Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@NaczelnyWoody:

LĘPART JES GRUBA I W WARSZAWIE NIE MA ULICY LECHA KACZYŃSKIEGO

Dodaj do tego, że w tvn leci taka sama propaganda, co w tvpis i masz komplet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@NaczelnyWoody Nie jestem za PiSem i nigdy nie byłem. Nawet gdy wykop klaskał za nimi uszami w 2015 r.

Ale wulgarne hasła w przestrzeni publicznej mnie rażą. Tak mnie wychowano. Tym bardziej, gdy te hasła wykrzykuje i wypisuje ta młodsza, wykształcona część społeczeństwa i jest to część debaty publicznej.

Język się pauperyzuje, a elity i twórcy dla poklasku troglodytów są coraz wulgarniejsze. Widać to w mediach, w internecie i niestety na
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Moja bliska mi osoba siedzi w USA. Media tak szczują na siebie, że ona podczas dyskusji nie posługuje się argumentami, tylko emocjami. Dosłownie wścieka się jeśli ktoś się z nią nie zgadza, ale nie potrafi postawić żadnych argumentów i podjąć racjonalnej dyskusji. Jej opinia nie jest wynikiem wnikliwego studiowania opracowań, opinii i doszukiwania się faktów. Jej opinia to wynik tępego patrzenia się w tv/youtuba gdzie jad i manipulacje sączą
  • Odpowiedz
@dplus2: Może Cię zaskoczę, ale zgodzę się. Już mówię dlaczego. Logicznym jest, że inaczej patrzymy na zachowanie ludzi, którzy mają swój rząd, który sami sobie wybrali i który ich wspiera poprzez 500+ i inne, a jeszcze by wyszli na ulice wyzywać innych (np. grupy mniej liczne jak LGBT) a inaczej na tych, którzy protestują, bo np. czują się dyskryminowani we własnym państwie (strajk kobiet), które mają poczucie, że zabrano im
  • Odpowiedz
@Jan_Pawel_drugi_zajumal_mi_szlugi: Z wkur.....iem patrzyłem jak te nierządy PO zabierały mój hajs z OFE, żeby ratować swój budżet, który rozkradali i nie utrzymywali w ryzach zwiększając ilość biurokratów. Tak samo było z ACTA, które realnie zabierało wolność niemal wszystkim internautom. W obu tych przypadkach nie było protestów, gdzie hasłem przewodnim byłoby coś w rodzaju "je...ć pis" albo "wypierda...ć" lub inne inwektywy. Oponenci PIS realnie obniżyli poziom protestów i też dlatego, nie
  • Odpowiedz