Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
looongier

looongier

Dołączył 17 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7726
  • Znaleziska 3766
  • Mikroblog 3960
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 55
JanDzbanPL
JanDzbanPL
09.05.2025, 14:58:58
  • 57
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looongier
looongier 10.09.2025, 17:49:39 via Wykop
  • 1
@szurszur: @hpiotrekh ale wiecie, że to nie jest tak, że WSZYSTKO w Rosji jest złe i WSZYSTKO w UE jest dobre? Jeśli tak twierdzicie, to jesteście takimi samymi fanatykami jak rosjanie oglądający putinTV. Oglądam wszystkie jego filmiki a jakoś nie zuważyłem, zeby był rusofilem. On po prostu lubi kraje gdize jest więcej wolności i ludzie są zdani na siebie, wy lubicie jak jest masa zakazów i nakazów ale jesteście
  • Odpowiedz
looongier
looongier 13.09.2025, 00:05:08 via Wykop
  • 0
@szurszur: z tą wolnością to skomplikowana sprawa. Z jednej strony niby np. lgbt jest nielegalne ale z drugiej strony jest większa wolność gospodarcza i wolny rynek. No co kto woli:)
  • Odpowiedz
sindram
sindram
03.04.2025, 07:55:56
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looongier
looongier 10.09.2025, 17:53:00 via Wykop
  • 0
@sindram: jako że oglądam jego filmiki to się wypowiem: właśnie mnie martwi, że te jego nowe wyprawy są prawie na trzeźwo. Kiedyś łoił wódę codziennie z jakimiś babuszkami albo dziadkami i to miało swój klimat, a teraz już mniej ludziom wbija na chatę i prawie w ogóle nie pije:( Z naciskiem na prawie, bo jednak od czasu do czasu mu się zdarza
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
17.08.2025, 13:36:29
  • 11
Złote myśli Miszkina:)
Sory za jakość tylko 360p, coś jutuba znowu namieszała.
#raportzpanstwasrodka #anks #pater
dizel81 - Złote myśli Miszkina:)
Sory za jakość tylko 360p, coś jutuba znowu namiesza...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looongier
looongier 10.09.2025, 17:43:12 via Wykop
  • 5
@Niedobry: wg mnie ta podróż jest zarąbista i oglądam ją z dużym zaciekawieniem. Sto razy bardziej wolę youtubera co śpi po lasach i gada o wojnie z ruskimi spotkanymi na ulicy niż jakiś inny co śpi w hotelach i pokazuje najpopularniejsze zabytki w krajach. Fakt, że jego kanał ma swoje niedociągnięcia, ale może na tym polega jego urok:)
  • Odpowiedz

2343

InPost pozwał Allegro. Chce, żeby Allegro zapłaciło 100 mln zł kary

InPost pozwał Allegro. Chce, żeby Allegro zapłaciło 100 mln zł kary

Spór między grupą InPost a Allegro przybiera na sile. Właściciel paczkomatów nałożył na największą platformę e-commerce w Polsce karę w wysokości 98,7 mln zł za utrudnianie klientom wyboru formy dostawy. Allegro nie zapłaciło i sprawa trafiła do sądu.

maxicololo
z
xyz.pl
dodany: 02.09.2025, 09:58:13
  • 537
  • #
    afera
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
  • #
    polska
looongier
looongier 02.09.2025, 21:41:34 via Wykop
  • -3
Chyba mam autyzm, bo jakos nigdy się na to nie nabrałem. Nie czytacie jaką formę wysyłki wybieracie, czy co? Jak dzieci wybieracie najbardziej kolorową opcję a potem płaku płaku, bo 100m dalej trzeba iść? Nie lubię też allegro, ale akurat tutaj nie widzę za bardzo w czym problem. Analogiczna sytuacja była z google maps, kiedy to zabroniono w wynikach wyszukiwania google dawać linka do google maps i wtedy wszyscy się oburzaliście, że
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mojwa
mojwa
30.04.2015, 14:22:59
  • 4
Mirki, mam chondromalację stawu kolanowego :( Ktoś przeżył, da się żyć? #medycyna #zdrowie
Do Mirków z #poznan - jakiś ortopeda na NFZ, który nie ma terminów na za pół roku i przy okazji nie jest konowałem?

Wołam osoby, które próbowały mi pomóc jak pierwszy raz się żaliłam na ból kolana :/
@small_raven @Smartek @fakjubicz86 @MaTiX_lama @singollo
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looongier
looongier 15.07.2025, 09:36:34 via Wykop
  • 0
@mojwa: i jak tam aktualna sytuacja? lepiej? gorzej?:)
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
24.06.2025, 04:16:29
  • 970
Ktoś mi powie jak Polacy w mieszkaniu 45 m2 mają mieć dziecko albo wziąć na starość rodzica i się nim opiekowac?

#nieruchomosci
jmuhha - Ktoś mi powie jak Polacy w mieszkaniu 45 m2 mają mieć dziecko albo wziąć na ...

źródło: 1000017781

Pobierz
  • 313
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looongier
looongier 24.06.2025, 20:33:15 via Wykop
  • 0
@jmuhha: kiedyś się mieszkało w 10 osób w jednej izbie, a teraz w 3 osoby się nie zmieścisz w 2pokojowym mieszkaniu? Mam znajomego co jęczał, że w 3pokojowym mu źle z 4 osobową rodziną, to sobie kupił 4pookjowe i po pół roku już jęczał, że mu mało, bo nie ma swojego biura i nie może swobodnie pracować z domu i teraz szuka 5pokojowego. Ilekolwiek pokoi nie masz zawsze będzie Ci
  • Odpowiedz
zyxinx
zyxinx
23.06.2025, 16:05:46
  • 5822
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 635
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looongier
looongier 23.06.2025, 22:31:46 via Wykop
  • 1
@zyxinx: jest mi strasznie przykro z powodu Twojej sytuacji, ja to bym za jakiś czas się z tamtąd wynosił, chociaż pewnie jak to takie dzbany to będą sabotować sprzedaż w jakiś sposób:/
W ogóle co za argument, że im będzie śmierdzieć, więc wrzuca kosze do jednego mieszkańca. To niech sobie wśród siebie wybiorą jednego chętnego, któremu wrzucą wszystkie kosze. Co to w ogóle za debilna logika. Skąd się tacy ludzie
  • Odpowiedz
Nendest
Nendest
29.05.2025, 19:50:16
  • 5
#eurowizja #tvp

Nie ma to jak dać drugą sławę gwieździe i zamiast wykorzystać ją do zwiększenia widowni upadającego festiwalu jakim jest Opole (występ Justyny na ESC oglądało 2 razy więcej ludzi niż najbardziej oglądany występ na zeszłorocznym Opolu), to oddaje się ją konkurencji z powodu osobistych animozji.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looongier
looongier 30.05.2025, 11:54:37 via Wykop
  • 0
@TrexTeR: a co jest zlego w staniu w miejscu? Skoro ludzie to oglądają, to znaczy, że im się podoba
  • Odpowiedz
Jechanka
Jechanka
Jechanka
21.05.2025, 05:53:31
  • 70
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looongier
looongier 21.05.2025, 19:56:53 via Wykop
  • 0
@Jechanka: wg mnie w zdrowym panstwie premier i prezydent muszą być w opozycji, zeby zostało zachowane trochę zdrowego rozsądku. Jak wygra bążór to będzie podpisywał wszystko jak leci
  • Odpowiedz
blackghost
blackghost
blackghost
11.05.2025, 13:59:07
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looongier
looongier 11.05.2025, 19:57:03 via Wykop
  • 0
@blackghost: serio myslisz ze osiemnastka chce takiego starego dziada? Wg mnie źle odczytujesz sygnały
  • Odpowiedz

548

Zębowy dramat Polaków. A do dentysty na NFZ dostać się jest sztuką

Zębowy dramat Polaków. A do dentysty na NFZ dostać się jest sztuką

Co czwarty Polak, wliczając w to dzieci, nosi wyjmowane protezy zębowe. Całkowite bądź częściowe protezy nosi sześć na dziesięć osób powyżej czterdziestego roku życia. A 40 proc. Polaków w wieku 6574 zębów nie ma w ogóle...

nomasz
z
wawanews.pl
dodany: 30.04.2025, 07:36:51
  • 254
  • #
    zeby
  • #
    dentysta
  • #
    stomatologia
  • #
    ortodoncja
  • #
    zdrowie
looongier
looongier 30.04.2025, 21:30:43 via Wykop
  • 1
@eU2MO: ja chodze do dentysty w centrum wawy i place na nfz za plombe 0 zl. Na wizyte czekam 3-4 tygodnie
Tymczas0wy
Tymczas0wy
15.04.2025, 03:50:42
  • 2456
XDDDDDD

#mecz #hajto #heheszki #weszlo
Tymczas0wy - XDDDDDD

#mecz #hajto #heheszki #weszlo

źródło: temp_file2768505265348004630

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looongier
looongier 15.04.2025, 18:46:34 via Wykop
  • 0
@Tymczas0wy: w sumie mi się go trochę szkoda zrobiło. 18 lat grillowany temat, a w sumie to mogło się zdarzyć każdemu. Pijany nie jechał, 67 km/h to dosc wolno jak przy ograniczeniu do 50...;p Jeśli akurat się nie gapil w telefon, tylko po prostu w ciemnym miejscu ciemna babka mu wyszła, to miał niesamowitego pecha
  • Odpowiedz

4685

Hugo na Polsacie oszukiwało dzieciaki!

Hugo na Polsacie oszukiwało dzieciaki!

Link do wpisu na mirko https://wykop.pl/wpis/80975409/przed-kilkoma-dniami-pod-wplywem-nostalgii-oraz-bl#281552105 Link do odcinka z oszukanym Danielem https://www.youtube.com/watch?v=WzX3FYuAPz0 Daniel zaczyna grać w 14:15 a finał zaczyna 19:50.

grigoryi
z
wykop.pl
dodany: 12.04.2025, 09:42:55
  • 312
  • #
    afera
  • #
    oszukujo
  • #
    nostalgia
  • #
    csiwykop
  • #
    heheszki
looongier
looongier 12.04.2025, 15:26:17 via Wykop
  • 1
Gdzieś kiedyś czytałem, że ludzie nie grali tak słabo, tylko to wynikało z tego, że nie sterowało się za pomocą dźwięków przycisków, tylko ktoś tam odczytywał co naciska dzwoniący a potem sam wciskał przycisk na klawiaturze - stąd tak duże opóźnienie. Ale nie wiem czy to urban legend...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FrancisKonois
FrancisKonois
FrancisKonois
09.04.2025, 08:02:36
  • 1
#1z10 wczoraj była taka sytuacja że facet na pytanie o drugą wojnę światową odpowiedział że w 44, prawidłowa odpowiedź to było 1945 jak myślicie czy gdyby było 1944 to zaliczyliby mu odpowiedz: 44, taki skrót myślowy a jednak data inna. Był taki przypadek?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looongier
looongier 09.04.2025, 08:05:02 via Wykop
  • 0
@FrancisKonois: tez kiedys na to zwracałem uwagę i kolesiowi uznali taki skrót
  • Odpowiedz
ONVIF
ONVIF
04.04.2025, 14:22:41
  • 60
W szkole gdzie chodzi córka kiedyś się zadeklarowałem, ze zasponsoruje główną nagrodę w międzyszkolnych zawodach esportowych dla najlepszego gracza. Chyba nie dałem ciała i będzie zwycięzca zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kawał bydlaka ten Gigabyte, u siebie mam 5080 od Asusa i nie jest tak napompowana. Tego bym raczej nie zmieścił do obudowy.

#szkola #komputery #gry #pcmasterrace
ONVIF - W szkole gdzie chodzi córka kiedyś się zadeklarowałem, ze zasponsoruje główną...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looongier
looongier 04.04.2025, 14:28:36 via Wykop
  • 0
@artiom143: tomb raider
  • Odpowiedz
shaelix92
shaelix92
01.04.2025, 09:11:10
  • 0
Obserwując ostatnio wypadki z udziałem pieszych na przejściach, nie ulega wątpliwości że pełną winę za nie ponoszą kierowcy.
Jednak należało by zadać też pytanie, dlaczego ostatnio jakoś ich tak więcej?
Dlaczego kiedyś ich tyle nie było?
Przyczyna jest jedna: Prawo świętej krowy,
W Polsce gdzie większość osób nie myśli, dawanie takiego prawa i przywilejów jakiejkolwiek grupie, a w tym wypadku pieszym to idealny sposób na tragedie.
Należało by się chociaż rozejrzeć przed wejściem na przejście, tak profilaktycznie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looongier
looongier 01.04.2025, 09:24:07 via Wykop
  • 0
@shaelix92: przynajmniej mamy selekcję naturalną. Obym tylko ja nigdy nie był tym kierowcą;/
  • Odpowiedz

785

Rok bez zadań domowych.Oto skutki.

Rok bez zadań domowych.Oto skutki.

Co się zmieniło? "Dzieci umieją mniej"

haston
z
dziendobry.tvn.pl
dodany: 25.03.2025, 22:46:17
  • 431
  • #
    szkola
  • #
    edukacja
  • #
    wiedza
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
looongier
looongier 27.03.2025, 13:13:35 via Wykop
  • 1
imho prace domowe nawet z perspektywy ucznia nie są takie złe. Najgorsze były niezapowiedziane kartkówki. Co z tego, że nie ma prac, skoro i tak trzeba teoretycznie wykuć ostatnie trzy lekcje z każdego przedmiotu, bo może baba odpytać, albo zrobić kartkówkę. Jesli już chcą odciążyć młodzież psychicznie, to niech likwidują te niezapowiedziajki albo odpytywanie, a prace domowe niech zostaną, coby się ta wiedza utrwalała
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zakamuflowany_fetyszysta
zakamuflowany_fetyszysta
19.03.2025, 12:26:30
  • 2597
Widzicie mirasy, wystarczy napisać do szanownego pana dewelopera i on chętnie udzieli wszelkich informacji, ja nie wiem naprawdę, o co wam chodzi z tą jawnością cen - po prostu jesteście leniwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
zakamuflowany_fetyszysta - Widzicie mirasy, wystarczy napisać do szanownego pana dewe...

źródło: fgsdgsdhdha

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looongier
looongier 19.03.2025, 23:30:08 via Wykop
  • 0
@zakamuflowany_fetyszysta: pewnie mnie zaminusujecie, ale jak kupowałem kiedyś mieszkanie to wysłałem mejla do budimexu, żeby mi przysłali ceny i dostałem wielką tabelkę z wszystkimi cenami wszystkich mieszkań na osiedlu, tak więc niejako ten tweet jest prawdziwy:)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • Strona 2 z 22
  • >
  • ;]
  • Kotor

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.10.2013

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 08.12.2012

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.10.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.01.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking