Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko227
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
prilo

prilo

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 101
  • Znaleziska 75
  • Mikroblog 26
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7

1019

Roberto Carlos - najlepszy lewy obrońca wszechczasów

Roberto Carlos - najlepszy lewy obrońca wszechczasów

Dla przypomnienia - pokaz umiejętności, szybkości i techniki Roberto Carlosa - najlepszego lewego obrońcy.

Alryh
z
youtube.com
dodany: 11.02.2022, 16:19:01
  • 169
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    mecz
  • #
    brazylia
prilo
prilo 12.02.2022, 11:51:25
  • 20
Najlepszy ofensywny obronca to fakt. Nikt nie dawał tyle w ataku co on. Choć pod koniec kariery zaliczył mocny zjad. Jednak wyżej od niego stawiam Paolo Maldiniego.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3425

Nieodpowiedzialni użytkownicy tunelu na S2 pod Ursynowem

Pokaż treści 18+

Nieodpowiedzialni użytkownicy tunelu na S2 pod Ursynowem

To trzeba mieć łeb..

Promozet1
z
youtu.be
dodany: 04.01.2022, 06:47:24
  • 449
  • #
    motoryzacja
  • #
    drogi
  • #
    ciekawostki
  • #
    patologia
  • #
    warszawa
prilo
prilo 04.01.2022, 15:07:51
  • 2
warszawskie banany
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

290

Karty GeForce RTX 3000 oraz Radeon RX 6000 są już z nami od roku, a ceny...

Karty GeForce RTX 3000 oraz Radeon RX 6000 są już z nami od roku, a ceny...

We wrześniu ubiegłego roku swoją premierę zaliczyły karty graficzne GeForce RTX 3000, a dwa miesiące później AMD ujawniło swoje modele Radeon RX 6000. Od debiutu kart nowej generacji na rynku minęło więc ponad 12 miesięcy, a ich ceny zaliczały wzloty i nieliczne spadki przez cały bieżący rok.

bu_tel_ka
z
chip.pl
dodany: 22.11.2021, 16:46:29
  • 178
  • #
    technologia
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    kartygraficzne
  • #
    nvidia
  • #
    zainteresowania
prilo
prilo 23.11.2021, 14:38:52
  • 1
@robercik3c: pochwalę się, wyrwałem RTX3080TI FE za 6399PLN na OLX. Jakies 2 miesiące temu. To był chyba strzał roku...patrzac na to co sie dzieje.

1078

Ubezpieczał pracowników, a oni ginęli. Może dostać 6 mln zł

Pokaż treści 18+

Ubezpieczał pracowników, a oni ginęli. Może dostać 6 mln zł

Przedsiębiorca z Torunia ubezpieczył sześcioro pracowników w dziewięciu towarzystwach ubezpieczeniowych. Teraz Maciej B. może zgarnąć nawet 6 mln zł, bo czterech z nich nie żyje. Sprawą zainteresowała się prokuratura. Jak ustalili dziennikarze „Raportu” dwóch zmarłych przed zatrudnieniem...

aldi7x
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 21.08.2021, 13:29:06
  • 197
  • #
    wypadek
  • #
    kryminalne
  • #
    morderstwo
  • #
    oszustwo
  • #
    ubezpieczenia
prilo
prilo 22.08.2021, 11:46:32
  • 0
@paliwoda: na ubezpieczeniach majątkowych nie mozesz sie wzboagacic. Na życiowych możesz sie wzboagaic. Nie zawarłby polisy bez ich podpisu. On ubezpieczajacy i "prawdopodobnie" płacący oni ubezpieczeni....

2225

Bogactwo dla rodziny kryminalisty Floyda

Pokaż treści 18+

Bogactwo dla rodziny kryminalisty Floyda

Rodzina George'a Floyda dostała Mercedesa, akcje Disneya i pieniądze na dom. "Bóg ją pobłogosławił". Pewnie o drobniejszych datkach nawet nie warto wspominać :)

thrawn41
z
sport.pl
dodany: 19.01.2021, 16:16:54
  • 242
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    blm
  • #
    floyd
  • #
    bekazlewactwa
prilo
prilo 19.01.2021, 21:59:15
  • 0
@Smyrky:True Romance

533

Magdalena K. zostanie wydana Polsce. Słowacki sąd podjął decyzję

Pokaż treści 18+

Magdalena K. zostanie wydana Polsce. Słowacki sąd podjął decyzję

Magdalena K. - domniemana przywódczyni gangu krakowskich pseudokibiców, podejrzewana między innymi o przemyt dużej ilości narkotyków - zostanie wydalona do Polski. Tak postanowił dzisiaj Sąd Najwyższy Republiki Słowackiej.

travelove
z
rmf24.pl
dodany: 11.11.2020, 10:46:51
  • 75
  • #
    polska
  • #
    slowacja
  • #
    krakow
  • #
    kryminalne
  • #
    ciekawostki
  • #
    narkotyki
prilo
prilo 11.11.2020, 19:03:41
  • 1
elegancka szpara
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

643

Diego Maradona rozgrzewa się po cracku

Diego Maradona rozgrzewa się po cracku

rozgrzewka Maradony

Mabaya22
z
youtu.be
dodany: 17.01.2020, 10:07:28
  • 142
  • #
    spor
  • #
    pilka
prilo
prilo 17.01.2020, 19:15:40
  • 4
To był, jest i będzie na zawsze Pan Piłkarz. Kto nie rozumie tego, ten nie zna się na piłce.
Mój osobisty top 3 . Maradona, Cruyf, Ronaldinho i
Ronaldo (ten gruby)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

747

Ubezpieczasz swój dom? Okazuje się, że takie ubezpieczenie może być gó**o warte!

Ubezpieczasz swój dom? Okazuje się, że takie ubezpieczenie może być gó**o warte!

Znajomy podesłał mi artykuł. Po jego przeczytaniu nieźle się wkurzyłem, szczególnie na moją agentkę ubezpieczeniową do której miałem zaufanie, i której dałem zarabiać przez 10 lat. Okazało się, że "zapomniała" wspomnieć o bardzo ważnej sprawie. Czy wy też macie takie zapisy w swoich polisach na dom?

tomasz_klimek
z
dragonenergy.pl
dodany: 03.01.2020, 20:38:31
  • 455
  • #
    dom
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    budownictwo
  • #
    prawo
  • #
    polska
prilo
prilo 04.01.2020, 18:02:51
  • 0
@myszkowy: dokładnie to wynika z prawa budowlanego. Nic nowego od zawsze o tym było wiadomo. Tak to jest jak sie nie czyta OWU.

3476

Serwerownia pod mieszkaniem emeryta. 400 tys. zł za wyciek za wanną

Serwerownia pod mieszkaniem emeryta. 400 tys. zł za wyciek za wanną

Emeryt z kawalerki w Mińsku Mazowieckim był w szoku, gdy otworzył pismo z UPC z żądaniem ponad 400 tys. zł odszkodowania za… zalane serwery. Firma trzymała je w lokalu pod panem Danielem. Gdy u emeryta uszkodził się przewód schowany pod zabudowaną wanną, woda zalała sprzęt piętro niżej....

Szewczenko
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 28.10.2019, 15:22:38
  • 519
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    odszkodowanie
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
prilo
prilo 28.10.2019, 19:46:25
  • 2
@kucorak: zdziwiłbyś sie jak mała jest świadomośc ludzi odnosnie OC w życiu prywatnym....tutaj działa zasada...a mi sie to nie przyrafi. Mało kto kupuje te ryzyko, bo nie ma świadomości i wyobraźni.

755

Stuhr: Artystom więcej wybaczam. Mazurek: Traktować was jak niepełnosprawnych?

Stuhr: Artystom więcej wybaczam. Mazurek: Traktować was jak niepełnosprawnych?

- To są artyści. Całe życie rozbudzano w nas emocje, żebyśmy te emocje wieczorem ludziom oddali. I mamy rozruchany ten nasz system nerwowy w sposób straszny! - mówił odpowiadając na zarzuty, że artyści używają języka pogardy.

lnwsk
z
tysol.pl
dodany: 04.10.2019, 11:43:03
  • 176
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    kultura
  • #
    wywiad
  • #
    aktorzy
prilo
prilo 05.10.2019, 07:28:50
  • 7
Kazik spiewał...'wszyscy artyści to prostytutki..."
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

69

Napad na kantor w centrum Olsztyna. Skradziono 3 miliony złotych

Napad na kantor w centrum Olsztyna. Skradziono 3 miliony złotych

Aż 3 miliony złotych - tyle według nieoficjalnych informacji naszego reportera skradziono z kantoru w centrum Olsztyna. Do napadu doszło w weekend.

ikp
z
rmf24.pl
dodany: 27.09.2019, 09:09:52
  • 24
  • #
    polska
  • #
    olsztyn
  • #
    kantor
  • #
    kradziez
  • #
    pieniadze
  • #
    napad
prilo
prilo 27.09.2019, 15:09:36
  • -7
@arekb81: takie rzeczy to deklarujesz na polisie w momencie zawarcia ubezpieczenia. Nic Ci nie da jesli podasz, ze zgineło Ci 3mln jak ubezpeiczenie miales na 100k zalozmy. Poza tym to była kradzież zwykład, wiec nie wiem , czy w ogóle cokolwiek wypłacą im.
prilo
prilo 28.09.2019, 08:17:49
  • -1
@g455: TU mają limity na kradzież , więc jest górna granica sumy ubezpieczenia i do tej odpowiadają. Powyżej już nie. Wiec mozesz miec limit na 100k a zawineli 3mln i wyplaca w maxie 100k. Duzo gadasz , malo wiesz
prilo
prilo 28.09.2019, 08:34:44
  • 1
@sijulejter: dobrze gadasz, sa pkd , ktory wykluczaja zawarcie ubezpieczenia na kradziez gotówki

619

„Jagiellonia obrzydziła mi piłkę nożną” - zatrważający list byłego...

„Jagiellonia obrzydziła mi piłkę nożną” - zatrważający list byłego...

W środę na portalu weszło.com pojawił się list byłego kapitana rezerw Jagielloni Białystok - Emila Gorbacewicza. Rozgoryczony 24-latek opowiada w nim swoją przygodę, a w zasadzie wielki zawód jaki przeżył podczas pobytu na Podlasiu. „Zapierdalasz na treningach pięć razy w tygodniu, a w...

Filciuu
z
sporteuro.pl
dodany: 29.08.2019, 00:36:53
  • 133
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    heheszki
  • #
    mecz
  • #
    jagiellonia
prilo
prilo 29.08.2019, 20:25:05
  • 71
@tomojedrugiekonto: Lewandwoski jest najlepszym tego przykładem. Odpalony z Legii...musiał przebijać się przez niższe ligi. Nie raz wspomniał , że kpiąc się w Zniczu był o krok od zakończenia"kariery". To jest własnie polska piłka skopana...
prilo
prilo 31.08.2019, 13:07:11
  • 0
@tomojedrugiekonto: W jakiej chmurce...Z rezerw Legii go pogoniono, w dodatku chłopak miał kontuzję...poszedł do Zniczu Pruszków, gdzie kopał sie po czole z ŁKS ŁOMŻA czy innymi potęgami, gdzie na początku to leczył kontuzję i kuśtykał. Później dopiero poszedł do Lecha, więc, chyba jednak troche sie musiał przebijać do tej ekstraklasy i nie jeden by na jego miejscu zrezygnował. Poszedl na studia, czy do normalnej pracy.
Fabregasa to skaperował Wenger jak

872

W Bradford juz "swiatowo"!

W Bradford juz "swiatowo"!

Tak sie bawia w Bradford, gdzie biali sa mniejszoscia. Na szczescie ochroniarz pomogl chlopakowi!

SzostyKrol
z
facebook.com
dodany: 08.03.2019, 21:03:15
  • 176
  • #
    polityka
  • #
    europa
  • #
    rozrywka
prilo
prilo 09.03.2019, 20:20:32
  • 1
@Ron1n: byłem mieszkałem potwierdzam. Ba nawet dokument kiedys w telewizji był "Bradistan" :) ogolnie nie polecam tego miasta....Angole wyprowadzali sie na pobliskie wioski byleby nie mieszkac w Bradistanie. Strasznie na nich anrzekali...

9

Ci co się śmieją, że spadłeś na dno przez chlanie, wczoraj prosili żebyś polewał

Szczera rozmowa z piłkarzem, który chce pozostać anonimowy. Do piłki wchodził wspólnie z Lewandowskim. Teraz jednak, podczas gdy Lewy to gwiazda światowego formatu, mój rozmówca* jest alkoholikiem marzącym o zwalczeniu demonów nałogu i rozpoczęciu normalnego życia.

wykopowicz19870808
z
weszlo.com
dodany: 03.01.2016, 12:22:39
  • 2
  • #
    polska
  • #
    pilkanozna
  • #
    ekstraklasa
  • #
    sport
  • #
    mecz
prilo
prilo 03.01.2016, 14:20:22
  • 1
swieta prawda...gralem z nim w narew ostroleka...i chlopak i tak malo powiedzial co sie tam dzieje w polskiej pilce skopanej...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 3 z 3
  • >

Zizinho

  • wychowany w betonozie lat 80

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking