Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ugluck

ugluck

Dołączył 15 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5110
  • Znaleziska 1172
  • Mikroblog 3938
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 19
Marek_Tempe
Marek_Tempe
4 godz. i 29 min temu
  • 13
Wordziel.pl #344 X/7
⬜⬜⬜⬜🟩
⬜🟩⬜⬜🟩
⬜🟩⬜⬜🟩
⬜🟩⬜⬜🟩
⬜🟩⬜⬜🟩
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 1 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
@Marek_Tempe:
Wordziel.pl #344 2/7
⬜🟩🟨⬜🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/

pyklo :)
  • Odpowiedz

475

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

Rockstar jednak zawodzi "Fizyczna wersja Grand Theft Auto VI, zawierająca kod do pobrania gry wewnątrz opakowania, będzie dostępna od 12 listopada, aby umożliwić wcześniejsze pobranie gry."

TheFlashes
z
rockstargames.com
dodany: 24.06.2026, 10:52:58
  • 257
  • #
    gry
  • #
    konsole
  • #
    gta
  • #
    gta6
ugluck
ugluck 24.06.2026, 15:02:16 via Wykop
  • 1
@Qrix: a to moze byc tak, ze bedzie plyta plus kod, zeby zassac wczesniej?
Qba_89
Qba_89
21.06.2026, 06:40:00
  • 46
Brawo Japonia! (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#mecz
Qba_89 - Brawo Japonia! (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#mecz

źródło: 1000098017

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 21.06.2026, 08:53:48 via Wykop
  • 3
@Qba_89: po co kombinowac, jesli ta druzyna wystarczyla by w zupelnosci
ugluck - @Qba_89: po co kombinowac, jesli ta druzyna wystarczyla by w zupelnosci

źródło: Japan_ep40_(2001)_1

Pobierz
  • Odpowiedz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769
15.06.2026, 09:14:01
  • 11
#pracazdalna kocham pracę zdalną we dwoje, leje, a my leżymy sobie pod kocem, oglądamy seriale i mirkuje przy okazji.
Warto było się uczyć.
(。◕‿‿◕。)
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 15.06.2026, 11:06:23 via Wykop
  • 1
@Amogus213769: znam to uczucie :)
a pytanie: jak macie "biuro"? we dwoje w jednym pokoju, dwa pokoje czy jak?
pytam z ciekawosci bo by my we dwoje w jednym pokoju i chwilami bywa to upierdliwe jak dwie osoby naraz na callu siedza i gadaja.
  • Odpowiedz
tomeczek
tomeczek
18.05.2026, 16:55:14
  • 20
849 + 1 = 850

Tytuł: Achaja tom 2
Autor: Andrzej Ziemiański
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: 6/10
tomeczek - 849 + 1 = 850

Tytuł: Achaja tom 2
Autor: Andrzej Ziemiański
Gatunek: fant...

źródło: 352x500

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 18.05.2026, 18:39:52 via Wykop
  • 1
@tomeczek: a ja tam Ziemianskiego i cala serie uwielbiam :)
ugluck - @tomeczek: a ja tam Ziemianskiego i cala serie uwielbiam :)

źródło: 1000063199

Pobierz
  • Odpowiedz
ugluck
ugluck 18.05.2026, 19:50:32 via Wykop
  • 0
@gorzki99:Achaja to i tak pikus przy pomniku :)
tam dopiero sie cuda dzieja.
A virion jest swietny.
Bardziej dojrzaly bym to okreslil.
Choc mi sie ogolnie calosc podoba, wiec mam tez zwichrowane zdanie :)
Choc Virion > Achaja
  • Odpowiedz
ugluck
ugluck 18.05.2026, 19:51:11 via Wykop
  • 1
@tomeczek: Virion > Pomnik > Achaja
Ale calosc mi sie mega mega przyjenie czytalo.
  • Odpowiedz
ugluck
ugluck 23.05.2026, 21:14:33 via Wykop
  • 0
@gorzki99: uwazam, ze trzyma poziom.
Wierze, ze bedziesz sie dobrze przy tym bawil :)
  • Odpowiedz
ugluck
ugluck 25.05.2026, 22:10:31 via Wykop
  • 0
@gorzki99: no to zostalo tylko 9 :)
  • Odpowiedz
pierredolnick
pierredolnick
24.05.2026, 09:54:59
  • 20
#f1 Jak odzyskać radość z oglądania F1 szukaj
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 24.05.2026, 11:41:43 via Wykop
  • 0
@pierredolnick: ogladaj F2.
Wczoraj obejrzalem sprint i bylem w szoku, ze dzialo sie tam wiecej niz przez caly obecny sezon F1
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
19.05.2026, 12:26:02
  • 18
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000028013

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 19.05.2026, 14:14:20 via Wykop
  • 5
@splinter96: Tsunamisu xd
  • Odpowiedz

492

Co druga polska firma rozczarowana wdrożeniem sztucznej inteligencji

Co druga polska firma rozczarowana wdrożeniem sztucznej inteligencji

Co drugie polskie przedsiębiorstwo (49 proc.) było w minionym roku rozczarowane wdrożeniem sztucznej inteligencji - wynika z badania firmy EY. Jednocześnie większość przedsiębiorstw chce zwiększyć wydatki na wprowadzenie narzędzi opartych na AI.

Marcepanowy_Detektyw
z
bankier.pl
dodany: 17.05.2026, 18:01:53
  • 214
  • #
    technologia
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ciekawostki
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
ugluck
ugluck 17.05.2026, 20:44:42 via Wykop
  • 200
@FireDash: kolejnym krokiem jest wprowadzenie programu "AI costam" ktory motywuje pracownikow do tworzenia agentow AI oraz pomyslow na to jak mozna AI uzyc w firmie (bo nikt z managementu nie ma o tym pojecia).
Ofc nagroda dla takiego pracownika jest 100pkt benefitu, za ktore kupi max batonika w zabce...
assninja
assninja
16.05.2026, 13:01:36
  • 333
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 16.05.2026, 13:56:22 via Wykop
  • 4
@assninja: szczere pytanie - co sprawilo, ze akurat ten model?
  • Odpowiedz
wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka
wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka
05.05.2026, 14:20:37
  • 611
Baba poszła na spontaniczną randkę - demo malowania miniaturek w sklepie Warhammera i wróciła do domu z nowym hobby pożerającym duszę i pół budżetu (。◕‿‿◕。)

#wh40k #warhammer40k
wysuszonyszkieletkostny_czlowieka - Baba poszła na spontaniczną randkę - demo malowan...

źródło: 1000004923

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 05.05.2026, 21:43:23 via Wykop
  • 11
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka:
One of us!
One of us!
:)
ugluck - @wysuszonyszkieletkostny_czlowieka: 
One of us!
One of us! 
:)

źródło: 20260505_234200

Pobierz
  • Odpowiedz
ugluck
ugluck 06.05.2026, 10:52:46 via Wykop
  • 3
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: jak juz zaczelas od zestawu startowego, to zacznij szykowac sobie miejsce
duzo miejsca :)
ugluck - @wysuszonyszkieletkostny_czlowieka: jak juz zaczelas od zestawu startowego, ...

źródło: 1000062085

Pobierz
  • Odpowiedz
ugluck
ugluck 06.05.2026, 10:53:57 via Wykop
  • 3
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: ale dla takiego hobby warto :)
ugluck - @wysuszonyszkieletkostny_czlowieka: ale dla takiego hobby warto :)

źródło: Saurus-01

Pobierz
  • Odpowiedz
tomeczek
tomeczek
27.04.2026, 14:00:25
  • 23
720 + 1 = 721

Tytuł: W kręgu upiorów i wilkołaków. Demonologia słowiańska.
Autor: Bohdan Baranowski
Gatunek: historia
Ocena: 9/10
tomeczek - 720 + 1 = 721

Tytuł: W kręgu upiorów i wilkołaków. Demonologia słowiańska...

źródło: 770137-352x500

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 27.04.2026, 15:59:46 via Wykop
  • 3
@tomeczek: generalnie swietne ksiazki - a cala seria jest przebogata
ugluck - @tomeczek: generalnie swietne ksiazki - a cala seria jest przebogata

źródło: 1000061708

Pobierz
  • Odpowiedz
Majk_D
Majk_D
14.04.2026, 10:18:39
  • 91
Siema Mirki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robię ankietę na studia do pracy magisterskiej i potrzebuję Waszej pomocy. Ankieta dotyczy rozgrzewki i rozciągania w treningu siłowym – sprawdzam jak wygląda to w praktyce i jaka jest Wasza wiedza na ten temat.

Ankieta ma sporo pytań, ale zajmuje dosłownie 10-12 minut. Każda odpowiedź bardzo mi
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 14.04.2026, 14:54:34 via Wykop
  • 0
@Majk_D: rany julek. 13 stron pytan. ale zrobione
aczkolwiek ankieta jest tak wg mnie w 80% skierowana do ludzi, ktorzy na silke chodza sami
bo w przypadku treningow z trenerem to na niektore bylo ciezko z sensem odpowiedziec
  • Odpowiedz

232

Seria "Wehikuł czasu": klasyka SF w Polsce. To już blisko 60 książek!

Seria "Wehikuł czasu": klasyka SF w Polsce. To już blisko 60 książek!

Jeśli szukacie klasycznych książek SF, od których WARTO zacząć przygodę z typową fantastyką naukową, to zdecydowanie polecam tę serię mimo szkaradnych okładek. Plus w treściach powiązanych małe info o samym serwisie, który tworzę ( ʖ )

bukins
z
ksiazki-fantasy.pl
dodany: 08.04.2026, 17:56:33
  • 40
  • #
    sciencefiction
  • #
    fantastyka
  • #
    fantastykanaukowa
  • #
    czytajzwykopem
  • #
    scifi
  • #
    ksiazki
ugluck
ugluck 09.04.2026, 12:44:20 via Wykop
  • 9
@zagubionychromosom: potwierdzam.
jedyna sluszna seria!
ugluck - @zagubionychromosom: potwierdzam.
jedyna sluszna seria!

źródło: 1000058100

Pobierz
K-S-
K-S-
08.04.2026, 09:05:23
  • 4
Najlepszy ketchup łagodny dostępny w Polsce to?

#gotujzwykopem #jedzenie #ketchup

Jak wyżej

  • Kotlin 12.5% (69)
  • Kotliński 1.8% (10)
  • Pudliszki 11.8% (65)
  • Tortex 13.2% (73)
  • Roleski 20.3% (112)
  • Heinz 13.2% (73)
  • Madero 6.9% (38)
  • Włocławek 12.1% (67)
  • Międzychód 4.3% (24)
  • Inny, napisz w komentarzu lub daj plusa 3.8% (21)

Oddanych głosów: 552

  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 08.04.2026, 10:59:53 via Wykop
  • 0
@K-S-: najlepszym keczupem jest domowy robiony samemu!
  • Odpowiedz
ugluck
ugluck 08.03.2026, 03:51:05
  • 1
#f1 oby bylo warto wstawac tak wczesnie rano!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 18.02.2026, 20:03:44
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck
Autor
18.02.2026, 20:58:01 via Wykop
  • 1
@Jagass: Dzieki wielkie!
  • Odpowiedz
spawngdapl
spawngdapl
04.02.2026, 18:52:36
  • 17
#nostalgia #ksiazki #czytajzwykopem
Pamięta ktoś jeszcze taką serię "wehikuł czasu".
Ale czytane było za dzieciaka :/ tak było fajnie i beztrosko :)
spawngdapl - #nostalgia #ksiazki #czytajzwykopem
Pamięta ktoś jeszcze taką serię "weh...

źródło: 1000005746

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 04.02.2026, 19:43:51 via Wykop
  • 3
@spawngdapl: nie tyle pamieta co ma! :)
ugluck - @spawngdapl: nie tyle pamieta co ma! :)

źródło: 1000058100

Pobierz
  • Odpowiedz
camelinthejungle
camelinthejungle
01.02.2026, 17:00:07
  • 218
Korono, dowieź to, cała Polska błaga #mecz #ekstraklasaboners
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 01.02.2026, 18:19:44 via Wykop
  • 1
@camelinthejungle: mowisz i masz :)
  • Odpowiedz
krykoz
krykoz
29.01.2026, 12:28:56
  • 18
Rok 2026, a na #vinted (na olx też) można kupić takie cosie...
krykoz - Rok 2026, a na #vinted (na olx też) można kupić takie cosie...

źródło: 1000057694

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ugluck
ugluck 29.01.2026, 14:01:14 via Wykop
  • 0
@krykoz: tam to same nowosci widze, ja moge dopiero klasyki na vinted wrzucac
ugluck - @krykoz: tam to same nowosci widze, ja moge dopiero klasyki na vinted wrzuca...

źródło: retro

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.02.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.01.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking