Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
locky7
locky7

locky7

Dołączył 4 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 966
  • Znaleziska 364
  • Mikroblog 602
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
luxpl
luxpl
26.05.2026, 17:28:44
  • 32
Kopytka #jedzzwykopem #gotujzwykopem
luxpl - Kopytka #jedzzwykopem #gotujzwykopem

źródło: IMG_5029

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

locky7
locky7
locky7 27.05.2026, 05:00:57 via Wykop
  • 0
@RKN_: Nie kopytka tylko kluski serowe, kopytka jest się z sosem!!! (I nowa wojna polsko-polska rozpoczęta)
  • Odpowiedz
max-mmax-m
max-mmax-m
max-mmax-m
26.05.2026, 04:36:14
  • 108
Ehhh

#przegryw #blackpill
max-mmax-m - Ehhh

#przegryw #blackpill

źródło: 1000016683

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

locky7
locky7
locky7 26.05.2026, 07:24:48 via Wykop
  • 2
@max-mmax-m: A nie no, skoro on chciał to powinna za niego wyjść, uj z tym, że ona nie chciała.
  • Odpowiedz
kakaowy_chlebicek
kakaowy_chlebicek
25.05.2026, 18:31:35
  • 145
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

locky7
locky7
locky7 26.05.2026, 06:02:08 via Wykop
  • 0
@K-S-: Innej szansy na zonę nie miał niż z konserwatywnego przydziału. A teraz sobie wyobraźcie, że swatka przyprowadza Wam takiego kandydata na męża, a szczęśliwa rodzona już podpisuje kontrakt...
  • Odpowiedz

465

Facet Ma Płacić Za Wszystko, a Kobieta "ZASZCZYCA" Obecnością.

Facet Ma Płacić Za Wszystko, a Kobieta "ZASZCZYCA" Obecnością.

Kto płaci na randce? W Polsce 61 procent z nas wciąż mówi: facet. Mimo że luka płacowa wynosi u nas około 4 procent jedna z najniższych w Unii. W sierpniu 2025 anonimowy mężczyzna opisał Onetowi randkę za prawie 600 złotych: Wybrała najdroższe danie z karty, a po randce mnie zablokowała".

HardWax
z
youtube.com
dodany: 24.05.2026, 16:03:52
  • 179
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    ciekawostki
locky7
locky7
locky7 25.05.2026, 11:31:13 via Wykop
  • 7
To nie umawiajcie się że szlaufami z insta itp. Normalne nie chcą żeby ktoś płacił za nie na pierwszych randkach dużych kwot, bo co poniektórzy za postawioną kawę oczekują ruchania itp.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Isouwa
Isouwa
Isouwa
24.05.2026, 12:01:31
  • 45
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

locky7
locky7
locky7 24.05.2026, 13:14:30 via Wykop
  • 2
@centerario: Sprawiedliwości nie ma i nie będzie. Każdy gra takimi kartami jakie dostał, bo co ma zrobić? Obecny przegryw jest w sytuacji nieatrakcyjnej kobiety do XXI wieku , bez posagu i z marnej rodziny, która jedyne co mogła to wyjść za wdowca z piątką dzieci żeby mu je odchować albo zostać starą panną i to tez byla decyzja rodziny. Dziś przegryw ma choć wybór czy wziąć tą samotna matkę czy
  • Odpowiedz
Isouwa
Isouwa
Isouwa
22.05.2026, 20:15:07
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

locky7
locky7
locky7 24.05.2026, 08:30:11 via Wykop
  • 0
@Isouwa: Bliźniaki syjamskie też miewają żony..dwie oczywiście xd
  • Odpowiedz
wsciekly_bobr
wsciekly_bobr
23.05.2026, 05:46:13
  • 46
#wykop30plus jakie pamietacie najlepsze afery na wykop? Rozruszajmy ten serwis, jade do pracy io sie nudz.. tylko prosze bez zbozowej. #pytanie
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

locky7
locky7
locky7 23.05.2026, 09:26:40 via Wykop
  • 15
@wsciekly_bobr: Z nowszych, przecięte czekolady
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
23.05.2026, 06:26:42
  • 363
#trzecieoko
gracjan-rozenek - #trzecieoko
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

locky7
locky7
locky7 23.05.2026, 09:18:51 via Wykop
  • 0
@vVXVv: I jeżdżą wśród nas, a zero inteligencji.
  • Odpowiedz
iquiet
iquiet
23.05.2026, 03:00:31
  • 388
Szkoda mi chłopa z pracy bo ma już ponad 55 lat i bierze dodatkowe soboty, żeby dorobić do wypłaty bo córki kończą technikum/liceum i mówił, że idą do Warszawy studiować i trzeba im dać na wynajem mieszkania itd..
Szkoda mi chłopa bo chłop już starszy, trochę i chory, zapierdziela dodatkowo a córki pewnie będą się bawić po klubach.. No ale co zrobisz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

locky7
locky7
locky7 23.05.2026, 09:16:35 via Wykop
  • 2
@iquiet: Mogą starać się o akademik jak rodzina ma małe dochody.
Mogą iść na weekendowe/ ze zjazdami 2x m-c, a w tygodniu pracować.
A mógł też myśleć wcześniej i nie zamknąć ich na dalekim zadupiu. Moje będzie miało pół godz pociągiem do centrum stolicy, choć oczywiście jak będzie chciało to się wyprowadzi.
  • Odpowiedz

1087

W Izraelu gwałtownie rośnie liczba incydentów antychrześcijańskich

W Izraelu gwałtownie rośnie liczba incydentów antychrześcijańskich

Kiedy w Jerozolimie zaatakowano zagraniczną zakonnicę, lokalni duchowni przyznali, że nie byli zaskoczeni. W ostatnich latach w Izraelu wyraźnie wzrosła liczba incydentów antychrześcijańskich, głównie ze strony skrajnych nacjonalistów i ultraortodoksów.

-Shifu-
z
france24.com
dodany: 23.05.2026, 05:05:19
  • 120
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    zydzi
  • #
    religia
locky7
locky7
locky7 23.05.2026, 09:05:43 via Wykop
  • 17
Gdzie się nie pojawią tam zawsze są problemy i konflikty.
Łatwo przeszli od prześladowanych do prześladujących.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SlowSnake
SlowSnake
22.05.2026, 07:48:23
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

locky7
locky7
locky7 22.05.2026, 10:11:38 via Wykop
  • 0
@estebes: Tylko jeśli ten 60 latek ma dużo kasy i jest to obopólna transakcja. A jak nie ma to szuka opiekunki na starość, a to ostatnie co w głowie młodszym babom.
  • Odpowiedz

966

Sławosz Uznański-Wiśniewski z zakazem publicznych wypowiedzi

Sławosz Uznański-Wiśniewski z zakazem publicznych wypowiedzi

Polska Agencja Kosmiczna domaga się od rządu zablokowania publicznej aktywności polskiego astronauty.

Czulnia
z
tvn24.pl
dodany: 21.05.2026, 19:42:09
  • 254
  • #
    kosmos
  • #
    astronomia
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    polska
locky7
locky7
locky7 22.05.2026, 09:09:52 via Wykop
  • 4
@Maupicjusz_Jerry: O, mam pomysł na biznes: Pierogi Uznańskie

615

Ciąża bliźniacza zaskoczyła parę, jeden płód usunięto.Pomogły polskie aktywistki

Ciąża bliźniacza zaskoczyła parę, jeden płód usunięto.Pomogły polskie aktywistki

Zabieg polegał na usunięciu jednego płodu przy zachowaniu drugiego. Aborcja miała się odbyć bez wskazań medycznych. Informacja wywołała burzę zarówno po stronie działaczy pro-life oraz klinik wykonujących aborcje.

Famine
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 20.05.2026, 21:00:26
  • 426
  • #
    dzieci
  • #
    macierzynstwo
  • #
    polska
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    aborcja
locky7
locky7
locky7 21.05.2026, 08:20:26 via Wykop
  • -10
@Arv_: Taki sam przypadek jak powstanie każdego z nas. Bo rodzice zabzykali w środę, a nie w piątek, bo nie trafiła się przypadkiem mutacja, która zakończyła rozwój zarodka itp.
locky7
locky7
locky7 21.05.2026, 08:22:51 via Wykop
  • 0
@djtartini1: A jaka róznica dla płodu, czy rzut monetą czy naruralne obumarcie? Żadna.
locky7
locky7
locky7 21.05.2026, 08:57:46 via Wykop
  • 0
@djtartini1: Powod był, chcieli jedno. I nadal, mimo, że różnie oceniamy zasadność, dla usuniętego płodu to bez różnicy.
A dla "ocalałego" to albo przypadkowa wygrana albo przegrana.
locky7
locky7
locky7 21.05.2026, 08:58:39 via Wykop
  • -2
@m1ck: Nadal dla płodu to bez różnicy. Nie pisze o ocenie etycznej przecież.
locky7
locky7
locky7 21.05.2026, 10:48:34 via Wykop
  • -1
Nie mogła straszyć, jeśli byłeś płodem.
Komentuję część wpisu o ślepym trafie, takim samym jak inne, które wydarzyły się do chwili urodzenia "szczęsliwca".
moll
moll
21.05.2026, 05:33:01
  • 138
868 + 1 = 869

Tytuł: Depopulacja. Polska i świat w obliczu katastrofy demograficznej
Autor: Radomir Nowakowski
Gatunek: popularnonaukowa
Ocena: 8/10
moll - 868 + 1 = 869

Tytuł: Depopulacja. Polska i świat w obliczu katastrofy demogra...

źródło: 1157122-352x500

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

locky7
locky7
locky7 21.05.2026, 08:31:53 via Wykop
  • 3
@OskarDeveloperski: Faceci chcą zaruchac i tyle, a na pewno nie myślą w trakcie o przyszłości państwa.
  • Odpowiedz
locky7
locky7
locky7 21.05.2026, 08:40:46 via Wykop
  • 1
@moll: Czyli jak wszyscy, propozycja rozwiązań, które nic nie zmienią. Nie udało się to żadnemu krajowi, wszędzie, wolniej lub szybciej, demografia spada.
Jedyne co MOŻE pomóc to działania łagodzące skutki, likwidacja obecnego systemu emerytalnego (masz swoje konto z realnymi odłożonymi środkami, a nie wirtualnymi,bo zużytymi), dopłaty do emerytur zamiast ławeczek w parku za 300k. To i tak kropla w morzu, ze dwa pokolenia przejsciowe będa miały przerąbane, emerytury w wysokości
  • Odpowiedz
locky7
locky7
locky7 21.05.2026, 09:19:38 via Wykop
  • 0
@OskarDeveloperski: Widzę, że nie jesteś w stanie odpisać komukolwiek bez obrażania, czarna.
  • Odpowiedz
hydrant123
hydrant123
20.05.2026, 23:35:05
  • 8
#tinder #randkujzwykopem #demografia #zwiazki

Daję mały update do mojego posta na przełomie roku, gdzie rozstawalem się z owczesną partnerką gdyż zmieniła zdanie odnośnie posiadania dzieci. Tzn mielismy nie miec - ona jednak zachciała. Nie uległem emocjom i utrzymałem swoją wersję i jestem zadowolony z perspektywy czasu, że nie zniszczyłem życia na własne życzenie. Wróciłem do randkowania i powiem wam, że jest ciezko, ale nie
hydrant123 - #tinder #randkujzwykopem #demografia #związki

Daję mały update do mojeg...

źródło: 1000018667

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

locky7
locky7
locky7 21.05.2026, 09:17:28 via Wykop
  • 0
@hydrant123: Tak na moje oko, masz dużo pożądanych cech, a co naiwniejsze myślą z nadzieją, że zmienisz zdanie. Na fb są grupy dla niechcących i szukających par.
  • Odpowiedz
filip-juzwf
filip-juzwf
20.05.2026, 06:10:01
  • 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

locky7
locky7
locky7 20.05.2026, 16:44:08 via Wykop
  • 0
@szpongiel: A jednak magicy to nadal głównie mężczyźni, a nie kobiety.
  • Odpowiedz

761

Marek Sobolewski on X: "W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%.

Marek Sobolewski on X: "W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%.

W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%. I nie było powiatu, w którym nie byłoby tego spadku. Gorzej, że ten kryzys jest bardzo nierównomiernie rozłożony – w 77 powiatach spadek był co najmniej dwukrotny, a w Sopocie czy Przemyślu niemal trzykrotny.

Gatts19
z
x.com
dodany: 19.05.2026, 20:18:51
  • 552
  • #
    polska
  • #
    demografia
locky7
locky7
locky7 20.05.2026, 16:31:38 via Wykop
  • 6
@Senex: Bo musiały. Inne by je zadziobały, gdy się nad tym dzieckiem nie zesrały. A teraz gdy jest wybór, to nadal nie dociera, że nie dla wszystkich posiadanie dzieci to szczyt szczęścia i projektują szlochanie w oknach za dziećmi, jak mirek wyżej.
locky7
locky7
locky7 20.05.2026, 16:35:56 via Wykop
  • 1
@EdwardKruk: Prują się nie bardziej niż chłopy, tylko dzięki antykoncepcji nie muszą ponosić konsekwencji w postaci niechcianej ciąży, tak jak i kiedyś chłopy nie ponosiły.
Adrien
Adrien
20.05.2026, 09:56:20
  • 370
Wybrałem się chcąc nie chcąc do tego j------o marketu budowlanego bo musiałem wymienić ziemię w kwiatach i przesadzić starego fikusa. Mówię sobie - kupuję pięć litrów uniwersalnej i wracam do domu. Żadnego rozglądania się na boki za kolejnymi roślinami.
Wrzucam worek do wózka. Idę w stronę kas i kółka w wózku zaczynają się telepać jak Stanowski gdy PiS traci punkty w sondażach. Zacyna mnie znosic i przypadkowo przejeżdżam przez regały z roślinami. No
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

locky7
locky7
locky7 20.05.2026, 15:18:19 via Wykop
  • 0
@4TTTT: Nie, on jest mną!
  • Odpowiedz

836

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
locky7
locky7
locky7 18.05.2026, 07:47:20 via Wykop
  • 6
@Magiczna_Yulka: I tu pies pogrzebany, starcami opiekują się prawie zawsze kobiety w rodzinie, jak nie ma córki to dalszy pociotek, byle nie syn, brat.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17
  • Strona 3 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.08.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 04.05.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking