Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mirek_dev
mirek_dev

mirek_dev

Dołączył 2 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 343
  • Znaleziska 38
  • Mikroblog 305
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (104)
  • Komentowane (137)
  • Plusowane (64)
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 11.12.2024, 14:39:04
  • 0
Media markt jest legitne jeśli chodzi o sprzęty apple? Czy zdarzają się ze zwrotu?
5299 strona apple vs 4859 MM, 440 zł piechotą nie chodzi
Edit: W razie zwrotu ten wątek nie brzmi dobrze:
https://wykop.pl/wpis/59932321/pytanko-kupilem-iphone-11-w-media-markt-i-ma-w-chu
#apple #iphone #ipad #mediamarkt
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev
Autor
11.12.2024, 21:03:53 via Wykop
  • 0
@sunglasses: ipad
  • Odpowiedz
sunglasses
sunglasses
sunglasses
11.12.2024, 21:08:50 via Android
  • 0
@mirek_dev teraz wszystko jasne
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 08.12.2024, 22:26:13
  • 0
Tydzień temu zarejestrowałem się do lekarza na jutro 9ego, ale pochorowałem się, a mam kawałek do niego. Szukam informacji na znanymlekarzu i na stronie placówki o odwołaniu wizyty, ale nic nie ma. Z doświadczenia ktoś powie, czy w takim wypadku mogą/będą ode mnie wymagać płatności za wizytę jak nie odwołałem min. 24h przed?
#lekarz #medycyna #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eustachiusz
Eustachiusz
08.12.2024, 22:33:50 via Android
  • 1
@mirek_dev ludzie odwołują 20 minut przed i mają gdzieś. Najważniejsze, żeby zwolnić termin, bo jak nie odwołasz i nie przyjdziesz, to po kilku razach możesz mieć zablokowane konto
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 01.12.2024, 23:25:19
  • 0
Mirasy jaką macie wewnętrzną pamięć w tablecie? Kupuję ipada do internetu, do oglądania youtube i netflixow (z youtube czy streamingow zapisuję offline do samolotu np. ) i zastanawiam się między 128 a 256. Mam teraz 32 na ipadzie 6th i mnie szlag trafia bo muszę co chwilę kombinować xD

Btw powinien styknąć nie? Bo pro to na pewno overkill do takich rzeczy

Tablet kupuję na lata. Do tej pory korzystam z ipada

Jaka pojemność pamięci do internetu, youtube, netflix/hbo itd (offline często)

  • 128 61.5% (16)
  • 256 38.5% (10)

Oddanych głosów: 26

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

200pinest2
200pinest2
200pinest2
01.12.2024, 23:26:54 via Wykop
  • 1
@mirek_dev: Mam 512, do internetu 128 powinno styknąć, ale weź z nadwyżką na wypadek gdybyś zechciał trzymać na nim zdjęcia albo zapisywać filmy offline
  • Odpowiedz
Krogalik
Krogalik
02.12.2024, 16:39:02 via Wykop
  • 0
@mirek_dev: Air M1 64GB ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako główne narzędzie do konsumpcji internetu wystarcza, mam zajęte 36 GB. Ale jak zainstalowałem jakąś wiekszą gierkę to ledwo ledwo było. Jak do oglądania neta itp to wydaje mi się, że 128 styknie.
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 21.11.2024, 08:00:42
  • 0
Jakie ciekawe miejsce za granicą polecicie na urlop na początku grudnia? Im cieplej tym lepiej. EUROPA tylko, bo tym razem lecę sam i nie chcę dalej. Z Wysp Kanaryjskich to byłem na Teneryfie (raz, ale nie zwiedziłem wszystkiego) i Gran canarii.
#podroze #podrozujzwykopem #wakacje #hiszpania #wyspykanaryjskie #cypr
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konkol
Konkol
Konkol
21.11.2024, 08:13:44 via Wykop
  • 4
@mirek_dev: Cypr, Malta
  • Odpowiedz
ramirezvaca
ramirezvaca
21.11.2024, 08:48:45 via Wykop
  • 1
@mirek_dev: Sycylia, Cypr (nie jest w Europie), Malta, Malaga, Alicante co do wysp Madera, Kanary w sumie Azory też, ale czasem tam jest różnie. Baleary też powinny być ok. Będę teraz w Maladze, a w grudniu w Pafos i Alicante, jak się przypomnisz to na bieżąco mogę zdać relację pogodową :) Najprościej wrzucić na Accuweather dane miasto i masz archiwalne temperatury z reguły się to pokrywa z tym co będzie.
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 17.11.2024, 17:42:50
  • 0
Od jakiej kwoty można zrealizować przelew typu sorbnet w mbanku? Ktoś próbował poniżej 1 mln? Infolinia nie odpowiada przez 20 minut.
#mbank #banki #bankowosc #bank #finanse
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Asceus
Asceus
Asceus
17.11.2024, 17:59:18 via Wykop
  • 2
@mirek_dev: Nie ma wymogu żadnego miliona, niskie kwoty też można przesyłać (choć jak mowa o bardzo niskich to taniej wyjdzie przelew ekspresowy)
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 09.11.2024, 13:17:10
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Golfinho
Golfinho
09.11.2024, 13:19:07 via Android
  • 5
@mirek_dev bez problemu dadzą radę inbez problemu sprzedasz
  • Odpowiedz
pacmanxx
pacmanxx
pacmanxx
09.11.2024, 14:02:19 via iOS
  • 1
@mirek_dev wielosezonowe są głośniejsze - to chyba jedyny minus, a tak, w naszych warunkach się spoko sprawdzają
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 07.11.2024, 21:16:17
  • 0
Polecicie jakiś materiałowy pasek do garmina? (epix pro 2 47mm). Skąd najlepiej kupować?
#garmin #zegarki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczy
Baczy
08.11.2024, 06:48:05 via Wykop
  • 0
@mirek_dev: ja kupiłem pasek od Garmina o oznaczeniu : 010-13306-11 i jestem bardzo zadowolony z niego.
  • Odpowiedz
WuERA
WuERA
08.11.2024, 11:32:22 via iOS
  • 0
@mirek_dev yooside na amazon albo aliexpress
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 04.11.2024, 12:37:14
  • 0
Ktoś kupił bilety na koncert na alebilet? Legitny serwis? Udało się wejść na wydarzenie?
#alebilet #koncert #koncerty #kiciochpyta #muzyka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiskoler_double
Wiskoler_double
04.11.2024, 12:45:25 via Wykop
  • 3
@mirek_dev: Tak. Tak. Tak.
  • Odpowiedz
solitude
solitude
04.11.2024, 12:45:38 via Android
  • 3
@mirek_dev ja kupiłam, bilet od razu przyszedł na maila, wszystko bylo ok i weszłam bez problemu
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 03.11.2024, 22:14:40
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
03.11.2024, 22:17:55 via Wypiek
  • 3
@mirek_dev podejrzewam, że będzie sztos. Muzyka z wielu filmów od Zimmera wgniata w fotel. Interstellar chyba najbardziej.

Jak nie masz kiepsko z kasą, to bierta.
  • Odpowiedz
Kukuror
Kukuror
06.11.2024, 23:41:23 via iOS
  • 0
@mirek_dev Byłem na dwóch. Na drugi kupiłem jeszcze droższe i bliższe sceny bilety, chociaż już na pierwszym nie oszczędzałem. Nie zastanawiaj się- bierz rodziców, i będziecie oczarowani!
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 02.11.2024, 15:27:10
  • 0
Bieganie z nadwagą, tak czy nie? 176 cm/92kg
Jeśli nie, to jakie inne propozycje? Zwłaszcza teraz jak częściej będzie brzydka pogoda za oknem. Jeśli tak to jak się do tego zabrać żeby nie złapać szybko kontuzji? Biegać ciągle czy marszobiegi?

Niestety basen nudny jak flaki z olejem.
#bieganie #biegajzwykopem #sport #zdrowie
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb
02.11.2024, 16:15:22 via Wykop
  • 4
@mirek_dev: jak zaczniesz z głową od marszobiegów to spokojnie możesz biegać, nie masz jakiejś potężnej nadwagi żeby Ci od razu kolana wybuchły
  • Odpowiedz
szzzzzz
szzzzzz
02.11.2024, 17:06:05 via Android
  • 4
@mirek_dev zacznij sobie od chodzenia, to się bardziej poleca ludziom z nadwagą i szybciej schudniesz
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 27.10.2024, 10:42:35
  • 1
#mecz #realmadryt
mirek_dev - #mecz #realmadryt

źródło: Screenshot 2024-10-27 at 11.42.03

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Filigranowy_Yukiya_Sato
Filigranowy_Yukiya_Sato
27.10.2024, 10:48:52 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 27.10.2024, 08:53:02
  • 0
Jestem facetem i zawsze nosiłem czarne/szare zegarki, ale tutaj mamy przykład drastycznej różnicy w cenie, więc kusi biały kolor, ma ktoś z Was? Jak z praktycznością? Nie za kobieco wygląda na owłosionej ręce? xD

2. DLC jest potrzebny w garminach?

#garmin #zegarki #sport #bieganie
mirek_dev - Jestem facetem i zawsze nosiłem czarne/szare zegarki, ale tutaj mamy przy...

źródło: Screenshot 2024-10-27 at 09.51.07

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hans_moleman
hans_moleman
27.10.2024, 08:55:06 via iOS
  • 6
@mirek_dev można przecież pasek zmienić
  • Odpowiedz
echelon_
echelon_
27.10.2024, 08:55:48 via Wykop
  • 2
@mirek_dev: Mordo wynaleźli google. Wpisujesz Epix 2 white, klikasz zdjęcia i masz tego pełno:
https://www.reddit.com/r/Garmin/comments/tmdlk9/white_epix_gen_2_with_various_band_colors_in_case/
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 26.10.2024, 13:16:30
  • 0
Chciałbym kupić garmina, jaki teraz model najbardziej się opłaca? Przyzwyczajony jestem do kolorowego i dotykowego ekranu (z samsungowego watcha), ale moze niekoniecznie bedzie potrzebny. Biegam, jeżdżę na rowerze, pływam, chodzę po górach czasami i na siłkę zwłaszcza w zimie.

Fenix?
epix?
#garmin #zegarki #sport #bieganie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

echelon_
echelon_
26.10.2024, 13:23:40 via Wykop
  • 1
@mirek_dev: Forerunner 255/265 i ewentualnie pas na klatę nieco później
  • Odpowiedz
Matixrx
Matixrx
26.10.2024, 15:05:51 via Android
  • 0
@mirek_dev Ja się przesiadłem z samsungowego watcha na 955, jest na lepape za 1550zl też tam go kupiłem. Ogólnie zegarek polecam, są mapy offline na wypady w góry i mnóstwo innych aktywności, jedynie brakuje mi czasami rozmów przez zegarek.
Przesiadka z oleda na mips nie była wcale trudna jak to niektórzy mówili, a jeśli chcesz oleda to jest 965.
Fenix dla mnie był zbyt masywny chociaż nie mam jakiegoś małego nadgarstka,
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 23.10.2024, 14:11:43
  • 0
Mirasy jaką bieliznę ubieracie na siłownię czy inne sporty? Ja na co dzień noszę luźne bokserki, a na sporty bardziej obcisłe (w sensie przylegające) jakieś z h&m xd i luźne krótkie spodenki. W czym problem? Często mnie te ciuchy podrażniają i mam jakieś pół wzwody co chwilę, nie raz muszę zejść z bieżni bo mi głupio. Co prawda też nie rucham i nie masturbuje się, a popęd jest, więc to pewnie dodatkowo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata
23.10.2024, 14:13:08 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
23.10.2024, 15:40:51 via Wykop
  • 0
Mirasy jaką bieliznę ubieracie na siłownię czy inne sporty?


@mirek_dev: Normalną, nie mam specjalnej bielizny do uprawiania sportu.
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 05.10.2024, 19:56:53
  • 0
Hej, wakacje dla zus są też dla jednoosobowych działalności, tak? Nie muszę zatrudniać osoby, żeby z tego skorzystać? To co ZUS podaje na stronie to rozumiem są aktualne dane?
https://www.zus.pl/-/wakacje-sk%C5%82adkowe-zwolnienie-z-op%C5%82acania-sk%C5%82adek-zus
#zus #podatki #przedsiebiorczosc #b2b #programista15k
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darek-jg
darek-jg
05.10.2024, 20:00:40 via Wykop
  • 1
@mirek_dev:

Dotyczy to osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą albo zatrudniają do 9 osób.
  • Odpowiedz
fat_american_kid
fat_american_kid
06.10.2024, 10:38:45 via Wykop
  • 0
@mirek_dev: Na ryczałcie też działa?
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 29.09.2024, 16:43:49
  • 0
Czego się nauczyliście przez weekend? Jakieś nowe frejmłorki żeby nie zostać w tyle? Chmura, AI, może blockchain? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#programista15k
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bb89
bb89
29.09.2024, 16:53:02 via Wykop
  • 5
@mirek_dev: jesli myslisz ze warto na to tracic weekend (no chyba ze poprostu cie to jara) to jeszcze wiele sie musisz nauczyc ;)
  • Odpowiedz
p.....s
p.....s
konto usunięte 29.09.2024, 17:07:34 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 21.09.2024, 08:21:55
  • 0
Mirasy gdzie na wycieczkę niedaleko Krakowa? Żeby pospacerować chwilę korzystając ze słonecznej pogody?
W Ojcowie byłem nie raz.

Tak do 200 km max może.
Chodzenie po jakichś górach odpada bo miałem kontuzję niedawno.
#krakow #podrozujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Admiral16
Admiral16
21.09.2024, 08:53:19 via iOS
  • 3
@mirek_dev Zamek w Niepołomicach i Dębnie + Wiśnicz
  • Odpowiedz
tiriari
tiriari
tiriari
21.09.2024, 12:59:44 via Wykop
  • 2
@mirek_dev: Szczawnica i spacer wzdłuż przełomu Dunajca. Idzie się cały czas wzdłuż rzeki, więc nie ma typowego chodzenia po górach, a jest bardzo ładnie.
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 11.09.2024, 08:11:01
  • 0
Czy są na rynku słuchawki nauszne z podobnej półki cenowej, które nie mają s-----------o softu łączenia się z urządzeniami jak Bose QuietComfort 2?
Albo ktoś wymyślił sposób na to?
Na reddicie masa wątków i narzekań, ale nie znalazłem rozwiązania. https://www.reddit.com/r/bose/comments/lzcp6j/bose_qc35_ii_keeps_connecting_to_multiple_devices/?rdt=57141

Jak ktoś nie wie to słuchawki po włączeniu domyślnie łączą się z dwoma ostatnimi urządzeniami. Problem w tym, że grają tylko na jednym urządzeniu. Odpalam spotify czy youtube i nic nie słyszę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 01.09.2024, 14:49:45
  • 62
Parka sąsiadów sobie wyjechała rano na cały dzień i zostawiła jakiegoś szczura w mieszkaniu, który ujada bez przerwy, a ja mieszkam obok i wszystko słyszę przez ściany. Sytuacja się powtarza regularnie. Po zwróceniu uwagi? - lęk separacyjny, nic nie poradzimy, jeszcze z agresją, jak śmiałem im zwrócić uwagę.
K---a, to ja nie mam prawa do wypoczynku bo muszę słuchać ujadania cały dzień bo kretyni nie zadbali o to, żeby psa wychować. Nie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Iifeform
Iifeform
01.09.2024, 14:58:16 via Wykop
  • 171
@mirek_dev: może spróbuj te gwizdki na ultradźwięki na psy i tak kilka nocy z rzędu im zapewnij bezsennych żeby piesek szczekał to sami się dwa razy zastanowią czy mieszkanie jest miejscem na pieska.
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev
Autor
01.09.2024, 15:06:08 via Wykop
  • 45
@Wincyyyyj: nie przegadasz, to ja jestem problemem bo mi to przeszkadza
  • Odpowiedz
mirek_dev
mirek_dev
mirek_dev 29.08.2024, 10:54:21
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 2 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 11.05.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 07.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking