Najnowsze dane S&P Global wskazują na utrzymujący się kryzys w polskim sektorze produkcyjnym. Wskaźnik PMI w czerwcu 2024 roku pozostał na poziomie 45,0, co oznacza 26. miesiąc z rzędu spadku koniunktury. To rekordowo długi okres spowolnienia.
@Lord_Apatii_i_Depresji: patrzac jakie rachunki place, prad, gaz, odpady, itp zastanawiam się jak biedniejsi ludzie daja rade, za wywoz szamba za dwa mce zaplacilem wczoraj 700zł okolo 20m3
@sagars: sagasras czy jak ci tam, zabujales się i dal ci kosza, jaka jest twoja historia? Nie wierzę że bez powodu tak sie angażujesz w jakiś tam kanał na yt
Yanek i Borys, dwaj przyjaciele z Polski, postanowili wyruszyć w niesamowitą podróż swoimi niesprawnymi kamperami w kierunku Włoch aby szukać przygód i skarbów. Już na samym początku wyprawy bohaterowie wątpili czy w ogóle dojadą do czeskiej granicy.
Po drodze zaczęły się pierwsze przygody, gdy Yankowi zepsuło się Webasto od firmy Vevor a policjantowi padła skrzynia w zielonym busie. Sprzedali t4 na
#odyn czekamy na rozklejanie telefonu przez #korsir i mądrzenie się że trzeba tu coś przelutowac albo zmodyfikowac xD bo inzynierowie z apple,podobnie jak Ci z BMW coś zle zaprojektowali, więc złomiarz,domorosły majsterkowicz to poprawi xD
Władze Unii Europejskiej pracują nad projektem nowej dyrektywy o prawach jazdy. Jedną z najważniejszych zmian ma być wprowadzenie obowiązku czasowego przechodzenia badań lekarskich.
Kaczyński bez mrugnięcia okiem wypowiada górnolotne frazy o wolności i demokracji, bo co ma powiedzieć? Że zaprasza na marsz w obronie milionerów z TVP, którzy stracili lukratywne posady?
To nie ma znaczenia czy PO czy PIS, kiedy to zrozumiecie???????????? Polityka to szambo, rządzą nami debile ktorzy sie ladnie ubieraja i ladnie mówią (nie wszyscy)
Po pierwszych zmianach zaprowadzonych przez koalicję rządzącą w mediach publicznych nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Nagle serwis informacyjny TVP Info przerwał jingiel zapowiadający reklamy w TVP1. Po kilkominutowym paśmie reklamowym rozpoczęła się emisja serialu "Korona Królów".
@huey: to jest względne, smutne to jest jak ktoś tak pisze, cztery elektrody podłączone do twojego mózgu i będziesz się cieszył z patrzenia na białą ścianę
nie jestem i nigdy nie bylem za 500+ ale tak sobie myślę, skąd wiadomo że 500+ nie działa, skoro nie wiemy jakby było bez tego programu, brakuje jednej podstawowej niewiadomej do obliczenia tego
I że KE europejska wpadła na pomysł, żeby tymi kosztami podzielić ze wszystkimi krajami I że rząd PiS na to się nie zgodził, bo my z tego nie mamy nawet złotówki. Zresztą wczoraj na konferencji o budżecie...
Właśnie skończyłem dla ziomka sklep internetowy (j.d.g). Dawno nie konfigurowałem sklepu pod kątem płatności. Kumpel chce wystawiać faktury oraz paragony. Teraz się tego tyle porobiło, że ja p------e. Sklep postawiłem na #shoper
Stąd rodzi się moje pytanie - jakie oprogramowanie będzie do tego najlepsze aby wszystko robić w jednym programie? 1. Subiekt GT 2. Comarch Optima 3. Shoper faktury i magazyny
#ecommerce #baselinker #allegro Cześć, czy jest jakaś sensowna alternatywa dla BL? Z nowym cennikiem podwyżka dla nas, to aż 8000% co miesiąc, bo robimy powyżej 2 mln obrotu. W tym momencie sprawdzam apilo, ale nie mają integracji ze wszystkimi marketplace.
@eenki: w naszym przypadku jest to samo, trzeba rozpoznać inne rozwiązania. Nie wchodzi w grę płacenie haraczu od obrotu systemikowi do pobierania zamówień z allegro i integracji z firmami wysyłkowymi, bo do tego to się sprowadza, do niczego wiecej tego nie używamy. Ciekawi mnie skąd u nich takie zagranie vabank, jest jeszcze sellassist ale trzeba sie upewnic ze nia maja tak glupich pomyslow. Szkoda czasu który poświęciliśmy na wdrożenie baselinkera,
- Przyjąłem rezygnację ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Nową szefową resortu zostanie posłanka PiS Katarzyna Sójka - ogłosił premier Mateusz Morawiecki