Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
v-tec

v-tec

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85915
  • Znaleziska 26951
  • Mikroblog 58964
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 258
v-tec
v-tec 31.08.2021, 06:50:08
  • 0
Może audika RS6 rocznik 2003? Takiego koloru to nie widziałem.

Cena zaporowa czy sprzeda się?

https://www.autoscout24.pl/oferta/-ce25d865-5b14-4ea2-8188-052de2ca558a

#samochody #audi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dejwi996
Dejwi996
Dejwi996
31.08.2021, 07:13:55
  • 1
@v-tec: cena z kosmosu bo import Japonia
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec
Autor
01.09.2021, 19:59:10
  • 0
@Dejwi996: no i sedan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 31.08.2021, 06:43:01
  • 4
Co dzisiaj słuchacie? Ja Fleetwood Mac, potrzebuję trochę dobrej muzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam płytę "Rumours" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#muzyka #fleetwoodmac
v-tec - Co dzisiaj słuchacie? Ja Fleetwood Mac, potrzebuję trochę dobrej muzy ( ͡° ͜ʖ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 25.08.2021, 07:06:34
  • 0
Czy jest sens kupować komputer w obudowie Small Form Factor (coś przyzwoitego, np. i5 9th gen.) i do tego kartę graficzną GeForce GTX 1050Ti 4GT Low Profile 4GB? Cel: zwykłe zastosowanie (internet, proste dokumenty w LibreOffice), granie w #assettocorsa oraz #assettocorsacompetizione Sprawdzi się taki zestaw?

Nie mam zbyt dużo miejsca na podłodze i wolałbym postawić PC pod monitorem. Chociaż jest jeszcze parapet ( ͡~ ͜ʖ ͡
v-tec - Czy jest sens kupować komputer w obudowie Small Form Factor (coś przyzwoitego...

źródło: comment_1629875156GcLO2sOguvkq8Rx32tOBWM.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dj_sasek
dj_sasek
25.08.2021, 07:38:17
  • 2
@v-tec: ze zwykłym AC sobie poradzi bez problemu, co do ACC to mówię to w kwestii celowania w 60 fps, bo przy 30 to nie jest jazda, ewentualnie 1060 super ale wtedy z detali trochę zjedziesz.
  • Odpowiedz
balrog84
balrog84
25.08.2021, 08:25:14
  • 2
@v-tec: Moim zdaniem, o ile te komputerki do biura są spoko, to do grania nie poleciłbym. Mam powyższy z fotki z prockiem 6 rdzeniowym Intela, gdy puszczam mu kodowanie filmu, temperatura proca dobija prawie do 90 stopni C, to jest porażka. Innymi słowy Dell sprzedaje komputer, w którym stosuje mocny procesor, jednak nie zapewnia chłodzenia tłumacząc, że to nie jest do takich zastosowań, a mowa tu o średnim i5-8500.

Pomijając
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 25.08.2021, 06:45:43
  • 0
#heheszki passat sąsiada

"Ekskluzywny jak darmowe próbki w hotelach na wakacjach ol inkluziw w Egipicie.

Prawie tak delikatny jak ręczniki, które “dawali gratis” na zeszłorocznych wakacjach. Gustowny jak skarpetki w sandałach. W kolorze rdzy na nadkolach auta sąsiada, która cieszy Twoje serce każdego ranka.

O
v-tec - #heheszki passat sąsiada

"Ekskluzywny jak darmowe próbki w hotelach na wak...

źródło: comment_1629873913TLm5cMp1I3qmAtfXqSZKch.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrMru
DrMru
25.08.2021, 07:36:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v-tec: .
DrMru - @v-tec: .

źródło: comment_1629876974AT7TE1xDWVqAiihpzChSqy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 23.08.2021, 05:15:27
  • 6
Ale ktoś doj...ł. Jak ja nienawidzę tych wtyczek, zazwyczaj gniazda są pionowo w monitorach i nie ich jak wygodnie palcami odkręcić, a płaskim śrubokrętem to pierdzielenie się.

#pcmasterrace
v-tec - Ale ktoś doj...ł. Jak ja nienawidzę tych wtyczek, zazwyczaj gniazda są pionow...

źródło: comment_162969568994wSbnNuY9ei93eAUvDlHF.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Amasugiru
Amasugiru
23.08.2021, 09:50:36
  • 1
@v-tec: Może to dlatego, że całe życie takie wkręcałem to nie miałem z tym większych problemów, ale w sumie oprócz dodatkowej minuty czasu poświęconej na to wejście to aż tak bardzo nie powinno psuć humoru. Trochę lewa, trochę prawa, trochę lewa, trochę prawa - nie trzeba do końca, to ma tylko nie wylecieć.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec
Autor
23.08.2021, 10:56:55
  • 0
@Amasugiru: odkręciło się "ze śrubką", ale poradziłem sobie (helpdesk zamknięty, a nie mam żadnych narzędzi przy sobie bo nie potrzebuję do pracy). A dokręcone było wyjątkowo mocno, bo potrzebne było narzędzie.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 22.08.2021, 07:08:46
  • 9
Jeśli ktoś jest zainteresowany zasadą działania sprzęgła hydrokinetycznego stosowanego w tzw. klasycznych automatycznych skrzyniach biegów, to polecam materiał od #povagowani , jest to tutaj bardzo fajnie wyjaśnione:

https://www.youtube.com/watch?v=Q528TqEAlgU&t=647s

Jakby coś to polecam też wiki:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Przek%C5%82adnia_hydrokinetyczna
v-tec - Jeśli ktoś jest zainteresowany zasadą działania sprzęgła hydrokinetycznego st...

źródło: comment_1629616006fy28vj0AFre9cue5ksRB0N.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nalot_1
nalot_1
22.08.2021, 07:49:20 via Android
  • 3
@v-tec mialem taką popielniczkę....
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec
Autor
22.08.2021, 15:59:39
  • 0
@nalot_1: no fakt, były kiedyś takie popielniczki. Tutaj na zdjęciu oś sprzęgła jest w pionie, a zazwyczaj pracuje w poziomie, dodatkowo jest zatyczka.
  • Odpowiedz

20

"Chorwacjagedon". Ulubiony wakacyjny kierunek Polaków stał się w tym roku...

"Chorwacjagedon". Ulubiony wakacyjny kierunek Polaków stał się w tym roku...

A miało być tak pięknie. Zatoczki, widoczki i grillowane macki (lub: mielonka z Biedronki spod bloku). Tymczasem gros turystów przebywających obecnie na wyczekiwanym urlopie w Chorwacji, zamiast relaksu przeżywa zawód sezonu. Takiego oblężenia wybrzeża nie pamiętają nawet hotelarze.

v-tec
z
natemat.pl
dodany: 13.08.2021, 09:56:37
  • 12
  • #
    chorwacja
  • #
    wakacje
  • #
    urlop
  • #
    turystyka
v-tec
v-tec 31.07.2021, 22:57:50
  • 0
Co to za obiekt tak jasno teraz świeci na południowo-wschodnim niebie? Saturn?

#astronomia #kosmos
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Al_Ganonim
Al_Ganonim
31.07.2021, 23:32:42
  • 2
Jowisz. Saturn jest na prawo od niego.
@v-tec: https://www.wykop.pl/wpis/59399307/co-to-za-gwiazda-na-poludniowy-wschod-taka-jasna-n/
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec
Autor
01.08.2021, 05:42:20
  • 0
@Al_Ganonim: dzięki! Świeci jak poj....y. Już myślałem, że to jakiś satelita.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 21.07.2021, 09:21:05
  • 2
Jednak StopCham ma walor edukacyjny (tudzież daje do myślenia) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://youtu.be/Dy9i3Cjel_Q?t=907

Pozdrowienia dla pary z filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#stopcham #polskiedrogi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarkZizi
DarkZizi
21.07.2021, 09:29:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v-tec: No przynajmniej jeden mądry
  • Odpowiedz
niki_niki
niki_niki
niki_niki
21.07.2021, 09:38:19
  • 3
@v-tec: Zrobią wszystko aby ich opublikować, nawet zwolnią.
  • Odpowiedz

0

Szwedzi i Niemcy wykupują mieszkania. A może warto je wynająć?

Szwedzi i Niemcy wykupują mieszkania. A może warto je wynająć?

Obce firmy na potęgę wykupują mieszkania. Ale nie ma co płakać. Jak wynająć takie mieszkanie? Ile to kosztuje? Sprawdzam!

v-tec
z
subiektywnieofinansach.pl
dodany: 14.07.2021, 13:58:28
  • 2
  • #
    polska
  • #
    mieszkanie
  • #
    gospodarka
v-tec
v-tec 12.07.2021, 18:23:23
  • 0
Czy bawił się ktoś w remont silnika diesela (np. w #opel 2.0CDTI albo #mercedes 2.1CDI) ? Chodzi mi o zatarcie. Na popularnym portalu aukcyjnym są oferty silników po remoncie z pięknymi opisami. A jak to wygląda w rzeczywistości? Jakieś doświadczenia? Gostek z kanału felixiada https://www.youtube.com/watch?v=Aq3Xf676xz8 nie ma dobrych doświadczeń z silnikiem #bmw N47 po remoncie.

#motoryzacja #silnik #samochody
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaceks653
jaceks653
12.07.2021, 18:31:35 via Android
  • 0
@v-tec jak jest dobrze zrobiony remont, to może być ok. Jednak wyremontować porządnie, to jest drogo ( ͡º ͜ʖ͡º) . Po pierwsze trzeba znaleźć przyczynę zatarcia
  • Odpowiedz

3

VW Golf 1 GTI Pirelli vs.Opel Kadett C Coupe´ 2.0E Fahrt zum Nürburgring Teil 1

VW Golf 1 GTI Pirelli vs.Opel Kadett C Coupe´ 2.0E Fahrt zum Nürburgring Teil 1

Szalona jazda Niemców w VW Golf 1 GTI Pirelli i Opel Kadett C Coupe´ 2.0E na Nürburgring.

v-tec
z
youtube.com
dodany: 08.07.2021, 10:27:29
  • 10
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    niemcy
  • #
    lata80
  • #
    nurburgring
v-tec
v-tec 06.07.2021, 18:20:52
  • 0
Nie zgubił ktoś kluczyków do renault w #gdansk #sopot w okolicach plaży?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarkZizi
DarkZizi
06.07.2021, 19:09:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v-tec: Ktoś coś pisał na raporcie trójmiejskim zerknij
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 05.07.2021, 22:14:50
  • 3
Dwójka debili weszła na teren rezerwatu przyrody i zaczęła robić fotki, a także wzięli jednego ptaka na ręce. Czy ktoś ich rozpoznaje?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4405144466191894&id=106975269342190

#wykopefekt #polska
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 23.06.2021, 09:45:32
  • 1
Tani PC do linuxa.

Hej,
Chciałbym kupić tani PC do linuxa (Ubuntu) za ok.500-1000zł, używkę. Min. 8GB RAM, SSD 240GB, procek i5. Cel: internet, prosta obróbka zdjęć (Raw Therapee). Zastanawiam się nad używanym Dellem, coś małego np. w obudowie SFF. Jesteście w stanie coś polecić albo co omijać?

#linux
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dict
dict
23.06.2021, 11:00:27
  • 2
@v-tec: Te delle Optiplex są bardzo spoko, mam dwa (7010 USSF i 9010 DT), ale pamiętaj, że tylko do pełnowymiarowej obudowy (mini-tower) zmieścisz cywilizowaną kartę graficzną. Do DT wejdzie jakiś low profile, ale trudno to nazwać kartą graficzną.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 22.06.2021, 05:58:00
  • 4
A na mobile.de standardowo: "super okazja" czeka na naiwnych.


Strona dealera:
https://home.mobile.de/IMMAUTSOLHANDELSGMBH#ses

Same
v-tec - A na mobile.de standardowo: "super okazja" czeka na naiwnych.

SPOILER

S...

źródło: comment_1624341382X6xmCrd4Puu5a6Tltp7xtW.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Christoph777
Christoph777
Christoph777
22.06.2021, 06:12:10
  • 2
@Haddi: zawsze w piątek po 16 i znikają w poniedziałek, na weekendzie nie chce mi się nawet tego oglądać bo tylko takie się pojawiają
  • Odpowiedz
Haddi
Haddi
22.06.2021, 06:35:17
  • 1
@Christoph777: szukają naiwnych, coś jak u nas na olx. Jeżeli nadal to robią, wygląda na to że jacyś się trafiają.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 05.06.2021, 14:58:56
  • 7
Nie ma to jak proste znaki. Nadjechałem jeszcze z innej strony (dodatkowy skręt), także z początku byłem zakręcony, potem zajarzyłem co i jak.

#polskiedrogi
v-tec - Nie ma to jak proste znaki. Nadjechałem jeszcze z innej strony (dodatkowy skr...

źródło: comment_1622905088ws6TdCLcGmugLAB4ut0mMZ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e.....t
konto usunięte 05.06.2021, 15:01:14 via Android
  • 11
@v-tec i wez to ogarnij po trzech harnasiach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Misza
Misza
05.06.2021, 15:20:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@v-tec: wrzuć na wykop z pytaniem "czy jadąc główną włączasz kierunkowskaz", będziesz w gorących z 500+ komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 23.05.2021, 18:52:06
  • 4
Tłusty koci beat "I'm a human, you a cat" - Жанна Самойлова

#koty #muzyka #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 28.04.2021, 05:59:56
  • 9
Jestem ciekaw, czy kierowca z pierwszej sytuacji zdaje sobie sprawę, że to on wymusił pierwszeństwo.

#polskiedrogi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teddybear69
teddybear69
28.04.2021, 06:06:29 via Android
  • 2
Tak samo ten z 0:46 czy ogarnął, że to jego wina, że w---------ł się na sąsiedni pas
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec
Autor
28.04.2021, 06:24:12
  • 5
@teddybear69: ależ skąd, to wina tego przed nim, bo się nagle zatrzymał

Zastanawia mnie to najechanie:
https://youtu.be/YyNvIqgSBUk?t=177 Zapewne błąd większości kierowców, czyli zbyt łagodne hamowanie od pierwszego momentu.

A to już kuriozum:
https://youtu.be/YyNvIqgSBUk?t=200 Kierowca czarnego widzi zablokowany swój pas, mimo to nie hamuje. Tak, wiem, srebrny wymusił, ale czarny powinien zachować ostrożność, zahamować i puścić srebrnego.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 28.04.2021, 05:33:37
  • 6
Ciekawostka: Ayrton Senna jeżdżąc McLarenem MP4/5 nie dokręcał go do max obrotów na 1. biegu, zapewne ze względu na problemy z trakcją.
Przykładowe wyjście z zakrętu nr 11 na torze Suzuka podczas GP Japonii 1989:

https://www.youtube.com/watch?v=ahyX9h3Y7zI&t=1176s

#f1 #ayrtonsenna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 30
  • Strona 25 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.07.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking