Jak to jest, że za dzieciaka nie miałem niczego (lata 90te) a teraz mając praktycznie wszystko co mi jest potrzebne kupuje rzeczy które niby mają mnie uszczęśliwić a jakoś jak przychodzą to mnie nie cieszą ? Tak wygląda starość ? #gownowpis #kiciochpyta #wykop30plus

marcin-em132











