Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem dla ziomka sklep internetowy (j.d.g). Dawno nie konfigurowałem sklepu pod kątem płatności. Kumpel chce wystawiać faktury oraz paragony. Teraz się tego tyle porobiło, że ja #!$%@?. Sklep postawiłem na #shoper

Stąd rodzi się moje pytanie - jakie oprogramowanie będzie do tego najlepsze aby wszystko robić w jednym programie?
1. Subiekt GT
2. Comarch Optima
3. Shoper faktury i magazyny
4. Fakturownia
5. Baselinker

Ja się już pogubiłem. Zainstalowałem shoper faktury i magazyny + fakturownia, ale wydaje mi się, że subiekt będzie najlepszy do tego celu.

Ktoś coś?

#ecommerce #sklepinternetowy #informatyka #pytaniedoeksperta #pytanie #ksiegowosc
  • 10
  • Odpowiedz
@Scross93: Wiem mordo, ale nie pytam o marketplace'y, tylko typowo pod fakturowanie. Sam już nie wiem co mu wrzucić żeby nie miał problemu z obsługą tego, ale chyba Subiekt / Comarch wygrywają. Od wielu lat na nich pracuje i wydaje mi się, że każdy go ogarnie
  • Odpowiedz
cenowo też jest ok


@Wezwoguleicstont: w tym miesiacu podniesli ceny :( ale jakby co to u nich jest wieczna promocja, np. teraz "Do końca tygodnia zniżka 20%! Wpisz kod MWCBG". Ja po starych cenach wykupilem na kilka lat do przodu
  • Odpowiedz