Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
levolas14

levolas14

Dołączył 15 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1628
  • Znaleziska 1501
  • Mikroblog 127
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (127)
elektryk91
elektryk91
20.06.2023, 16:37:29
  • 641
Poland finally can into space!

(i mam w tym swój mikroskopijny udział)

Dzisiaj, jeśli pogoda dopisze, nastąpi próba startu polskiej rakiety suborbitalnej Perun firmy SpaceForest. Lot rozpocznie się z terenu Centralnego Poligonu Sił Powietrznych w Ustce, a zakończy w wodach Bałtyku. Po drodze mierząca 11,5 metra rakieta Perun wykorzysta swój hybrydowy silnik do osiągnięcia pułapu 50 km, co oznacza, że doleci do połowy odległości między Ziemią a umowną granicą kosmosu.

Dla
elektryk91 - Poland finally can into space!

(i mam w tym swój mikroskopijny udział)
...

źródło: double_perun

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Keris
Keris
20.06.2023, 20:18:59 via iOS
  • 81
@elektryk91 no to poland can 1/2 into space ;)
  • Odpowiedz
hu-nows
hu-nows
20.06.2023, 22:59:31 via Wykop
  • 18
@elektryk91: nie chce byc zlosliwy ale musze - z takim poligonem to polska daleka nie zajedzie i wysoko nie doleci. Nawet nie ma rownej drogi gdyby trzeba bylo podjechac z wyzsza rakieta od razu w pozycji pionowej. Żwir i kamieni kupa. "Sily Powietrzne" na wyebce i nie chce im się uporządkować terenu i przygotować technicznie jak na cywilizację przystało. I nawet nie potrzeba wielkich funduszy
  • Odpowiedz
RozkalibrowanaTurbopompa
RozkalibrowanaTurbopompa
13.12.2022, 10:10:53
  • 2380
Mirki, macie już dosyć długich i ciemnych wieczorów? Jeśli tak to mam dla was dobrą wiadomość. Dzisiaj jest dzień szczególny, bowiem nastąpi najwcześniejszy zachód Słońca w tym roku.

Tak, tak - dziś Słońce zajdzie we Wrocławiu o 15:46:48, a jutro o 15:46:52, całe 4 sekundy później. Dzień od "strony wieczornej" zacznie się wreszcie wydłużać!
Jednak od "strony porannej" dzień nadal się skraca (o około minutę dziennie) i ten trend odwróci się dopiero 1 stycznia,
RozkalibrowanaTurbopompa - Mirki, macie już dosyć długich i ciemnych wieczorów? Jeśli...

źródło: comment_1670926128YkxDZQhfVARQ5ZpzWXv7sC.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

severh
severh
13.12.2022, 10:14:48
  • 94
@RozkalibrowanaTurbopompa: w piwnicy i tak jest górne światło... albo chociaż mała lampka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Lipathor
Lipathor
13.12.2022, 10:35:08
  • 444
@RozkalibrowanaTurbopompa: czekałem na ten wpis jak co rok. Dzięki Ci mirku, najgorsze mamy za sobą!
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
20.11.2022, 14:54:26
  • 1612
Wszyscy dziękują Sebowi za karierę, ale nikt nie dziekuje Mikołajowi Sokołowi @SokolimOkiem za kilka lat pięknego komentarza.
DZIĘKUJEMY MIKOŁAJ.
Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy ponownie w kabinie komentatorskiej. Dużo zdrowia!
#f1
winsxspl - Wszyscy dziękują Sebowi za karierę, ale nikt nie dziekuje Mikołajowi Sokoł...

źródło: comment_16689560556WcdSCe1w5cTr3KvpzQxES.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....v
konto usunięte 20.11.2022, 14:56:42 via iOS
  • 221

Komentarz usunięty przez autora

Docent_Jan_Mula
Docent_Jan_Mula
20.11.2022, 14:57:28 via iOS
  • 163
@winsxspl: Sokół chyba się nie przejmuje tym końcem więc pewnie przejdzie do Viaplay. Głupotą w sumie by było gdyby jedyny dostawca nie miał go u siebie
  • Odpowiedz
andy1983
andy1983
17.11.2022, 06:52:50
  • 7523
Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal nie zmiótł mojego syna na przejściu dla pieszych. W 2 dni sam zdobyłem i dostarczyłem im nagrania z prywatnego monitoringu, bo ten miejski jak zwykle zawiódł. I co? I wielkie, kurła, nic. Bo samochód w leasingu a jak już dokopią się do leasingobiorcy, to ten może nie pamiętać komu udostępnił auto - więc "tylko" 1500 zł mandatu. Wrzucam tutaj ku przestrodze.
andy1983 - Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal n...
  • 537
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andy1983
andy1983
Autor
17.11.2022, 06:54:21
  • 1426
@andy1983:
andy1983 - @andy1983:

źródło: comment_1668668058di8bVMx3iQmM8OgXueGZKr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
msichal
msichal
17.11.2022, 07:48:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1378
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
waro
waro
16.11.2022, 13:36:26
  • 2986
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fearaneruial
Fearaneruial
16.11.2022, 13:40:59
  • 98
@waro: część miasta ma wodę, część ma prąd
niestety większość nie ma internetu i kontakt ciężki
  • Odpowiedz
pablo397
pablo397
16.11.2022, 19:38:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PalNick
PalNick
17.09.2022, 13:47:23
  • 1967
#szkolastandard #angielski #jezykangielski #angielskizwykopem #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu
PalNick - #szkolastandard #angielski #jezykangielski #angielskizwykopem #ciekawostki ...

źródło: comment_1663422441HMLIgY0fLjxR71sxhCV2K4.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiezajebywalnyNiesporczak
NiezajebywalnyNiesporczak
17.09.2022, 13:55:54 via Android
  • 152
@PalNick wiedziałem a i tak w rozmowie pewnie powiedziałbym źle (╯︵╰,) Choć nigdy jeszcze nie miałem okazji rozmawiać o rybach.
  • Odpowiedz
PoncjuszPijak
PoncjuszPijak
17.09.2022, 17:32:57
  • 575
@PalNick: John Paul II had fishy business with his friend Marcial Degollado ;)
A nieważne, to nie ten wątek xD
  • Odpowiedz
IMPERIUMROMANUM
IMPERIUMROMANUM
31.08.2022, 05:30:13
  • 783
Mapa ukazująca w sumie 11 655 osad rzymskich

Mapa ukazująca w sumie 11 655 osad, które założyli lub którymi zarządzali antyczni Rzymianie. Mapa wykonana została przez Uniwersytet Harvarda w ramach projektu DARMC PROJECT. Osady zgrupowano według trzech kategorii: pewna lokalizacja miasta (kwadrat); prawdopodobna lokalizacja (okrąg); lub możliwa lokalizacja (półokrąg).

https://imperiumromanum.pl/ciekawostka/mapa-ukazujaca-w-sumie-11-655-osad-rzymskich/

#
IMPERIUMROMANUM - Mapa ukazująca w sumie 11 655 osad rzymskich

Mapa ukazująca w su...

źródło: comment_1661923812Z7tYriy1ccclmEYyb4UfwY.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
R.....1
R.....1
konto usunięte 31.08.2022, 06:47:41
  • 392
@Berkel_88:
R.....1 - @Berkel_88:

źródło: comment_16619284602cqf2hRSL9nvgAs9zoiFUm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wolrad
Wolrad
31.08.2022, 07:56:14
  • 248
@jamajskikanion: Takie coś stoi im na drodze od Saksonii po Ukrainę :)
Wolrad - @jamajskikanion: Takie coś stoi im na drodze od Saksonii po Ukrainę :)

źródło: comment_16619325565aKwgKpDcEovpsp0AvHDsE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
PiesTaktyczny
PiesTaktyczny
24.07.2022, 16:27:53
  • 2709
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 370
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
24.07.2022, 16:32:53
  • 530

Komentarz usunięty przez moderatora

Wyrewolwerowanyrewolwer
Wyrewolwerowanyrewolwer
24.07.2022, 16:35:20
  • 1112
@PiesTaktyczny: DZIECI POWINNY MIEĆ TABLICE REJESTRACYJNE.
No bo co, jak takiego znajdziesz przy takim wypadku? Nawet OC nie ściągniesz za połamany rower ubrania...
O hajsie na rehabilitację już nawet nie wspomnę.
  • Odpowiedz
iwan59
iwan59
13.07.2022, 10:03:15
  • 6184
Cześć! W kwietniu w Zielonej Górze został pobity mój brat. Prokurator wydał postanowieni o upublicznieniu wizerunków sprawców. Może ktoś z Was ich rozpona?

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze poszukuje 4 sprawców, którzy w dniu 22 kwietnia 2022 roku w rejonie ulicy Szafrana pobili mężczyznę. Wszystkich z Państwa, którzy rozpoznają mężczyzn na zdjęciach prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z zielonogórską komendą.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze
iwan59 - Cześć! W kwietniu w Zielonej Górze został pobity mój brat. Prokurator wydał ...

źródło: comment_1657706356BCXjrtoL1s6618YYVtZbzB.jpg

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iwan59
iwan59
Autor
13.07.2022, 10:04:16
  • 922
@iwan59:
iwan59 - @iwan59:

źródło: comment_1657706655vraVUSrlAzNFPzCZBMue1H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ANDRZ_J
ANDRZ_J
13.07.2022, 10:09:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2794
@iwan59: Mają ich twarze i od kwietnia ich nie znaleźli?! XkurłaD
  • Odpowiedz
czarek69
czarek69
05.07.2022, 14:59:12
  • 189
Hej! Dzisiaj #kolemsietoczy przez Suwalszczyznę. Jest to zdecydowanie najbardziej widokowa trasa jaką przejechałem rowerem w tym roku. Absolutnie kapitalne widoki i ten niesamowity klimat Podlasia. Po prostu zapraszam na film i dziękuję za wykopy :) Znalezisko z filmem znajdziecie tutaj.

Dzięki wszystkim za oglądanie! Jesteście mega :)
czarek69 - Hej! Dzisiaj #kolemsietoczy przez Suwalszczyznę. Jest to zdecydowanie najb...

źródło: comment_1657033148pB7PhjeTrkFxuKZbdRVvLR.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzegorz-sokol
grzegorz-sokol
05.07.2022, 19:52:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@czarek69:

Suwalszczyznę

Podlasia


pick one
  • Odpowiedz
dmsq
dmsq
06.07.2022, 09:04:51
  • 7
klimat czego? mocno wiało na suwalszczyznę od południa? Ten region to nie jest żadne Podlasie.
  • Odpowiedz
KajetanKajetanowicz
KajetanKajetanowicz
26.06.2022, 12:24:09
  • 2712
Wygrywamy Rajd Safari w WRC 2! Dzięki za Wasz doping!

#rajdy #rajdy24 #wrc #motoryzacja
KajetanKajetanowicz - Wygrywamy Rajd Safari w WRC 2! Dzięki za Wasz doping! 

#rajd...

źródło: comment_1656246191J6nQBjKBbSh4gz6sebvbpj.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

om606
om606
26.06.2022, 12:27:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1645
mechanicy jacy ubrudzeni
  • Odpowiedz
Dumpster
Dumpster
26.06.2022, 13:51:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 920
@om606: to nagroda a nie mechanicy
  • Odpowiedz
IMPERIUMROMANUM
IMPERIUMROMANUM
01.06.2022, 05:27:52
  • 1017
Dlaczego w szkole tak mało uczymy się o historii Bizancjum?

Cesarstwo Bizantyńskie było kontynuacją Cesarstwa wschodniorzymskiego, które powstało w ramach podziału Imperium Rzymskiego w 395 roku n.e., z inicjatywy cesarza Teodozjusza I. To również za sprawą tego władcy chrześcijaństwo stało się wyznaniem państwowym, które zaczęło mieć coraz większy wpływ na ośrodek władzy. Upadek Rzymu w 476 roku n.e. i odesłanie insygniów władzy do Konstantynopola spowodowały, że ciągłość państwa rzymskiego opierała się już jedynie
IMPERIUMROMANUM - Dlaczego w szkole tak mało uczymy się o historii Bizancjum?

Cesa...

źródło: comment_1654061271W9xuMoRrJu8KiZb4Vc0yrT.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
mabb
mabb
mabb
01.06.2022, 08:53:47
  • 184
@Ark00: > to miało fajną nazwę kojarzącą się z cenzopapizmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak dla ścisłości to Cesarstwo Bizantyjskie czy Bizancjum nigdy nie nazywało się tak. Nazwa ta została nadana dużo później, przez badaczy Cesarstwa. Sami siebie uważali po prostu za Cesarstwo Rzymskie, którego byli bezpośrednią i ciągłą kontynuacją.
  • Odpowiedz
huragan_kelly
huragan_kelly
huragan_kelly
01.06.2022, 09:04:28
  • 200
@czwarta_gestosc: Podam jeden przykład; kojarzysz może taką epokę jak renesans? Nie doszłoby do niej w takiej formie gdyby nie Bizancjum, które zachowało większość znanych nam pism klasycznych, a uczeni uciekający z Konstantynopola m.in. do Italii ożywili jakość akademickich dysput i pobudzili przebudzenie klasyczne. Jak o czymś nie wiesz zbyt dużo, to się nie wypowiadaj.
  • Odpowiedz
Ernest_
Ernest_
Ernest_
18.03.2022, 18:45:04
  • 3138
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub972
jakub972
18.03.2022, 18:46:05 via Android
  • 122
@Ernest_ chwyta za serce...
  • Odpowiedz
wiatrodewsi
wiatrodewsi
wiatrodewsi
18.03.2022, 19:26:11
  • 288
@Ernest_: Piękne to - w wykonaniu i przekazie.

Trochę mnie tylko zdziwiło że się Bolek z Lolkiem załapali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pokustnik
pokustnik
07.03.2022, 20:11:19
  • 1859
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pokustnik
pokustnik
Autor
07.03.2022, 20:11:39
  • 479
Front północny:
Bitwa o Kijów nie traci na intensywności. Rosjanie, po podciągnięciu zaopatrzenia, rozpoczęli nową ofensywę w regionie. Ukraińcy nie ustępują i przeprowadzają kontrnatarcia. W pewnym momencie mogło się wydawać, że sytuacja uległa poprawieniu dla wojsk ukraińskich, jednakże siły rosyjskie nie odpuszczają. Wg. doniesień ukraińskiego MON szykują oni siły do potężnej ofensywy w celu odcięcia miasta od reszty kraju.

Intensywne walki trwają w Irpieniu, Hostomelu i prawdopodobnie Buczy. Do Irpienia Rosjanie wkroczyli przedwczoraj od
pokustnik - Front północny:
Bitwa o Kijów nie traci na intensywności. Rosjanie, po p...

źródło: comment_1646683898tV4fghDSUw6FwV6CJhQ1v6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
pokustnik
pokustnik
Autor
07.03.2022, 20:13:18
  • 841
Powiem Wam, że naprawdę ciężko pisać mi pisać te raporty w miarę neutralnie. Codziennie oglądam masę zdjęć i nagrań śmierci zupełnie niewinnych ludzi z którymi czuję więź - to nasi bliscy sąsiedzi. Nie ma dnia w którym nie myślałbym jak wspaniałe byłoby ostateczne zwycięstwo Ukraińców i osądzenie zbrodniarzy wojennych na wysokich stanowiskach w Rosji. Wiem, że szanse nie są na to duże, jednakże pomyślcie jakie to byłoby piękne. Ukraina miałaby silne podstawy
  • Odpowiedz
Lokalny_Kacyk
Lokalny_Kacyk
05.03.2022, 15:43:46
  • 6591
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 238
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mistrzpiotrek
mistrzpiotrek
mistrzpiotrek
05.03.2022, 15:48:26
  • 646
@Lokalny_Kacyk: na szczęście wykopkowi eksperci od tez typu: "nic nie róbmy, nie wychylajmy się to Putin nas zostawi" moga sobie co najwyżej pisać swoje głupot w necie, na tym się kończy ich sprawczość.
  • Odpowiedz
Obles
Obles
05.03.2022, 15:49:19
  • 825
@Lokalny_Kacyk: Mądrego to aż miło posłuchać. W punkt.
  • Odpowiedz
C.....k
C.....k
konto usunięte 26.02.2022, 06:16:01
  • 2597
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....h
w.....h
konto usunięte 26.02.2022, 06:31:09
  • 55
@Chuseok: To samo, obudziłam się o 4, pierwsze co, to telefon w rękę i patrzyłam co się dzieje do 6. Moja współlokatorka w tamten weekend wróciła na Ukrainę do mamy, która bardzo ciężko przeżyła śmierć kogoś bliskiego i zaczęła chorować. Najgorsze, że pochodzi z Sum (╯︵╰,) W zasadzie, to zczaiłam się, że jej nie ma w poniedziałek, ale pomyślałam, że może po prostu sobie gdzieś pojechała
  • Odpowiedz
TurboDynamo
TurboDynamo
26.02.2022, 15:19:24
  • 11
nie wiem jak można być obojętnym wobec otaczającego świata.


@mojemirabelki: obojętność na otaczający świat to taka sama skrajność jak FOMO któremu się poddałeś. Ja nie popadam w taka skrajność, obojętności na otaczający mnie świat u mnie nie znajdziesz. Po prostu od śledzenia wojny nie pomogę nikomu a tylko zaszkodzę sam sobie bo nie będę żył swoim własnym życiem tak jak ty. Dlatego wolę sprawdzić te wiadomości raz lub dwa dziennie.
  • Odpowiedz
Coronavirus
Coronavirus
26.02.2022, 06:01:46
  • 3779
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G.....d
G.....d
konto usunięte 26.02.2022, 06:05:56
  • 2262
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tjader
tjader
tjader
26.02.2022, 06:09:16
  • 1552
@Coronavirus: Na naszych oczach rodzi się nowy mit założycielski Ukrainy. Brawo Towarzyszu Putin, piękne szachy 9D, dzięki którym matuszka Rosja zyskała na długie lata kolejnego zaciekłego wroga, który mam nadzieje, jeszcze za twojego życia przyczyni się w znacznym stopniu do rozpadu Rosji.
  • Odpowiedz
KazdyRodzajPowierzchni
KazdyRodzajPowierzchni
KazdyRodzajPowierzchni
21.12.2021, 19:57:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7143
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czimchik
Czimchik
21.12.2021, 19:59:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2040
@KazdyRodzajPowierzchni: tu mozna dac drugiego plusa pozdrawiam
  • Odpowiedz
magenciorek
magenciorek
21.12.2021, 20:02:40 via Android
  • 1105
@KazdyRodzajPowierzchni plus dla zasięgu i powodzenia Mirku.
  • Odpowiedz
4.....i
4.....i
konto usunięte 14.12.2021, 13:16:24
  • 1410
Zdjęcie bez fotomontażu, zrobione zaraz po tym jak tornado uderzyło w Kentucky i zniszczyło kino.

#fotografia #ciekawostki #film #kino
4.....i - Zdjęcie bez fotomontażu, zrobione zaraz po tym jak tornado uderzyło w Kentu...

źródło: comment_1639487775rw3XHyCxbMxhT0EDISlGCn.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....n
K.....n
konto usunięte 14.12.2021, 13:28:07
  • 475
@4kroki: dla takich kadrów warto organizować tornada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PanKracy582
PanKracy582
14.12.2021, 13:31:28
  • 274
Zdjęcie bez fotomontażu


@4kroki:
daj z fotomontażem
  • Odpowiedz
potrzebne-informacje
potrzebne-informacje
08.10.2021, 07:45:13
  • 5813
Odtworzyłem w 3D stare zdjęcie z lat 70tych przedstawiające premierę najbardziej ikonicznego auta w historii polskiej motoryzacji ʕ•ᴥ•ʔ. No i przede wszystkim absolutnie nie spodziewałem się tak ciepłego odzewu z waszej strony przy moim Relidze sprzed paru dni. Bardzo to mnie podbudowało <3 Mimo wszystko szybko doszedłem do wniosku, że w historii polskiej fotografii chyba nic nie równa się zdjęciu Religi w kwestii kultowości i rozpoznawalności -
potrzebne-informacje - Odtworzyłem w 3D stare zdjęcie z lat 70tych przedstawiające pr...
  • 237
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoubleAxxis
DoubleAxxis
08.10.2021, 07:53:02
  • 1819
@potrzebne-informacje: Chłopaku tworzysz sobie nową niszę. Mam nadzieję, że zgłosi się do Ciebie jakieś muzem na tworzenie wizualizacji interaktywnych za gruby hajs.
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
08.10.2021, 07:53:11
  • 2406
@potrzebne-informacje: hm to może to zdjęcie?
Lardor - @potrzebne-informacje: hm to może to zdjęcie?

źródło: comment_1633679590mfrdLZGryyBVkAwkeBpY4k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.09.2024

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking