@rbk17: wyszedłem własnie po piwko do meczu i nie uwierzysz ale minął mnie kordon policji, okazało sie że to ambasador argentyny w polsce łamiąc wszystkie zasady ruchu drogowego z--------a do ciebie na chate i o----e ci fiuta bo bronisz pana messiego od żartów na tagu mecz xD
#siatkowka