Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
robroypl

robroypl

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2649
  • Znaleziska 265
  • Mikroblog 2384
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 20
robroypl
robroypl 22.02.2022, 16:26:45
  • 10
Hej koledzy z @justjoin_it ja wiem że klient płaci od ogłoszenia ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale chyba powinny być jakieś standardy usuwające taki spam w ogłoszeniach? Skoro oferta jest FULL-REMOTE to miasto nie ma znaczenia. Dlaczego zatem pozwalacie powielać ogłoszenie czyniąc tablice ogłoszeń nieczytelną np przedstawioną na screenie DROPTICA

#justjoinit #pracait
robroypl - Hej koledzy z @justjoin_it ja wiem że klient płaci od ogłoszenia ( ͡° ʖ̯ ͡...

źródło: comment_1645547167hCzwUiyOfeejHXwlm0kvXk.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gennwat
Gennwat
22.02.2022, 17:15:09 via iOS
  • 2
@robroypl: Tez to zauważyłem xd ale @justjoin_it ma to w w------e bo klient płaci wiec xd
  • Odpowiedz
thority
thority
23.02.2022, 14:05:20
  • 1
@justjoin_it: konkurencja chyba ma to rozwiązane jakoś znośnie
thority - @justjoin_it: konkurencja chyba ma to rozwiązane jakoś znośnie

źródło: comment_1645625118CB2S4muIO2xJLN0XhmW1f6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 21.02.2022, 12:28:38
  • 5
JORDANIA znosi od 1 marca testy dla WSZYSTKICH
Cóż za piękna informacja dosłownie sprzed chwili Jak dotąd, by wjechać do kraju potrzebny był test PCR oraz kolejny test na miejscu. Od marca zarówno zaszczepieni jak i niezaszczepieni zostaną zwolnieni z tego obowiązku!
Jedyne co trzeba będzie zrobić to… wypełnić deklarację, że gdy pojawią się u nas symptomy choroby to zrobimy sobie test xD
#koronawirus #jordania #podrozujzwykopem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl
Autor
21.02.2022, 12:50:49
  • 0
@w00nski: jeśli nie lądujesz w piątek i rozważasz jazdę na płd. Choćby dla Wadi Rum a niekoniecznie Petra. To da się to ominąć. Warunek, do 48h od lądowania dojechać do Aqaby i dostać pieczątkę z posterunku policji. Wtedy jest VISA-free
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
17.02.2022, 20:51:19 via Android
  • 0
#koronawirus #podroze

Na wiosnę/lato zniosą kwarantannę, paszporty, testy po przylocie do Polski z Schengen?
stanley___ - #koronawirus #podroze

Na wiosnę/lato zniosą kwarantannę, paszporty, tes...

źródło: comment_16451310792KznyI7uQqxfsA7z5Xq7T1.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 17.02.2022, 23:23:50
  • 0
@lukaszlew77: a szmaty potulnie noszą. Czy mają już to rzeczywiście gdzieś :)
  • Odpowiedz

916

Polskie firmy uciekają przed Polskim Ładem do Czech

Pokaż treści 18+

Polskie firmy uciekają przed Polskim Ładem do Czech

Rośnie zainteresowanie przenoszeniem działalności do Czech. Firmy szukają alternatywy dla rosnących kosztów prowadzenia biznesów w Polsce. Eksperci pomagający przedsiębiorcom w takiej przeprowadzce podkreślają, że "ruch w interesie" nasilił się w połowie ubiegłego roku, gdy PiS ogłosił Polski Ład.

jaszczur12
z
businessinsider.com.pl
dodany: 13.02.2022, 09:06:49
  • 160
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    nowylad
robroypl
robroypl 13.02.2022, 16:31:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Omicron: taki obeznany a o zasadzie 60/40 kalkulator kolega nie wspomniał. Firma w Czechach do 30k PLN miesięcznie biła polski system na długo przed polskim wałem. Teraz tym mocniej.
robroypl
robroypl 13.02.2022, 16:37:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Omicron: nie wiem czy 372k PLN rocznie (limit zasady 60/40) można nazwać ciulaniem. Dla IT jak znalazł. Jak zarabiasz więcej to SKA w PL cie nie boli.
zuchtomek
zuchtomek
03.02.2022, 07:41:58
  • 0
Kto i czy w ogóle dostanie karę jak odwiedzę kumpla na kwarantannie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 03.02.2022, 07:52:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zuchtomek: nikt ja odwiedzałem koleżankę wielokrotnie
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
31.01.2022, 15:25:11 via Zakop
  • 0
Straciłem smak i węch w okolicach 7 dnia choroby, po ustąpieniu innych objawów choroby takich jak bóle mięśni itp. Miał ktoś tak?
#koronawirus
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 31.01.2022, 15:26:50
  • 0
@Warcomx: si, np ja. 14 dzień od objawów i dalej przytłumiony węch i smak
  • Odpowiedz
chaddeveloper
chaddeveloper
25.01.2022, 04:29:38
  • 2
Gdzie moge dostac Boliwary w gotowce?

#polska #wenezuela #inflacja #pieniadze #finanse
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 25.01.2022, 07:22:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chaddeveloper: popytaj #bezplanu może wymieni się w zamian za rolkę toaletowej bumagi (z twoja stratą :p)
  • Odpowiedz
fundacjawosp
fundacjawosp
19.01.2022, 16:45:52
  • 355
❤️ 59. Konkurs Ofert był pierwszym całkowicie poświęconym zakupom sprzętu dla ratowników medycznych.

❤️ Urządzenia za 9 217 450 zł trafią do 212 karetek typu S w 89 stacjach pogotowia ratunkowego.

❤️ W najbliższym czasie planujemy uzupełnić zakupy o torby ratownicze pediatryczne z wyposażeniem.

#medycyna #ratownictwo #ratownikmedyczny #ratownictwomedyczne #karetka #konkurs
fundacjawosp - ❤️ 59. Konkurs Ofert był pierwszym całkowicie poświęconym zakupom sprz...

źródło: comment_1642610407jVtmEZiXvO6P2NGRIeU69R.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 24.01.2022, 15:51:32
  • 19
@fundacjawosp: rozumiem że Owsiaka maski nie obowiązują? On tyle dobra uczynił że wirus go omija ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Zuben
Zuben
24.01.2022, 12:55:13
  • 64
Kolejne kraje rezygnują z certyfikatów i obostrzeń bo katarek omikron nie groźny. W Polsce liberalne media gadają o jakimś Armagedonie i że najszybciej trzeba prześladować xD Gdzie tu logika?

#koronawirus
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 24.01.2022, 13:08:28
  • 1
@Zuben: polski wyścig z czasem. Zaraz będzie po ptokach więc starają się na samej końcówce jakiekolwiek restrykcje "paszportowe" wrzucić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 03.01.2022, 19:35:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ktoś z szanownego grona Trój mieszczan kojarzy miejsce gdzie w waszej okolicy nabędę drogą kupna. Śledzie quality content (do domu)?
#gdansk #trojmiasto
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kempes
Kempes
03.01.2022, 19:41:10 via Android
  • 2
@robroypl Krewetka na Zaspie.
  • Odpowiedz
djmentos
djmentos
03.01.2022, 19:50:37
  • 2
@robroypl: Rybka w Brzeźnie
  • Odpowiedz

892

Zamówiłem tonę węgle w 2021r od nowego dostawcy. Ile mi przywiózł?

Zamówiłem tonę węgle w 2021r od nowego dostawcy. Ile mi przywiózł?

Pan co roku zamawia trochę węgla, potem wszystko mniej więcej waży i na końcu wynik jest, jaki jest.

Walus002
z
youtube.com
dodany: 26.12.2021, 10:02:23
  • 236
  • #
    polska
  • #
    wegiel
  • #
    ogrzewanie
  • #
    dom
robroypl
robroypl 26.12.2021, 12:03:57
  • -13
W przededniu 2022, ludziom chce się marnować czas na użeranie się z zamawianiem, nieuczciwymi dostawcami. Oraz faktem obowiązku przerzucania tego syfu w piwnicy do pieca. Mój kraj taki piękny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robroypl
robroypl 26.12.2021, 13:16:15
  • -1
@Czupakabros: Grzać gazem? Nie męczyć się z całym powyższym syfem? A czas poświecić na to zagadnienie to jest za darmo?
robroypl
robroypl 20.12.2021, 09:20:27
  • 1
Ktoś może (zwłaszcza IT), ma może jakieś doświadczenia ze sp.z.o.o. w Estonii (pytam o realne przeprocesowane sprawy lub mocno zaawansowane w rozważaniach, kontaktach itp)
#estonia #polskilad #podatki #offshore
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

647

Stop Cham Warszawa odc. 36 Ludzie nie mogą do kościoła dojechać

Stop Cham Warszawa odc. 36 Ludzie nie mogą do kościoła dojechać

Nowy odcinek

madever
z
youtube.com
dodany: 16.12.2021, 17:48:59
  • 186
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    warszawa
  • #
    motoryzacja
robroypl
robroypl 16.12.2021, 20:00:07
  • -104
@bambaryua: smutne życie musisz mieć, albo jesteś bezrobotny. Skoro poświęcasz swój czas na takie rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

742

Jechał na zderzaku na A2, poganiał światłami. Policja: nie ma wykroczenia

Jechał na zderzaku na A2, poganiał światłami. Policja: nie ma wykroczenia

Jedna policja za jazdę na zderzaku wstawia mandat. Druga w takiej samej sytuacji uważa, że wykroczenia nie ma. Witajcie w Lolsce...

mnich78
z
brd24.pl
dodany: 05.11.2021, 10:24:15
  • 306
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
robroypl
robroypl 05.11.2021, 17:13:39
  • -1
@misiek432: przy mniejszych odstępach zjezdzam puszczam czasami 1-2 auta i sygnalizuje jeśli jest ktoś jeszcze że narazie wracam na lewo. Tutaj to spokojnie do 4 aut można było puścić przy tej różnicy 110 km/h vs 140km/h. No ale autor woli sensacje i poświęca swój czas aby białorycerzyć przy użyciu Policji. Niektórzy mają po prostu za dużo czasu wolnego

1026

Kłamstwa Fazowskiego o Naddniestrzu. Reakcja Romana z Naddniestrza.

Kłamstwa Fazowskiego o Naddniestrzu. Reakcja Romana z Naddniestrza.

Roman Maximov (aka Roman FanPolszy) i jego reakcja na temat kłamstw jakie szerzy polski youtuber Dawid Fazowski

janek_kenaj
z
youtube.com
dodany: 25.10.2021, 17:06:13
  • 239
  • #
    zainteresowania
  • #
    podroze
  • #
    naddniestrze
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozrywka
  • #
    kultura
robroypl
robroypl 25.10.2021, 19:50:52
  • 15
@KontoDoPrzegladania: było tylko coprawda na insta ale "mariannaswiecie" go pięknie wyjaśnił w kontekście różnic w środku ruskiego MIR-a i jak Roman niczym faza tylko po drugiej stronie barykady ma niezbyt szeroką narracje.
pavlovs_dog
pavlovs_dog
23.10.2021, 15:06:13 via iOS
  • 5
Mirasy planuje kupić coś własnego ale nie moge się przekonać do mieszkania w mieszkaniu. Wychowywałem się w domu pod miastem i potem wyjechałem do wojewódzkiego, od 10 lat mieszkam i wynajmuje i zrobiłem wszystko w swój życiu aby pracować zdalnie. Teraz gdy już nazbierałam dość kasy nie moge się zdecydować czy ma to być #dom czy #mieszkanie

Nie mogę wytrzymać w mieście. Ostatnie dwa, trzy lata to był

Dom czy mieszkanie 70 sqm

  • Dom 62.1% (87)
  • Mieszkanie 37.9% (53)

Oddanych głosów: 140

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 24.10.2021, 04:11:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pavlovs_dog: urządzać samemu mieszkanie to przedsięwzięcie. Dom to już katorga. Lepiej poczekaj do znalezienia partnerki, nim się na takie wody wybierzesz.
  • Odpowiedz

487

Ujawniono oszustwo związane z naklejkami na autostradę w Eu

Ujawniono oszustwo związane z naklejkami na autostradę w Eu

Ujawniono oszustwo związane z naklejkami na autostradę w Europie (szczery przewodnik) jak nie przepłacać na granicy za winiety .

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 17.10.2021, 16:13:13
  • 84
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    czechy
  • #
    austria
  • #
    motoryzacja
robroypl
robroypl 18.10.2021, 05:39:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@janusz00: co się pewnie wyrówna jak skończą obejście Węgierskiej Gorki
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 21
  • Strona 10 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.07.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.01.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.03.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking