a już jest przestarzały. Jedna kość ram potrafi ograniczać możliwości CPU. Ale najgorsze jest nie najlepsze GPU i to jeszcze z 8gb vram. Myślę, że w podobnych pieniądzach da się złożyć coś lepszego ale w brzydszej obudowie.
  • Odpowiedz
Variv
Variv 22.06.2026, 18:52:59
  • 0
#gothic

Ale fajny amulet znalazłem
Variv - #gothic 

Ale fajny amulet znalazłem

źródło: 2026-06-22_20h51_50

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv
Autor
przedwczoraj, 04:56:28 via Android
  • 0
@rzub3r: Ja używam pierścieni do many bo trochę czaruje
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

[#varivowewrzuty]

  • "(...) Pewne myśli, uczucia i odruchy należy w sobie bezwzględnie i bezlitośnie zabijać." - Marta Fox http://sensualbeautypl.tumblr.com/ http://firearmsbeauty.tumblr.com/ http://metalbeautypl.tumblr.com/
  • http://sensualbeautypl.tumblr.com/
  • https://sensualbeauty.bdsmlr.com/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.03.2018

    Komentator
  • VIP
    od 22.07.2020

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 25.02.2019

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 17.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.06.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking