Wpis z mikrobloga

Odtworzyłem w 3D stare zdjęcie z lat 70tych przedstawiające premierę najbardziej ikonicznego auta w historii polskiej motoryzacji ʕʔ. No i przede wszystkim absolutnie nie spodziewałem się tak ciepłego odzewu z waszej strony przy moim Relidze sprzed paru dni. Bardzo to mnie podbudowało <3 Mimo wszystko szybko doszedłem do wniosku, że w historii polskiej fotografii chyba nic nie równa się zdjęciu Religi w kwestii kultowości i rozpoznawalności - dlatego wziąłem teraz tak zdawałoby się losowe zdjęcie na warsztat, które bardziej wiąże się z ogólnym wydarzeniem historycznym, a nie konkretną sytuacją. Ale tak jak wspominałem wcześniej - byłbym niezmiernie wdzięczny gdybyście podsyłali własne propozycje ze zdjęciami z dawnych lat! Zapraszam również do śledzenia tagu #prl3d by być na bieżąco. No, to tyle z mojej strony. Do zobaczenia (σ ͜ʖσ)
#tworczoscwlasna #blender #3d #fotografia #prl
potrzebne-informacje - Odtworzyłem w 3D stare zdjęcie z lat 70tych przedstawiające pr...
  • 237
@potrzebne-informacje: Motyw z przechodzącą osobą - mega. Fantastyczne :) jak jeszcze dopracujesz te trochę sztuczne ruchy postaci to będzie jeszcze lepiej. Myślę, że są one trochę zbyt gwałtowne, szybkie i rzuca się w oczy to zapętlenie, szczególnie na pierwszym planie. Może poeksperymentuj z jakimś łagodniejszym ruchem, tak żeby był jeden wolniejszy na całą akcję?

Dobra robota! :) Z propozycji, to może jakieś blokowiska, zanim wyrosły drzewa :) To z trzepakiem może
dybligliniaczek - @potrzebne-informacje: Motyw z przechodzącą osobą - mega. Fantastyc...

źródło: comment_1633680240pJ127mQTff6zFuABxNUaGA.jpg

Pobierz