Cóż za piękna informacja dosłownie sprzed chwili Jak dotąd, by wjechać do kraju potrzebny był test PCR oraz kolejny test na miejscu. Od marca zarówno zaszczepieni jak i niezaszczepieni zostaną zwolnieni z tego obowiązku!
Jedyne co trzeba będzie zrobić to… wypełnić deklarację, że gdy pojawią się u nas symptomy choroby to zrobimy sobie test xD
#koronawirus #jordania #podrozujzwykopem














#justjoinit #pracait
źródło: comment_1645547167hCzwUiyOfeejHXwlm0kvXk.jpg
Pobierzźródło: comment_1645625118CB2S4muIO2xJLN0XhmW1f6.jpg
Pobierz