@szurszur: @hpiotrekh ale wiecie, że to nie jest tak, że WSZYSTKO w Rosji jest złe i WSZYSTKO w UE jest dobre? Jeśli tak twierdzicie, to jesteście takimi samymi fanatykami jak rosjanie oglądający putinTV. Oglądam wszystkie jego filmiki a jakoś nie zuważyłem, zeby był rusofilem. On po prostu lubi kraje gdize jest więcej wolności i ludzie są zdani na siebie, wy lubicie jak jest masa zakazów i nakazów ale jesteście
@szurszur: z tą wolnością to skomplikowana sprawa. Z jednej strony niby np. lgbt jest nielegalne ale z drugiej strony jest większa wolność gospodarcza i wolny rynek. No co kto woli:)
@sindram: jako że oglądam jego filmiki to się wypowiem: właśnie mnie martwi, że te jego nowe wyprawy są prawie na trzeźwo. Kiedyś łoił wódę codziennie z jakimiś babuszkami albo dziadkami i to miało swój klimat, a teraz już mniej ludziom wbija na chatę i prawie w ogóle nie pije:( Z naciskiem na prawie, bo jednak od czasu do czasu mu się zdarza
@Niedobry: wg mnie ta podróż jest zarąbista i oglądam ją z dużym zaciekawieniem. Sto razy bardziej wolę youtubera co śpi po lasach i gada o wojnie z ruskimi spotkanymi na ulicy niż jakiś inny co śpi w hotelach i pokazuje najpopularniejsze zabytki w krajach. Fakt, że jego kanał ma swoje niedociągnięcia, ale może na tym polega jego urok:)
Spór między grupą InPost a Allegro przybiera na sile. Właściciel paczkomatów nałożył na największą platformę e-commerce w Polsce karę w wysokości 98,7 mln zł za utrudnianie klientom wyboru formy dostawy. Allegro nie zapłaciło i sprawa trafiła do sądu.
Chyba mam autyzm, bo jakos nigdy się na to nie nabrałem. Nie czytacie jaką formę wysyłki wybieracie, czy co? Jak dzieci wybieracie najbardziej kolorową opcję a potem płaku płaku, bo 100m dalej trzeba iść? Nie lubię też allegro, ale akurat tutaj nie widzę za bardzo w czym problem. Analogiczna sytuacja była z google maps, kiedy to zabroniono w wynikach wyszukiwania google dawać linka do google maps i wtedy wszyscy się oburzaliście, że
Mirki, mam chondromalację stawu kolanowego :( Ktoś przeżył, da się żyć? #medycyna #zdrowie Do Mirków z #poznan - jakiś ortopeda na NFZ, który nie ma terminów na za pół roku i przy okazji nie jest konowałem?
@jmuhha: kiedyś się mieszkało w 10 osób w jednej izbie, a teraz w 3 osoby się nie zmieścisz w 2pokojowym mieszkaniu? Mam znajomego co jęczał, że w 3pokojowym mu źle z 4 osobową rodziną, to sobie kupił 4pookjowe i po pół roku już jęczał, że mu mało, bo nie ma swojego biura i nie może swobodnie pracować z domu i teraz szuka 5pokojowego. Ilekolwiek pokoi nie masz zawsze będzie Ci
@zyxinx: jest mi strasznie przykro z powodu Twojej sytuacji, ja to bym za jakiś czas się z tamtąd wynosił, chociaż pewnie jak to takie dzbany to będą sabotować sprzedaż w jakiś sposób:/ W ogóle co za argument, że im będzie śmierdzieć, więc wrzuca kosze do jednego mieszkańca. To niech sobie wśród siebie wybiorą jednego chętnego, któremu wrzucą wszystkie kosze. Co to w ogóle za debilna logika. Skąd się tacy ludzie
Nie ma to jak dać drugą sławę gwieździe i zamiast wykorzystać ją do zwiększenia widowni upadającego festiwalu jakim jest Opole (występ Justyny na ESC oglądało 2 razy więcej ludzi niż najbardziej oglądany występ na zeszłorocznym Opolu), to oddaje się ją konkurencji z powodu osobistych animozji.
@Jechanka: wg mnie w zdrowym panstwie premier i prezydent muszą być w opozycji, zeby zostało zachowane trochę zdrowego rozsądku. Jak wygra bążór to będzie podpisywał wszystko jak leci
Co czwarty Polak, wliczając w to dzieci, nosi wyjmowane protezy zębowe. Całkowite bądź częściowe protezy nosi sześć na dziesięć osób powyżej czterdziestego roku życia. A 40 proc. Polaków w wieku 6574 zębów nie ma w ogóle...
@Tymczas0wy: w sumie mi się go trochę szkoda zrobiło. 18 lat grillowany temat, a w sumie to mogło się zdarzyć każdemu. Pijany nie jechał, 67 km/h to dosc wolno jak przy ograniczeniu do 50...;p Jeśli akurat się nie gapil w telefon, tylko po prostu w ciemnym miejscu ciemna babka mu wyszła, to miał niesamowitego pecha
Link do wpisu na mirko https://wykop.pl/wpis/80975409/przed-kilkoma-dniami-pod-wplywem-nostalgii-oraz-bl#281552105 Link do odcinka z oszukanym Danielem https://www.youtube.com/watch?v=WzX3FYuAPz0 Daniel zaczyna grać w 14:15 a finał zaczyna 19:50.
Gdzieś kiedyś czytałem, że ludzie nie grali tak słabo, tylko to wynikało z tego, że nie sterowało się za pomocą dźwięków przycisków, tylko ktoś tam odczytywał co naciska dzwoniący a potem sam wciskał przycisk na klawiaturze - stąd tak duże opóźnienie. Ale nie wiem czy to urban legend...
#1z10 wczoraj była taka sytuacja że facet na pytanie o drugą wojnę światową odpowiedział że w 44, prawidłowa odpowiedź to było 1945 jak myślicie czy gdyby było 1944 to zaliczyliby mu odpowiedz: 44, taki skrót myślowy a jednak data inna. Był taki przypadek?
W szkole gdzie chodzi córka kiedyś się zadeklarowałem, ze zasponsoruje główną nagrodę w międzyszkolnych zawodach esportowych dla najlepszego gracza. Chyba nie dałem ciała i będzie zwycięzca zadowolony ( ͡°͜ʖ͡°)
Kawał bydlaka ten Gigabyte, u siebie mam 5080 od Asusa i nie jest tak napompowana. Tego bym raczej nie zmieścił do obudowy.
Obserwując ostatnio wypadki z udziałem pieszych na przejściach, nie ulega wątpliwości że pełną winę za nie ponoszą kierowcy. Jednak należało by zadać też pytanie, dlaczego ostatnio jakoś ich tak więcej? Dlaczego kiedyś ich tyle nie było? Przyczyna jest jedna: Prawo świętej krowy, W Polsce gdzie większość osób nie myśli, dawanie takiego prawa i przywilejów jakiejkolwiek grupie, a w tym wypadku pieszym to idealny sposób na tragedie. Należało by się chociaż rozejrzeć przed wejściem na przejście, tak profilaktycznie.
imho prace domowe nawet z perspektywy ucznia nie są takie złe. Najgorsze były niezapowiedziane kartkówki. Co z tego, że nie ma prac, skoro i tak trzeba teoretycznie wykuć ostatnie trzy lekcje z każdego przedmiotu, bo może baba odpytać, albo zrobić kartkówkę. Jesli już chcą odciążyć młodzież psychicznie, to niech likwidują te niezapowiedziajki albo odpytywanie, a prace domowe niech zostaną, coby się ta wiedza utrwalała
Widzicie mirasy, wystarczy napisać do szanownego pana dewelopera i on chętnie udzieli wszelkich informacji, ja nie wiem naprawdę, o co wam chodzi z tą jawnością cen - po prostu jesteście leniwi ( ͡°͜ʖ͡°)
@zakamuflowany_fetyszysta: pewnie mnie zaminusujecie, ale jak kupowałem kiedyś mieszkanie to wysłałem mejla do budimexu, żeby mi przysłali ceny i dostałem wielką tabelkę z wszystkimi cenami wszystkich mieszkań na osiedlu, tak więc niejako ten tweet jest prawdziwy:)