Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
plumaS

plumaS

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1702
  • Znaleziska 615
  • Mikroblog 1087
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 23
plumaS
plumaS 20.07.2020, 11:29:57
  • 1
Za rok przymierzam się do bydowy domu i myśle nad jakimiś "smart" rozwiązaniami.
Interesuje mnie inteligentne oświetlenie na początek, później dodanie automatycznych zasłon, ponieważ rolety w oknach odpadają, za duży koszt, za dużo okien, dodanie bram garażowych, termostatu od pieca.
Myśle nad sonoff/zigbee, czy będą spełniały swoje zadanie? Jak z dodawaniem kolejnych "sekcji". Chciałbym aby wszystko było podpięte pod mostek, nie pod chmure. Jeśli będe miał mostek to rozumiem że, cały system będzie działał
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

peja_ricardo12
peja_ricardo12
20.07.2020, 11:43:36
  • 3
@plumaS:

Rolety odpadają

Dalej szkoda czytać xD
  • Odpowiedz
ktryb
ktryb
20.07.2020, 20:41:05 via Android
  • 2
@plumaS tak jak Ci napisałem, kable z punktów świetlnych i łączników dzwonkowych do rozdzielnicy i tam jak nie masz systemu to do przekaźników bistabilnych, impuls z łącznika dzwonkowego zmienia stan wyjścia przekaźnika na przeciwny. Do tego potem możesz się bawić czasówkami czy systemami na rpi czy innymi a w każdej chwili wracasz na przekaźniki. Najważniejsze to zrobić sobie bazę w postaci okablowania.
  • Odpowiedz

526

BATMAN - POCZĄTEK kończy dziś 15 lat! Rewolucja w kinie gatunkowym?

BATMAN - POCZĄTEK kończy dziś 15 lat! Rewolucja w kinie gatunkowym?

Jest 15. rocznica premiery filmu, który zmienił postrzeganie historii Mrocznego Rycerza. Autor przygląda się filmowi po latach :)

m-jarecki
z
naekranie.pl
dodany: 15.06.2020, 07:37:24
  • 96
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    swiat
plumaS
plumaS 15.06.2020, 17:40:04 via Android
  • -1
Już tyle lat minęło, do dzisiaj oglądam z banenem na ryju :]
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2124

Moja potyczka firmą SONY. Kilkadziesiąt zgłoszeń wady fabrycznej to za mało.

Moja potyczka firmą SONY. Kilkadziesiąt zgłoszeń wady fabrycznej to za mało.

tr;rd: Topowe słuchawki SONY mają wadę fabryczną w postaci pękającego mocowania. Sklep i producent przerzucają winę na klienta ignorując wszelkie zgłoszenia i reklamacje.

wozlow
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2020, 09:29:54
  • 535
  • #
    technologia
  • #
    sony
  • #
    sluchawki
  • #
    audio
  • #
    elektronika
  • #
    audioboners
plumaS
plumaS 07.06.2020, 10:28:26
  • -1
handluje sprzętem powystawowym i używanym... sprzedałem już kilkanaście takich używanych ale takiej wady jak ta to nie widziałem.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

370

Brodie - Pies ze zdeformowanym pyskiem

Brodie - Pies ze zdeformowanym pyskiem

Brodie to połączenie owczarka niemieckiego i border collie. Kiedy był 13-dniowym szczeniakiem matka go pogryzła w głowę i spowodowała deformację jego pyska oraz oka. Poza wyglądem niczym innym nie odbiega od normalnego psa.

WuDwaKa
z
streamable.com
dodany: 09.05.2020, 20:46:54
  • 62
  • #
    pies
  • #
    psy
  • #
    zwierzeta
  • #
    owczarek
  • #
    bordercollie
  • #
    smiesznypiesek
plumaS
plumaS 10.05.2020, 20:51:31 via Android
  • 5
Ważne że, jest szczęśliwy :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

371

"Piłkarzom jest łatwiej. Bohaterami są ludzie z trójką dzieci na 70 m2"

"Piłkarzom jest łatwiej. Bohaterami są ludzie z trójką dzieci na 70 m2"

- Podjąłem wszelkie środki ostrożności, żeby nie zarazić tych, którzy ze mną mieszkają. Dla nas piłkarzy to łatwe. Mam dom z ogrodem, kwarantanna jest bardziej znośna. Prawdziwymi bohaterami są ludzie mieszkający z trójką dzieci na 70 m2 - uważa. (http://www.tvn24.pl)

rybak_fischermann
z
eurosport.tvn24.pl
dodany: 25.03.2020, 20:10:33
  • 78
  • #
    pilkanozna
  • #
    europa
  • #
    koronawirus
  • #
    madki
plumaS
plumaS 26.03.2020, 17:25:43 via Android
  • 0
Pewnie to teraz wina piłkarzy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1294

Film "Zenek" zbiera negatywne opinie. 3,4/10 na filmweb.pl

Film "Zenek" zbiera negatywne opinie. 3,4/10 na filmweb.pl

Mieszane opinie na temat najnowszej produkcji

dulux23
z
filmweb.pl
dodany: 15.02.2020, 20:51:56
  • 414
  • #
    polska
  • #
    film
  • #
    tvpis
  • #
    kultura
  • #
    filmnawieczor
plumaS
plumaS 16.02.2020, 13:07:07 via Android
  • 0
Spodziewali się 8/10?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

144

Czy 18:00 to już cisza nocna? Dla Policji w Lubaniu TAK!

Czy 18:00 to już cisza nocna? Dla Policji w Lubaniu TAK!

Wezwanie w sprawie zakłócania spoczynku (ciszy nocnej) o godzinie 18:00

kobrys13
z
facebook.com
dodany: 09.12.2019, 22:09:41
  • 75
  • #
    zwift
  • #
    policja
  • #
    kolarstwo
  • #
    trening
  • #
    zalesie
  • #
    rower
plumaS
plumaS 10.12.2019, 08:00:02
  • 29
jeżeli byłeś głoścno to jak najbadziej mandat słuszny.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

plumaS
plumaS 10.12.2019, 09:04:31
  • 2
@kobrys13: a to sorki ale co do papieru to według mnie słuszny
plumaS
plumaS 10.12.2019, 09:35:26
  • 2
@kobrys13: tak, dwu piętrowym
plumaS
plumaS 10.12.2019, 12:16:11 via Android
  • 1
@CichySzelestOka zakłócanie to zakłócanie, a że policja mandat wystawiła to inna sprawa, mogła powiedzieć abyś był ciszej. W wielu krajach chyba nawet w Anglii albo Niemczech po 19-20 nawet kotletow na schabowy nie potłuczesz. A skąd wiesz jak z tym rowerem było? Napewno nie raz na nim jeździł i ktoś się w-----l.
plumaS
plumaS 01.10.2019, 14:54:12 via Android
  • 0
Elo. Próbowałem zrobić poraz kolejny wako ale nie znajduje mi hosta jak zawsze. W zeroconfig zaznaczone rozgłaszanie i nic. Kilka razy próbowałem i nic, restart nic nie pomagają
#kodi #kodiwpigulce
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubertu
Hubertu
01.10.2019, 19:55:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plumaS: Kodi/ustawienia/ustawienia usług/zezwalaj zdalnym programom na sterowanie aplikacją. Zaznacz to i będzie śmigać.
  • Odpowiedz
plumaS
plumaS
Autor
02.10.2019, 03:55:40 via Android
  • 0
@Hubertu jest zaznaczone wszytko, automatycznie nie znajduje tylko ręcznie idzie
  • Odpowiedz
plumaS
plumaS 25.08.2019, 09:21:45 via Android
  • 1
Elo Mireczki. Miesiąc temu kupiłem w neonecieLG C8 55'' i po odswiezaniu pikseli pojawiła się biała linia na ekranie jak na zdjęciach. Jakieś sugestie? Oddać na gwarancję czy odrazu rękojmia? #neonet #lg #oled
plumaS - Elo Mireczki. Miesiąc temu kupiłem w neonecieLG C8 55'' i po odswiezaniu pik...

źródło: comment_rGI8SPNaYH3mmJYL4twdLWYXXEx1y67z.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekG
wujekG
25.08.2019, 09:24:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@plumaS: zgłoś online na LG. Podasz numer seryjny TV itp. Przyjedzie serwis w ramach d2d i ci wymienia panel. Reklamowalem tak rok temu mojego B7.
  • Odpowiedz
Kris031
Kris031
Kris031
28.08.2019, 08:26:21 via Android
  • 1
@plumaS no typowa niestety xd
  • Odpowiedz

465

Wypróżnili się pod pizzerią. Ktoś ujawnił ich nazwiska i zwrócił się z apelem

Wypróżnili się pod pizzerią. Ktoś ujawnił ich nazwiska i zwrócił się z apelem

W centrum Oleśnicy na Dolnym Śląsku pojawiły się kartki z apelem do dwóch podanych z imienia i nazwiska mężczyzn, którzy mieli wypróżnić się pod jedną z miejscowych pizzerii.

mojaolesnica
z
extrafakty.pl
dodany: 06.08.2019, 07:49:01
  • 56
  • #
    polska
  • #
    pizza
plumaS
plumaS 06.08.2019, 19:27:46 via Android
  • 1
Tymi kartkami będą teraz dupe podcierać
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

plumaS
plumaS 04.08.2019, 07:40:33 via Android
  • 1
Elo. Kupiłem mibox s, tylko jak mam skonfigurować kodi? Yatse nie znajduje mi nowego kodi a ręcznie wszystkich adresów nie będę przepisywał. Zawsze robiłem kopiuj, wklej xD

#kodiwpigulce
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plumaS
plumaS
Autor
04.08.2019, 21:10:50 via Android
  • 1
@kodiwpigulce_pl też myślałem nad nim, ale jednak wybrałem lg bp znajomy kupił dwa miesiące temu i w piwnicy u niego stoi xD
  • Odpowiedz
wojciet
wojciet
07.08.2019, 23:56:13
  • 0
@plumaS: Domyślnie jest wyłączona.
  • Odpowiedz
plumaS
plumaS 24.07.2019, 16:18:07
  • 0
Elo. Ostatnio był problem z trakt, czytałem na reddit że api się wysypało. Już naprawili ale od tamtej pory mam problem z seren. Generalnie przez openmeta zaimportowałem kolekcje do biblioteki i było super. Teraz po tym problemie z trakt, gdy uruchamiam film/serial przez bibliotekę wyskakuje mi okienko wyboru wtyczki, wybieram seren, widać ze pracuje przez sekundę i na tym koniec. Gdy wybiorę fanfilm jest ok wyskakuje normalnie okienko wyszukiwania. Jeśli wejdę bezpośrednio
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plumaS
plumaS
Autor
25.07.2019, 06:12:43
  • 0
@kodiwpigulce_pl: aktualnie jestem w pracy ale wydaje mi się że robiłem aktualizacje sprawdze w domu.
  • Odpowiedz
plumaS
plumaS
Autor
25.07.2019, 13:20:57 via Android
  • 0
@kodiwpigulce_pl mam wersję 1.0.24
  • Odpowiedz
plumaS
plumaS 23.07.2019, 12:41:03
  • 0
Witam. Mirki planuje zakup LG C8 55', jak się sprawuje po dłuższym użytkowaniu? Jak z tym wypalaniem? Pytam bo nie chce wdepnąć na mine.

pozdro600

#telewizory #pytaniedoeksperta #lg
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BShKF
BShKF
23.07.2019, 12:44:36
  • 0
@plumaS: Jeśli nie zamierzasz tygodniami katować go nieustannym wyświetlaniem tego samego statycznego obrazu, to nie ma się czego obawiac. C8 to świetny wybór, osobiście pomyślałbym jednak już o 65' nawet kosztem zejścia do B8
  • Odpowiedz
plumaS
plumaS
Autor
23.07.2019, 12:57:07
  • 0


@BShKF: 65 za duży do mnie do domu, jak się wybuduje to pomyśle nawet na większym, narazie 55
  • Odpowiedz
plumaS
plumaS 27.06.2019, 13:21:04
  • 0
Witam.
Już mnie krew zalewa. NIe dawno postawiłem nowe libreelec na rpi3b, zaisntalowałem openmeta, exodus redux, fanfilm, seren.
Pobrałem kolekcje z traktu do biblioteki wszystko ok.
Teraz jak synchronizuje mi biblioteke z traktem to nie wszystkie filmy mi zaznaczają jako obejrzane.
Bywa też czasami tak że po uruchomieniu od nowa rpi filmy w ogóle nie są pozaznaczane, jakbym ich nie oglądałł.
Nie wiem ocb.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kodiwpigulce_pl
kodiwpigulce_pl
27.06.2019, 13:26:50 via Android
  • 0
@plumaS karta pamięci?
  • Odpowiedz
plumaS
plumaS
Autor
27.06.2019, 13:37:54
  • 0
@kodiwpigulce_pl myślałem nad tym ale teraz syncjronizuje mi biblioteke znowu i dalej mi filmy obejrzane nie zaznacza ze stanem trakt
  • Odpowiedz

5972

Karyna dymi w Biedronce

Pokaż treści 18+

Karyna dymi w Biedronce

Pracownica Biedronki poprosiła grzecznie panią o opuszczenie sklepu z powodu głośnej rozmowy telefonicznej oraz wyjadanie orzechów..... to co się stało potem zaskoczyło...

akwajuk21
z
youtube.com
dodany: 26.06.2019, 11:18:42
  • 688
  • #
    patologiazewsi
  • #
    polskiepato
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    heheszki
  • #
    biedronka
  • #
    polska
plumaS
plumaS 26.06.2019, 16:08:22 via Android
  • -1
Widać że 500+
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

695

W miarę miła potańcówka kończy się hardkorowo

W miarę miła potańcówka kończy się hardkorowo

To jest prawdopodobnie najbardziej popi@#$^na akcja jaką dziś zobaczysz.

konto usunięte
z
liveleak.com
dodany: 30.05.2019, 07:32:40
  • 79
  • #
    rozrywka
  • #
    heheszki
  • #
    smieszne
plumaS
plumaS 31.05.2019, 12:32:57 via Android
  • 0
I co? Ktoś się śmiał???
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

632

Bezstresowe wychowanie dzieci? Raczej jego zupełny brak!

Pokaż treści 18+

Bezstresowe wychowanie dzieci? Raczej jego zupełny brak!

Zdemolowany i zaśmiecony autokar przez uczniów szkoły podstawowej.

astraldreamer84
z
facebook.com
dodany: 20.05.2019, 17:02:43
  • 192
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    patologia
  • #
    szkola
  • #
    gimbynieznajo
plumaS
plumaS 21.05.2019, 19:11:00
  • 2
z autobusu bym nikogo nie wypuścił dopóki tego nie ogarną
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1030

1500zł za zjedzenie najostrzejszej pizzy w Polsce.

1500zł za zjedzenie najostrzejszej pizzy w Polsce.

Jewgienij siedzi spokojny a w głowie: 1500zł to prawie 10000 hrywien, 1500zł to prawie 10000 hrywien....

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 04.04.2019, 09:32:49
  • 357
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    heheszki
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    rozrywka
plumaS
plumaS 04.04.2019, 14:40:43
  • -2
@Mandark: na mnie te sosy nie robią wrażenia, mam je nawet w domu a tabasko do jajecznicy dodaje. Najostrzejszy sos jaki jadłem nazywał się pitbull - nie pytaj co to. Zjadłem dwa kawałki i miałem dość.
Kiedyś byłem w burgerowni to dali sos szefa to gościu po zjedzeniu powiedział że dobrze wyglądam i nie piłem mleka xD

2091

Marta Linkiewicz promuje narkotyki i alkohol podczas walki wieczoru Famemma

Pokaż treści 18+

Marta Linkiewicz promuje narkotyki i alkohol podczas walki wieczoru Famemma

kolejny skandal w fejkmma...

Cosipi
z
streamable.com
dodany: 30.03.2019, 21:59:49
  • 226
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    famemma
  • #
    ksw
  • #
    mma
  • #
    martalinkiewicz
  • #
    patostreamy
plumaS
plumaS 30.03.2019, 22:17:34 via Android
  • -1
Będzie trzepana w szatni
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

628

MORELE wysyła paczkę bez towaru i nie umie wyjaśnić sprawy

MORELE wysyła paczkę bez towaru i nie umie wyjaśnić sprawy

Krótka historia o tym, jak sklep MORELE.net przysyła paczkę bez towaru i nie jest w stanie w 2 tygodnie wyjaśnić sprawy. Kupiłem w morele.net słuchawki Apple BEATSX z outletu za 240zł. Paczka dotarła w kartonie zaklejonym taśmami firmowymi moreli, ale z pustym opakowaniem po słuchawkach. Na...

zbulbersowany
z
wykop.pl
dodany: 22.02.2019, 20:01:06
  • 171
  • #
    afera
  • #
    morele
  • #
    zakupy
  • #
    elektronika
plumaS
plumaS 23.02.2019, 14:48:01
  • 3
myślałem, że ja brzydko pisze xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Strona 13 z 16
  • >

pAblo

  • Drezdenko
  • omniuminomnes@gmail.com

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.08.2017

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking