Aktywne Wpisy

Vanche +845
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

KosmicznyBarszcz +186
Patrzę na główną a tam artykuł “Polska jest zalana tanim robolem z Kolumbii”
Jak daleko zaszliśmy w Internecie ze takie słownictwo, takie odczłowieczanie nie robi już na nikim wrażenia? Przecież to jest obrzydliwe. To już problem jest nie tylko z kolorem skóry ale i z pracą fizyczną?
#zalesie #wykop #rasizm
Jak daleko zaszliśmy w Internecie ze takie słownictwo, takie odczłowieczanie nie robi już na nikim wrażenia? Przecież to jest obrzydliwe. To już problem jest nie tylko z kolorem skóry ale i z pracą fizyczną?
#zalesie #wykop #rasizm





#rzeszow #wypadek
@Dzieci_z_Choroszczy: W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak tylko:
źródło: 1231c04bf3d8e4a6f1ed206462793e365082557282c9dbb138bcd47706b0f051
PobierzPrzecież ten z ciężarówki musiał widzieć co się stało.
Z białego kombi jadącego z bocznej ulicy też.
Nie widać świateł.
Czy na pewno piesza miała zielone?
źródło: 486751187_675118408384986_4858197918256612837_n
PobierzWygląda to trochę tak jakby dopiero w ostatnim czasie rodzice dostali to nagranie i próbują nagłośnić sprawę
@rraaddeekk: przecież jest wyłączona sygnalizacja, mruga żółte, pojazdy jeżdżą we wszystkich kierunkach
jedna z ofiar z-------o polskiego prawa pt. "przecież mam pierwszeństwo nawet na przejściu przez 3 pasy w nocy"
Trudno mi sobie wyobrazić, żebym po uderzeniu w cokolwiek opóźniał hamowanie lub uciekał z miejsca wypadku. To samo ze wspomnianą przez kogoś innego w tym wątku reakcją - dla mnie w takiej sytuacji najważniejsze byłoby zdrowie i życie osoby, której zaszkodziłem przez swój błąd.
Nawet jak kogoś szturchnę przypadkiem jako pieszy to
źródło: Hamowanie-1-1903x698-1055835164
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora